2 Moteriški kvepalai Antonio Banderas Her Golden Secret 80ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 14.99 € nuo 0.19 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Golden Secret EDT moterims, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.19 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 17.49 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.19 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Golden Secret, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € 17.49 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € Banderas Her Golden Secret Eau De Toilette 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 20.33 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Banderas Her Golden Secret tualetinis vanduo moterims 80 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. 26.91 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Antonio Banderas Her Golden Secret EDT kvepalai moterims - 80 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 14.99 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Banderas Her Golden Secret Eau De Toilette 80 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 15.98 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Antonio Banderas Her Golden Secret EDT kvepalai moterims, 80 ml 5-9 d.d. 16.23 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. A. Banderas Her Golden Secret Edt Spray 80 ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 16.39 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas A. Banderas Her Golden Secret EDT tualetinis vanduo moterims, 80 ml Galima mokėti atsiimant 16.41 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Golden Secret EDT moterims, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.19 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 17.49 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.19 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Golden Secret, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € 17.49 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Golden Secret, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € 17.49 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 36.9 € Antonio Banderas A. Banderas Her Golden Secret EDT tualetinis vanduo moterims, 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 17.95 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Antonio Banderas Her Golden Secret Eau De Toilette Tualetinis vanduo 80ml Galima mokėti atsiimant 20.00 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Banderas Her Golden Secret Eau De Toilette 80 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 20.33 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Banderas Her Golden Secret Eau De Toilette 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 20.33 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Antonio Banderas Her Golden Secret (EDT) Eau de Toilette for Women 80 ml 23.13 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Banderas Her Golden Secret EDT 80ml 24.85 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Banderas Her Golden Secret tualetinis vanduo moterims 80 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. 26.91 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo moterims ANTONIO BANDERAS Her Golden Secret Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.95 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Puig Antonio Banderas Jos Auksinė Paslaptis Edt 80ml Purškiklis beige Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas 38.00 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Her Golden Secret EDT 80ml 13.98 € 0.17 €/ml. Išparduota A. Banderas Her Golden Secret EDT purškiklis, 80 ml 16.49 € 0.21 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) ANTONIO BANDERAS Her Golden Secret EDT moterims, 80 ml 16.99 € 0.21 €/ml. Išparduota Antonio Banderas Her Golden Secret EDT Spray 80 ml for Women 19.54 € 0.24 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 09:03. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0841106173799, 8411061081006, 8411061770795, 8411061946671 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0841106173799, 8411061081006, 8411061770795, 8411061946671 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Antonio Banderas The Icon Supreme EDP 100 ml nuo 22.83 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Blue Seduction Wave EDT 100 ml 15.49 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire 80ml EDT nuo 17.85 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire rinkinys: EDT 80 ml + purškiamas dezodorantas 150 ml nuo 20.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret EDT 30 ml nuo 6.94 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Paris Corner Marshmallow Blush EDP 100 ml nuo 14.95 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.57 € 21 parduotuvė Peržiūrėti