4 Moteriški kvepalai Elie Saab Le Parfum 50ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 39.65 € nuo 0.79 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 41.65 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Elie Saab Le Parfum kvapusis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 43.07 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalai Elie Saab Le Parfum EDP 50 ml Saldus Kvapas *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 55.6 € Galima mokėti atsiimant 48.52 € * 0.97 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 55.6 € Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Elie Saab Le Parfum, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € 50.90 € * 1.02 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € PAGAL KAINĄ Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 39.65 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Elie Saab Le Parfum EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 39.82 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. EDP „Elie Saab Le Parfum“, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 40.99 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Elie Saab Le Parfum EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 40.99 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moterims Elie Saab Le Parfum EDP, 50 ml Galima mokėti atsiimant 41.07 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 41.65 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Elie Saab Le Parfum EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 41.70 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Elie Saab Le Parfum kvapusis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 43.07 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-10 d. 44.01 € 0.88 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-10 d. Elie Saab Perfum EDP 50 ml | 7640233340028 | 7640233340028 46.20 € 0.92 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai Elie Saab Le Parfum EDP 50 ml Saldus Kvapas *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 55.6 € Galima mokėti atsiimant 48.52 € * 0.97 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 55.6 € Galima mokėti atsiimant Elie Saab Le Parfum Edp Spray, 50 ml 50.26 € 1.01 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Elie Saab Le Parfum, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € 50.90 € * 1.02 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € Kvapusis vanduo Elie Saab Le Parfum, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € 50.90 € * 1.02 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 59.9 € Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 51.00 € 1.02 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Elie Saab Le Parfum Perfume EDP 50 ml 52.99 € 1.06 €/ml. Peržiūrėti Moteriškas parfumuotas vanduo ELIE SAAB Le Parfum EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 69.18 € 1.38 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Elie Saab Le Parfum Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 75.50 € 1.51 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Elie Saab - Le Parfum Edp - Kvapusis vanduo - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 109.35 € 2.19 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Elie Saab Le Parfum EDP 50ml 31.99 € 0.64 €/ml. Išparduota Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum purškiklis, 50 ml 42.50 € 0.85 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Elie Saab Le Parfum (EDP) parfimērijas ūdens sievietēm 50 ml 55.18 € 1.10 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 17:36. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0342347039801, 3423470398014, 7640233340028, 7640233342886 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0342347039801, 3423470398014, 7640233340028, 7640233342886 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Elie Saab Le Parfum 30ml EDP nuo 27.35 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Elie Saab Le Parfum rinkinys: EDP 50 ml + EDP 10 ml nuo 73.38 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Elie Saab Girl Of Now Lovely rinkinys: EDP 50 ml + kūno losjonas 75 ml nuo 63.55 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Elie Saab Le Parfum Absolu EDP 50 ml nuo 40.99 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Elie Saab Elixir Love EDP 30 ml nuo 27.45 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Al Haramain Amber Oud Gold Edition EDP 120 ml nuo 44.36 € 19 parduotuvių Peržiūrėti