3 Moteriški kvepalai Mexx Woman 60ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 14.99 € nuo 0.25 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Mexx Woman New tualetinis vanduo moterims 60 ml 2 - 5d.d. 15.70 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Mexx Woman EDT 60 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 16.06 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalai moterims Mexx Woman EDT, 60 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 22.99 € Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 22.99 € Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Mexx Woman, 60 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € 17.49 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € PAGAL KAINĄ Mexx For Her Edt Spray 60 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 14.99 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant MEXX Woman EDT kvepalai moterims - 60 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 14.99 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Mexx moterims skirtas tualetinis vanduo, 60 ml Galima mokėti atsiimant 15.16 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Mexx Woman New tualetinis vanduo moterims 60 ml 2 - 5d.d. 15.70 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Mexx Woman EDT kvepalai moterims, 60 ml 8-10 d.d. 15.75 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Mexx Woman Eau De Toilette 60 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 15.94 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Mexx Woman EDT tualetinis vanduo moterims, 60 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 16.05 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Mexx Woman EDT 60 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 16.06 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalai moterims Mexx Woman EDT, 60 ml 16.19 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Mexx Woman, 60 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € 16.69 € * 0.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € Kvepalai moterims Mexx Woman EDT, 60 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 22.99 € Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 22.99 € Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Mexx Woman, 60 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € 17.49 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.49 € Mexx Woman EDT 60 ml moteriški kvepalai 18.50 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Mexx Woman Eau De Toilette 60 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 19.70 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Mexx Woman Eau De Toilette 60 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 19.70 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Mexx Woman Eau de Toilette Tualetinis vanduo 60ml Galima mokėti atsiimant 20.00 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Mexx Hugo Boss Boss Woman (EDT) Eau de Toilette for Women 30 ml 22.44 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo moterims MEXX WOMAN, 60 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 32.07 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Woman EDT 14.59 € 0.24 €/ml. Išparduota Mexx For Her Edt Spray 60 ml 15.77 € 0.26 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 11:31. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 60 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000051391607, 0737052682396, 1443711732300, 3616305168979, 4004711732300, 7370526823968 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 60 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000051391607, 0737052682396, 1443711732300, 3616305168979, 4004711732300, 7370526823968 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Mexx Black Gold EDT 30 ml nuo 8.74 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Mexx Inspired Glow For Her EDP 30 ml nuo 8.59 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Mexx Inspired Nature EDP 30 ml nuo 10.99 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Mexx Inspired Warmth EDP 30 ml nuo 10.08 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Mexx Black for Her EDP 3 g nuo 4.19 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.70 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Lattafa Ana Abiyedh Scarlet EDP 60ml nuo 12.60 € 18 parduotuvių Peržiūrėti