2 Moteriški kvepalai Ariana Grande Ari EDP 100ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 34.65 € nuo 0.35 €/ml. Žiūrėti kainas (22) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 40.52 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Ariana Grande Ari EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.90 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Ariana Grande Ari Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 41.90 € * 0.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Ariana Grande - Ari EDP 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 41.90 € * 0.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Ariana Grande Ari EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 34.65 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Ariana Grande Ari EDP, 100 ml Galima mokėti atsiimant 34.65 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Ariana Grande Ari EDP parfumuotas vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.05 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Ariana Grande Ari EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 36.44 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Ariana Grande Ari EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.99 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 37.14 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 40.52 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Ariana Grande Ari Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 40.52 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Ariana Grande Ari EDP 100 ml | 812256020301 | 812256020301 41.60 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Ariana Grande Ari EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.90 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Ariana Grande Ari Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 41.90 € * 0.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Ariana Grande Ari Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 41.90 € * 0.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Ariana Grande - Ari EDP 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 41.90 € * 0.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant ARIANA GRANDE ARI BY ARIANA GRANDE parfumuotas moterų vanduo, 100 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 46.83 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Ariana Grande Ari EDP 100 ml moteriški kvepalai 48.04 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Ariana Grande Ari Parfumuotas vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 49.90 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Ariana Grande Ari Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 51.00 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Ariana Grande Ari (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 51.13 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti Ariana Grande Ari EDP 100ml 55.10 € 0.55 €/ml. Peržiūrėti Ariana Grande Ari Eau de Parfum, 100 ml 60.74 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo ARIANA GRANDE ARI EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 70.36 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Ariana Grande, Ari, Eau De Parfum, For Women, 100 ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 78.00 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Ari EDP 35.90 € 0.36 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Ariana Grande Ari EDP, 100 ml 39.95 € 0.40 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Ariana Grande - Ari EDP 100 ml 46.87 € 0.47 €/ml. Išparduota Ariana Grande - Ari EDP 100 ml 47.19 € 0.47 €/ml. Išparduota Ariana Grande moteriškas parfumuotas vanduo (Eau de Parfum) 100ml 63.19 € 0.63 €/ml. Išparduota Ariana Grande - Ari Eau De Parfum - Perfume - Nude 74.99 € 0.75 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 00:08. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0812256020301, 0812256024705, 0812256026808, 0812256027768, 8122560203010 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0812256020301, 0812256024705, 0812256026808, 0812256027768, 8122560203010 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Ariana Grande MOD Vanilla 100ml nuo 46.55 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Ariana Grande Cloud EDP 100ml nuo 46.90 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Ariana Grande Thank U Next 50 ml EDP nuo 28.43 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Ariana Grande Sweet Like Candy 236ml nuo 10.99 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Ariana Grande Cloud 236ml nuo 10.33 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti