3 Moteriški kvepalai Calvin Klein Euphoria EDP 100ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 35.99 € nuo 0.36 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Euphoria EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 43.95 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 46.98 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein euphoria Parfumuotas vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 49.50 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € 49.50 € * 0.50 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € PAGAL KAINĄ Calvin Klein Euphoria EDP 100ml 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 35.99 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 37.99 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml | 6162512 | 0088300162505 39.55 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 39.90 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria EDP parfumuotas vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 43.60 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Euphoria EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 43.60 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml moteriški kvepalai 43.80 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 43.95 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 100 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 45.67 € 0.46 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. 46.98 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 46.98 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein euphoria Parfumuotas vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 49.50 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € 49.50 € * 0.50 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € 49.50 € * 0.50 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 58.9 € Calvin Klein Euphoria Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 52.00 € 0.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria Perfume EDP 100ml 53.28 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein - Euphoria EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 55.08 € 0.55 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria Perfume EDP 100ml 60.68 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai Calvin Klein CK Euphoria Woman EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 64.02 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein, Euphoria, Eau De Parfum, For Women, 100 ml 65.01 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Calvin Klein Euphoria for Women Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 39.71 € 0.40 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 100 ml 40.93 € 0.41 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) CALVIN KLEIN Moteriški kvepalai Euphoria EDP, 100 ml 44.98 € 0.45 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria Women 100ml Eau de Parfum 50.88 € 0.51 €/ml. Išparduota Calvin Klein - Euphoria EDP 100 ml 53.24 € 0.53 €/ml. Išparduota Parfuminis vanduo Calvin No Euphoria 100ml 93.00 € 0.93 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 10:41. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300162505, 0088300162512, 0088300162536, 0883001625058, 0883001625126 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300162505, 0088300162512, 0088300162536, 0883001625058, 0883001625126 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 24.09 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.89 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti