2 Moteriški kvepalai Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 93.50 € nuo 0.94 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Jo Malone Blackberry Bay Cologne Spray Unisex Unboxed 100 ml for Women Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 95.90 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo malone Blackberry & Bay Eau de Cologne 100 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 98.98 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Blackberry & Bay EDC W 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 108.90 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Odekolonas Jo Malone Blackberry & Bay Women, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € 108.90 € * 1.09 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € PAGAL KAINĄ Jo Malone Blackberry & Bay Eau de Cologne 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 93.50 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml kvepalai moterims 8-10 d.d. 94.19 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Jo Malone Blackberry Bay Cologne Spray Unisex Unboxed 100 ml for Women Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 95.90 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterimso Malone Blackberry & Bay EDC, 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 95.90 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Jo Malone London Blackberry & Bay EDC kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 96.99 € 0.97 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo malone Blackberry & Bay Eau de Cologne 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 98.98 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Jo malone Blackberry & Bay Eau de Cologne 100 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 98.98 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Blackberry & Bay EDC odekolonas moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 103.45 € 1.03 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Blackberry & Bay EDC W 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 108.90 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Odekolonas Jo Malone Blackberry & Bay Women, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € 108.90 € * 1.09 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € Odekolonas Jo Malone Blackberry & Bay Women, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € 108.90 € * 1.09 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 146.9 € Jo Malone Blackberry AND Bay (Cologne) Unisex Cologne 100 ml 109.97 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Jo Malone Blackberry - Bay Edc Spray Pre-pack, 100 ml 114.99 € 1.15 €/ml. Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay Odekolonas 100ml Galima mokėti atsiimant 128.00 € 1.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo JO MALONE Blackberry & Bay 100ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 133.32 € 1.33 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Blackberry & Bay Perfume EDC 100ml 137.01 € 1.37 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Jo Malone Blackberry & Bay Eau de Cologne 100 ml (woman) 88.82 € 0.89 €/ml. Išparduota Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml | 690251026104 | 690251026104 95.25 € 0.95 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Jo Malone Blackberry & Bay tualetinis vanduo 100 ml | 690251026104 | 690251026104 100.35 € 1.00 €/ml. Išparduota Jo Malone - Blackberry & Bay - EDC - 100 ml 101.26 € 1.01 €/ml. Išparduota Odekolonas Jo Malone London Blackberry & Bay EDC moterims 100 ml 112.00 € 1.12 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 13:21. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251026104, 0690251081011, 0690251179831, 6902510261046, 6902510810114, 6902511798312 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251026104, 0690251081011, 0690251179831, 6902510261046, 6902510810114, 6902511798312 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Jo Malone London Wild Bluebell 30ml EDC nuo 36.27 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Nectarine Blossom & Honey 100ml EDC nuo 96.44 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Wood Sage & Sea Salt 30 ml nuo 50.15 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Grapefruit 30ml EDC Unisex nuo 48.15 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50ml nuo 69.99 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Gritti Chantilly EDP 100 ml nuo 101.35 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml nuo 97.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Tiziana Terenzi Kirke EDP 100ml nuo 88.63 € 20 parduotuvių Peržiūrėti