2 Moteriški kvepalai Serge Lutens Feminite du Bois EDP 50 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 48.89 € nuo 0.98 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Serge Lutens Feminite Du Bois Parfum Spray Unisex 50 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.00 € 1.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Serge lutens Feminite du Bois Eau De Parfum 50 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 56.26 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Serge Lutens Serge Lutens EDP 50 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 57.56 € 1.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Serge Lutens Féminité Du Bois EDP moterims, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 74.03 € Galima mokėti atsiimant 64.23 € * 1.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 74.03 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Serge Lutens Feminine du Bois Eau de Parfum for Women Tester 50 ml 48.89 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Serge Lutens Feminité du Bois Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 52.87 € 1.06 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Serge Lutens Feminite Du Bois Parfum Spray Unisex 50 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.00 € 1.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Serge Lutens Feminite Du Bois EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant 53.38 € 1.07 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Serge Lutens Feminie du Bois EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 55.13 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Serge lutens Feminite du Bois Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 56.26 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Serge lutens Feminite du Bois Eau De Parfum 50 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 56.26 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Serge Lutens Feminite Du Bois EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 56.90 € 1.14 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Serge Lutens Serge Lutens EDP 50 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 57.56 € 1.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Serge Lutens Feminite du Bois EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 59.99 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Serge Lutens Feminite du Bois Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 60.00 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Serge Lutens EDP 50 ml | 3700358123358 | 3700358123358 60.00 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Serge Lutens Féminité Du Bois EDP moterims, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 74.03 € Galima mokėti atsiimant 64.23 € * 1.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 74.03 € Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Serge Lutens Feminite Du Bois, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 83.9 € 64.23 € * 1.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 83.9 € Kvapusis vanduo Serge Lutens Feminite Du Bois, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 83.9 € 64.23 € * 1.28 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 83.9 € Serge Lutens Feminite du Bois EDP W 50 ml 85.29 € 1.71 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo SERGE LUTENS Feminite du Bois Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 102.95 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Serge Lutens Feminite du Bois EDP W 50 ml testeris 42.98 € 0.86 €/ml. Išparduota Feminie du Bois EDP 52.17 € 1.04 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Serge Lutens EDP 50 ml | 3700358123358 | 3700358123358 65.75 € 1.32 €/ml. Išparduota Serge Lutens Collection Noire Féminité du Bois Parfumuotas vanduo papildomas Unisex 50 ml 95.20 € 1.90 €/ml. Išparduota Serge Lutens Feminite Du Bois EDP purškiamas vanduo, 50 ml 96.29 € 1.93 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 11:31. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700358112949, 3700358122788, 3700358123358, 3700358201179, 3700358211918 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700358112949, 3700358122788, 3700358123358, 3700358201179, 3700358211918 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Serge Lutens Un Bois Vanille EDP 50 ml nuo 36.18 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Écrin de Fumée, 50 ml nuo 51.63 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Parole d'Eau EDP - 100 ml. nuo 29.95 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Feminite Du Bois 100ml EDP Unisex nuo 80.55 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens La Fille Tour De Fer EDP 50 ml nuo 54.90 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Al Haramain Amber Oud Gold Edition EDP 120 ml nuo 44.40 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.45 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 52.90 € 18 parduotuvių Peržiūrėti