8 Moteriški kvepalai Calvin Klein Euphoria EDP 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 24.09 € nuo 0.48 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 24.09 € * 0.48 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Calvin Klein Euphoria EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 30.81 € 0.62 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 40.49 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Moterų kvepalai Euphoria Calvin Klein EDP 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 41.12 € * 0.82 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 24.09 € * 0.48 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 24.09 € * 0.48 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 42.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 50 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 26.50 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria for Women Eau De Parfum 50 ml 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 27.89 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 30.81 € 0.62 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Euphoria EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 31.99 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 50 ml Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 35.19 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant CALVIN KLEIN EUPHORIA parfumuotas moterų vanduo, 50 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 39.46 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Calvin Klein Euphoria Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 40.00 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 40.49 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Moterų kvepalai Euphoria Calvin Klein EDP 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 41.12 € * 0.82 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 59.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria EDP 50ml 41.96 € 0.84 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Perfumy Euphoria EDP 50 ml | bt_fragla_1443 | 0088300162550 42.30 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Calvin Klein Euphoria 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 52.64 € 1.05 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas CALVIN KLEIN Euphoria Allure Moteriški kvepalai Rytietiškas Potpourri Akordas Tualetinis vanduo Gintaras 50ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas 90.00 € 1.80 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas Calvin Klein - Euphoria Eau De Parfum - Kvapusis vanduo - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 98.00 € 1.96 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (9) Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 50 ml 31.90 € 0.64 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria for Women Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 33.60 € 0.67 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+7) Calvin Klein Euphoria EDP kvepalai moterims, 50 ml 33.69 € 0.67 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP moterims, 50 ml 34.99 € 0.70 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml 35.05 € 0.70 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 50ml kvepalai 35.44 € 0.71 €/ml. Išparduota Calvin Klein euphoria Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 36.40 € 0.73 €/ml. Išparduota Calvin Klein - Euphoria EDP Women 50 ml 41.68 € 0.83 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria Perfume EDP 50 ml 46.28 € 0.93 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 11:31. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000061625501, 0088300162543, 0088300162550, 0883001625430, 0883001625508 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000061625501, 0088300162543, 0088300162550, 0883001625430, 0883001625508 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Al Haramain Amber Oud Gold Edition EDP 120 ml nuo 44.40 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti