Moteriški kvepalai Jo Malone Wood Sage & Sea Salt 30 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 50.15 € nuo 1.67 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Jo Malone Wood Sage Sea Salt Cologne Spray Unisex Unboxed 30 ml for Men Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 50.15 € 1.67 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo malone Wood Sage & Sea Salt Eau de Cologne 30 ml Nišiniai kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 56.50 € 1.88 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC U 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 61.49 € 2.05 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Odekolonas Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € 65.29 € * 2.18 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € PAGAL KAINĄ Jo Malone Wood Sage Sea Salt Cologne Spray Unisex Unboxed 30 ml for Men Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 50.15 € 1.67 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Kvepalų purškiklis, 30 ml Galima mokėti atsiimant 50.15 € 1.67 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Jo Malone London Wood Sage & Sea Salt EDC kvepalai vyrams ir moterims - 30 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 51.99 € 1.73 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Perfumy Wood Sage & Sea Salt Edc Spray Unisex 30 ml (690251033720) | 690251033720 | 690251033720 54.95 € 1.83 €/ml. Peržiūrėti Jo malone Wood Sage & Sea Salt Eau de Cologne 30 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 56.50 € 1.88 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Jo malone Wood Sage & Sea Salt Eau de Cologne 30 ml Nišiniai kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 56.50 € 1.88 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Odekolonas 30ml Galima mokėti atsiimant 57.00 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC odekolonas, 30 ml 8-10 d.d. 59.06 € 1.97 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC odekolonas Unisex, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 60.70 € 2.02 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Wood Sage & Sea Salt EDC U 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 61.49 € 2.05 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Odekolonas Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € 65.29 € * 2.18 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € Odekolonas Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € 65.29 € * 2.18 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 72.9 € Jo Malone Wood Sage AND amp; Sea Salt EDC U 30 ml 68.11 € 2.27 €/ml. Peržiūrėti Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Perfume EDC 30 ml 85.49 € 2.85 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Jo Malone London Wood Sage & Sea Salt 30ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 85.90 € 2.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kelnės vanduo - JO MALONE - Medžio šalavijas ir Jūros druska - 30 ml - Moterims - Gaivus ir Aromatinis Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 93.00 € 3.10 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Eau de Cologne 30 ml (unisex) 42.52 € 1.42 €/ml. Išparduota Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Eau de Cologne 30 ml kvepalai unisex 44.18 € 1.47 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Jo Malone Wood Sage Sea Salt Cologne Spray Unisex Unboxed 30 ml for Men 56.60 € 1.89 €/ml. Išparduota Jo Malone JO MALONE kvepalų purškalas Wood Sage & Sea Salt EDC 30ml | 690251182053 | 690251182053 57.25 € 1.91 €/ml. Išparduota Jo Malone Wood Sage - jūros druskos tualetinio vandens purškiklis, paruoštas naudoti, 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 72.41 € 64.48 € * 2.15 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 12:43. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251033720, 0690251080984, 0690251182053, 6902510337208 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251033720, 0690251080984, 0690251182053, 6902510337208 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Jo Malone London Wild Bluebell 30ml EDC nuo 36.27 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml nuo 93.50 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Nectarine Blossom & Honey 100ml EDC nuo 96.44 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Grapefruit 30ml EDC Unisex nuo 48.15 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50ml nuo 69.99 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.02 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml nuo 59.90 € 25 parduotuvės Peržiūrėti