4 Moteriški kvepalai Laura Biagiotti Forever 100ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 16.27 € nuo 0.16 €/ml. Žiūrėti kainas (14) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Laura Biagiotti Laura Biagiotti Forever EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 17.57 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Laura Biagiotti Forever Eau De Parfum 100 ml Tester Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 18.46 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Laura Biagiotti Forever Gold, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € 34.90 € * 0.35 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € PAGAL KAINĄ Laura Biagiotti Forever EDP Tester 100ml 8-10 d.d. 16.27 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Laura Biagiotti Forever Eau de Parfum – bandomoji pakuotė 100 ml (moterims) Pristatymas Lietuvoje: 9-18 d.d. 9-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 16.73 € 0.17 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 9-18 d.d. 9-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Laura Biagiotti Forever EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 17.57 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Laura Biagiotti Forever Eau De Parfum 100 ml Tester nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. 18.46 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. Laura Biagiotti Forever Eau De Parfum 100 ml Tester Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 18.46 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Laura Biagiotti Forever EDP, testeris, 100ml 12-13 d. d. Galima mokėti atsiimant 18.95 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti 12-13 d. d. Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Forever Eau De Parfum - tester 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 20.25 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Laura Biagiotti Forever (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 21.47 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Laura Biagiotti Forever EDP 100ml (TESTER) 22.92 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Laura Biagiotti Forever Parfumuotas vanduo - testeris 100ml Galima mokėti atsiimant 30.00 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Forever Gold EDP parfumuotas vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 30.30 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvapusis vanduo Laura Biagiotti Forever Gold, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € 34.90 € * 0.35 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € Kvapusis vanduo Laura Biagiotti Forever Gold, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € 34.90 € * 0.35 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 38.9 € Parfumuotas vanduo moterims LAURA BIAGIOTTI Forever Gold EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 49.92 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Forever EDP Tester 15.13 € 0.15 €/ml. Išparduota Laura Biagiotti LAURA BIAGIOTTI Forever Gold For Her EDP 100ml | 8058045429968 | 8058045429968 28.65 € 0.29 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Laura Biagiotti Forever Gold Eau De Parfum 100 ml (woman) 28.80 € 0.29 €/ml. Išparduota Laura Biagiotti Forever Gold EDP kvepalai moterims - 100 ml. 29.49 € 0.29 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent EDP moterims, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 213.99 € 142.69 € * 1.43 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 10:57. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8058045421818, 8058045421849, 8058045424765, 8058045429968 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8058045421818, 8058045421849, 8058045424765, 8058045429968 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Laura Biagiotti Forever Gold EDP 30ml nuo 7.99 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Laura Biagiotti EDT Roma 100ml nuo 21.15 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Laura Biagiotti Laura, 25ml (EDT) nuo 14.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi EDT 100 ml nuo 15.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea EDT 100 ml nuo 25.55 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis EDT 100 ml nuo 25.38 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.89 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Paris Corner Rifaaqat EDP 85 ml nuo 16.05 € 14 parduotuvių Peržiūrėti