3 Moteriški kvepalai Burberry My Burberry 90ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 53.18 € nuo 0.59 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Burberry My EDP purškiklis 90 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.89 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Burberry My Burberry EDP 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 59.60 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Burberry My Burberry Parfumuotas vanduo moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “sale”. Pilna kaina 74.50 EUR. 2 - 5d.d. 59.60 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “sale”. Pilna kaina 74.50 EUR. 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Burberry My Burberry EDP moterims, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 71.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 59.60 € * 0.66 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 71.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Burberry My Burberry EDP kvepalai moterims, 90 ml 5-9 d.d. 53.18 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Burberry My Burberry Eau De Parfum 90 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 53.36 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Burberry My EDP purškiklis 90 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.89 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Burberry My Burberry EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant 53.89 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Burberry My Burberry EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 55.00 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Burberry Perfumy My EDP 90 ml | 5045419039611 | 3614226905963 55.85 € 0.62 €/ml. Peržiūrėti Burberry My Burberry Parfumuotas vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant 58.00 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Burberry My Burberry EDP 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 59.60 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Burberry My Burberry Parfumuotas vanduo moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “sale”. Pilna kaina 74.50 EUR. 2 - 5d.d. 59.60 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “sale”. Pilna kaina 74.50 EUR. 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Burberry My Burberry EDP moterims, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 71.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 59.60 € * 0.66 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 71.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Burberry My Burberry, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € 59.60 € * 0.66 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € Kvapusis vanduo Burberry My Burberry, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € 59.60 € * 0.66 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € Burberry My Burberry Eau De Parfum 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 60.25 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Burberry My Burberry Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 60.25 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Burberry, My Burberry, Eau De Parfum, For Women, 90 ml 62.04 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti Burberry My Perfume EDP 90 ml 70.75 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo moterims Burberry My Burberry 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 78.16 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Burberry My Burberry Perfume EDP 90 ml 80.33 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Burberry My Burberry EDP 90ml 50.71 € 0.56 €/ml. Išparduota Burberry My Burberry EDP kvepalai moterims - 90 ml. 53.99 € 0.60 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Burberry My Burberry EDP 90 ml | 5045419039611 | 3614226905963 62.00 € 0.69 €/ml. Išparduota BURBERRY MY BURBERRY EDP moterims, 90 ml 75.84 € 0.84 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-03 17:26. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3614226905963, 3614227912601, 5045419039611, 5045456191068 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3614226905963, 3614227912601, 5045419039611, 5045456191068 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Burberry Goddess EDP 50 ml nuo 53.12 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Burberry Her Intense 100ml EDP nuo 88.15 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Burberry Burberry Her 100ml EDP nuo 64.27 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Burberry Goddess EDP 10 ml nuo 21.29 € 10 parduotuvių Peržiūrėti Burberry Her Elixir De Parfum EDP Intense 30 ml nuo 52.50 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml nuo 59.75 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.02 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 55.25 € 22 parduotuvės Peržiūrėti