3 Moteriški kvepalai Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 65.64 € nuo 0.66 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 68.64 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Moteriški kvepalai, Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 76.21 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Bvlgari Omnia Crystalline tualetinis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 89.74 € 0.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € 89.90 € * 0.90 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € PAGAL KAINĄ Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette - tester 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 65.64 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 68.64 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 68.64 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette - tester 100 ml (woman) 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 69.89 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Moteriški kvepalai, Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 76.21 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Bvlgari, Omnia Crystalline, Eau De Toilette, For Women, 100 ml *Tester Galima mokėti atsiimant 76.21 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Bvlgari Omnia Crystalline EDT tualetinis vanduo moterims, 100 ml Refillable Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 80.65 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Bvlgari Omnia Crystalline Woman Tualetinis vanduo - testeris 100ml Galima mokėti atsiimant 81.00 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Bvlgari Omnia Crystalline EDT kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 85.14 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Bvlgari Bulgari Omnia Crystalline EDP 100ml | S8315145 | 783320420566 86.60 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Bvlgari, Omnia Crystalline, Eau De Toilette, For Women, 100 ml *Tester 89.18 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline tualetinis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 89.74 € 0.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € 89.90 € * 0.90 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € 89.90 € * 0.90 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 110.9 € Bvlgari Omnia Crystalline (EDT) Eau de Toilette for Women 100 ml 92.80 € 0.93 €/ml. Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 92.99 € 0.93 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Bvlgari Omnia Crystalline Edt Spray, 100 ml 103.75 € 1.04 €/ml. Peržiūrėti BVLGARI Omnia Crystalline tualetinis vanduo papildomas moterims 100 ml 2 - 5d.d. 109.00 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Bvlgari Omnia Crystalline Perfume EDT 100 ml 113.19 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo moterims Bvlgari Omnia Crystalline 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 123.70 € 1.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Moteriški kvepalai, Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100ml 85.33 € 0.85 €/ml. Išparduota Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline EDT moterims, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 179.97 € 89.99 € * 0.90 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Bvlgari kelioninis krepšys Bvlgari Omnia Crystalline | 783320420566 | 783320420566 92.75 € 0.93 €/ml. Išparduota BVLGARI Omnia Crystalline EDT | 100ML 125.95 € 1.26 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 07:16. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0783320420566, 0783320420702, 0783320425479, 0783320427749, 7815562259024, 7833204205666, 7833204254794 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0783320420566, 0783320420702, 0783320425479, 0783320427749, 7815562259024, 7833204205666, 7833204254794 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Bvlgari Splendida Jasmin EDP 50 ml nuo 84.94 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 50 ml nuo 64.50 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline 65ml EDT nuo 78.75 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline 40ml EDT 148.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti BVLGARI Omnia Paraiba tualetinis vanduo, 65ml (EDT) 180.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 66.95 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Cartier La Panthere 50ml EDP nuo 67.99 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti