4 Moteriški kvepalai Lacoste Pour Femme EDP 90ml kaina, atsiliepimai 3 Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 34.58 € nuo 0.38 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Lacoste - Pour Femme EDP 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 34.89 € * 0.39 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Lacoste Pour Femme EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 36.99 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Lacoste Pour Femme Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 40.75 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. 48.59 € * 0.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Lacoste Pour Femme EDP, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant 34.58 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant Lacoste - Pour Femme EDP 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 34.89 € * 0.39 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Lacoste Pour Femme EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.05 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Lacoste pour Femme EDP kvepalai moterims - 90 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.99 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Lacoste pour Femme EDP kvepalai moterims, 90 ml 8-10 d.d. 36.05 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Lacoste Pour Femme EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 36.99 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Lacoste Pour Femme Eau De Parfum 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. 40.75 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. Lacoste Pour Femme Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 40.75 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Lacoste Perfumy damskie Pour Femme EDP 90 ml | 6149215 | 0737052949215 41.35 € 0.46 €/ml. Peržiūrėti Lacoste Pour Femme Parfumuotas vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant 47.00 € 0.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lacoste Pour Femme (EDP) Eau de Parfum for Women 90 ml 48.11 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. 48.59 € * 0.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. 48.59 € * 0.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 54 € Pristatymas 1-4 d. d. Lacoste Pour Femme EDP 90ml 49.88 € 0.55 €/ml. Peržiūrėti Lacoste - Pour Femme EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant 55.66 € 0.62 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lacoste - Pour Femme EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant 57.46 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant LACOSTE POUR FEMME moteriškas EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 58.23 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Lacoste Pour Femme Parfumuotas vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 95.00 € 1.06 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Lacoste - Pour Femme Parfumuotas vanduo 90 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 96.00 € 1.07 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) Lacoste pour Femme EDP 90ml 29.99 € 0.33 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Lacoste Pour Femme EDP, 90 ml 33.96 € 0.38 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) LACOSTE Pour Femme EDP moterims, 90 ml 34.99 € 0.39 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Lacoste Pour Femme EDP, 90 ml 35.30 € 0.39 €/ml. Išparduota Lacoste Pour Femme Eau De Parfum 90 ml kvepalai moterims 35.48 € 0.39 €/ml. Išparduota Lacoste Pour Femme Eau de Parfum 90 ml 51.77 € 0.58 €/ml. Išparduota Lacoste Pour Femme parfumuotas vanduo 90 ml 65.00 € 0.72 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 19:49. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000051392574, 0737052949215, 3386460149358, 7370529492154, 8595562232553 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000051392574, 0737052949215, 3386460149358, 7370529492154, 8595562232553 2018-11-01, Irena V. Pirko: varle.lt kvapas visiskai nesilaiko,lyg vandeniu pasipurkstum 2020-09-09, Pirkėja Pirko: varle.lt Prekė tiko ir patiko. Naudoju jau keletą metų. 2020-12-25, Roma Pirko: varle.lt Tiko ir patiko. Jau keli metai naudoju šiuos kvepalus. Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Lacoste Pour Femme EDP 50ml nuo 26.01 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP Tester 90ml nuo 33.00 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 30ml nuo 22.06 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste L.12.12 Rose Sparkling EDT 100ml 31.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense EDT 100 ml nuo 24.96 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml. EDT Testeris nuo 32.09 € 9 parduotuvės Peržiūrėti