3 Moteriški kvepalai Antonio Banderas Her Secret Desire 80ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 17.85 € nuo 0.22 €/ml. Žiūrėti kainas (11) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Antonio Banderas Antonio Banderas Her Secret Desire EDT 80 ml pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 18.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Secret EDT moterims, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 23.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 21.14 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 23.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Banderas Her Secret Desire tualetinis vanduo moterims 80 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. 26.91 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Secret Desire, 80 ml 27.29 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti PAGAL KAINĄ Antonio Banderas Her Secret Desire EDT tualetinis vanduo moterims, 80 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 17.85 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Her Secret Desire EDT tualetinis vanduo moterims, 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 17.95 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Antonio Banderas Her Secret Desire Tualetinis vanduo - testeris 80ml Galima mokėti atsiimant 18.00 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Antonio Banderas Her Secret Desire EDT 80 ml pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 18.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Secret EDT moterims, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 23.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 21.14 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 23.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Her Secret Desire (EDT) Eau de Toilette for Women 80 ml 24.40 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Banderas Her Secret Desire Eau De Toilette 80 ml (woman) Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 24.55 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Banderas Her Secret Desire tualetinis vanduo moterims 80 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. 26.91 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 29.90 EUR. 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Secret Desire, 80 ml 27.29 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Her Secret Desire, 80 ml 27.29 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Banderas Her Secret Desire 80 ml moterims Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.26 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (8) Antonio Banderas Her Secret Desire EDT W 80 ml Tester 80ml 12.92 € 0.16 €/ml. Išparduota Banderas Her Secret Desire Eau de Toilette 80ml kvepalai 13.21 € 0.17 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+6) Banderas Her Secret Desire Eau De Toilette 80 ml (woman) 14.61 € 0.18 €/ml. Išparduota Antonio Banderas Her Secret Desire EDT W 80 ml Tester 14.89 € 0.19 €/ml. Išparduota Banderas Her Secret Desire Eau De Toilette - tester 80 ml kvepalai moterims 15.23 € 0.19 €/ml. Išparduota Antonio Banderas Her Secret Desire EDT kvepalai moterims - 80 ml. 16.49 € 0.21 €/ml. Išparduota Antonio Banderas Her Secret Desire EDT kvepalai moterims, 80 ml 16.57 € 0.21 €/ml. Išparduota Antonio Banderas Her Secret Desire Perfume EDT 80 ml 25.23 € 0.32 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 09:03. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8411061080771, 8411061081105, 8411061944653, 8411061944677 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8411061080771, 8411061081105, 8411061944653, 8411061944677 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Antonio Banderas The Icon Supreme EDP 100 ml nuo 22.83 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Blue Seduction Wave EDT 100 ml 15.49 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret 80ml EDT nuo 14.99 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire rinkinys: EDT 80 ml + purškiamas dezodorantas 150 ml nuo 20.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret EDT 30 ml nuo 6.94 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.55 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Paris Corner Rifaaqat EDP 85 ml nuo 16.05 € 13 parduotuvių Peržiūrėti