Moteriški kvepalai Jo Malone Nectarine Blossom & Honey 100ml EDC kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 96.44 € nuo 0.96 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC, 100ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 97.90 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo malone Nectarine Blossom & Honey Eau de Cologne 100 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 98.38 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Odekolonas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € 106.90 € * 1.07 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € Odekolonas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC moterims/vyrams 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 179.9 € Galima mokėti atsiimant 106.90 € * 1.07 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 179.9 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Eau de Cologne 100 ml kvepalai unisex 6-8 d.d. 96.44 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC, 100ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 97.90 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC Kelnas Unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 97.90 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Jo malone Nectarine Blossom & Honey Eau de Cologne 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 98.38 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Jo malone Nectarine Blossom & Honey Eau de Cologne 100 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 98.38 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC 100ml | 690251009015 | 690251009015 98.75 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti Jo Malone London Nectarine Blossom & Honey EDC kvepalai moterims ir vyrams - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 99.99 € 1.00 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC odekolonas, 100 ml 8-10 d.d. 101.19 € 1.01 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Odekolonas 100ml Galima mokėti atsiimant 102.00 € 1.02 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Odekolonas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € 106.90 € * 1.07 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € Odekolonas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey, 100 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € 106.90 € * 1.07 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 133.9 € Odekolonas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC moterims/vyrams 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 179.9 € Galima mokėti atsiimant 106.90 € * 1.07 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 179.9 € Galima mokėti atsiimant Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC odekolonas Unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 110.10 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Nectarine Blossom AND Honey (Cologne) Unisex Cologne 100 ml 113.19 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo JO MALONE NECTARINE BLOSSOM & HONEY 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 127.23 € 1.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Perfume EDC 100 ml 141.25 € 1.41 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Eau de Cologne 100 ml (unisex) 96.47 € 0.96 €/ml. Išparduota Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC 100ml | 690251009015 | 690251009015 104.45 € 1.04 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC, 100ml 106.49 € 1.06 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 13:21. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251009015, 0690251081059, 0690251179909, 6902510090158, 6902510810596, 6902511799098 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0690251009015, 0690251081059, 0690251179909, 6902510090158, 6902510810596, 6902511799098 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Jo Malone London Wild Bluebell 30ml EDC nuo 36.27 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml nuo 93.50 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Wood Sage & Sea Salt 30 ml nuo 50.15 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Grapefruit 30ml EDC Unisex nuo 48.15 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50ml nuo 69.99 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Gritti Chantilly EDP 100 ml nuo 101.35 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml nuo 97.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Tiziana Terenzi Kirke EDP 100ml nuo 88.63 € 20 parduotuvių Peržiūrėti