2 Moteriški kvepalai Versace Bright Crystal: EDT 90 ml + dušo želė 100ml + kūno losjonas 100 ml + kosmetinis krepšys kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 66.20 € nuo 0.74 €/ml. Žiūrėti kainas (13) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Bright Crystal Eau de Toilette 90ml + Shower Gel 100ml + Body Lotion 100ml + Bag Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 74.37 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Versace Bright Crystal Giftset Set Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 80.42 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Versace Bright Crystal EdT 90 ml + kūno losjonas 100 ml + dušo gelis 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 107.99 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dovanų komplektas moterims Versace Bright Crystal *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € 116.90 € * 1.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € PAGAL KAINĄ Versace Bright Crystal Eau de Toilette 90ml + Shower Gel 100ml + Body Lotion 100ml + Bag (306035) | 306035 | 8011003918829 66.20 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Kvepalų rinkinys moterims Versace Bright Crystal (EDT, 90 ml + kūno losjonas, 100 ml + dušo želė, 100 ml + kosmetinė) Galima mokėti atsiimant 72.16 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Bright Crystal Eau de Toilette 90ml + Shower Gel 100ml + Body Lotion 100ml + Bag Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 74.37 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Bright Crystal rinkinys moterims (90 ml. EDT + 100 ml. kūno losjonas + 100 ml. dušo gelis + kosmetinė) Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 77.99 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas VERSACE Bright Crystal 90ml Eau De Toilette rinkinys 79.95 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti Versace Versace Bright Crystal Giftset Set nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. 80.42 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. Versace Versace Bright Crystal Giftset Set Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 80.42 € 0.89 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Versace Set Versace Bright Crystal Edt 90ml + Shower Gel 100ml + Body Lotion 100ml + Pouch 88.90 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti Versace Bright Crystal rinkinys moterims (EDT, 90 ml + dušo želė, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml + kosmetinė) Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 92.05 € 1.02 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Bright Crystal EDT 90 ml rinkinys su balzamu 100 ml, geliu 100 ml ir kosmetine Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 99.73 € 1.11 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Bright Crystal EdT 90 ml + kūno losjonas 100 ml + dušo gelis 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 107.99 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dovanų komplektas moterims Versace Bright Crystal *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € 116.90 € * 1.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € Dovanų komplektas moterims Versace Bright Crystal *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € 116.90 € * 1.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 143.9 € ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) VERSACE Bright Crystal 90 ml tualetinio vandens rinkinys 69.99 € 0.78 €/ml. Išparduota Versace Atrakcyjny zestaw Bright Crystal dla Pań | 8011003893232 | 8011003893232 75.70 € 0.84 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) Versace Bright Crystal dovanų rinkinys, tualetinis vanduo 90 ml + kūno losjonas 100 ml + dušo želė 100 ml + maišelis 77.00 € 0.86 €/ml. Išparduota Versace Bright Crystal dovanų rinkinys moterims 80.50 € 0.89 €/ml. Išparduota Versace Bright Crystal EDT rinkinys – 90 ml (4 dalių kalėdinis rinkinys) 93.00 € 1.03 €/ml. Išparduota Versace Bright Crystal Eau De Toilette Spray 90 ml rinkinys 4 vnt 97.79 € 1.09 €/ml. Išparduota Versace Bright Crystal Gift Set 90ml EDT + 100ml Body Lotion + 100ml Shower Gel + Purse 123.16 € 1.37 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:54. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8011003871216, 8011003884841, 8011003893232, 8011003902774, 8011003918829 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8011003871216, 8011003884841, 8011003893232, 8011003902774, 8011003918829 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.05 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Cartier La Panthere 50ml EDP nuo 67.99 € 19 parduotuvių Peržiūrėti