5 Moteriški kvepalai Versace Dylan Blue Pour Femme, moterims kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 79.79 € nuo 0.80 €/ml. Žiūrėti kainas (10) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI VERSACE DYLAN BLUE 100+G100+BL 100+BOLSO Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 94.34 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Pour Femme Dylan Blue EDP 100 + SG 100ml + BL 100ml + krepšys Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 98.49 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Rinkinys moterims Versace Dylan Blue Femme: EDP 100 ml + dušo gelis 100 ml + kūno losjonas 100 ml + kosmetinė Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 117.25 € 1.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Blue Pour Femme *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € 120.90 € * 1.21 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € PAGAL KAINĄ Kvepalų rinkinys moterims Versace Dylan Blue Pour Femme (EDP, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml + dušo želė, 100 ml) Galima mokėti atsiimant 79.79 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace pour Femme Dylan Blue rinkinys moterims (100 ml. EDP + 100 ml. dušo gelis + 100 ml. kūno losjonas + kosmetinė) Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 79.89 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Pour Femme Dylan Blue rinkinys moterims (EDP, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml + dušo želė, 100 ml + kosmetinė) Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 84.45 € 0.84 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas VERSACE DYLAN BLUE 100+G100+BL 100+BOLSO Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 94.34 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Pour Femme Dylan Blue EDP 100 + SG 100ml + BL 100ml + krepšys Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 98.49 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Dylan Blue pour Femme Gift Set EDP 100 ml, body lotion 100 ml, shower gel 100 ml, and cosmetic bag 100.12 € 1.00 €/ml. Peržiūrėti Rinkinys moterims Versace Dylan Blue Femme: EDP 100 ml + dušo gelis 100 ml + kūno losjonas 100 ml + kosmetinė Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 117.25 € 1.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Blue Pour Femme *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € 120.90 € * 1.21 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Blue Pour Femme *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € 120.90 € * 1.21 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 147.9 € Kosmetikos rinkinys moterims Versace Dylan Blue Pour Femme su kosmetine Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 130.69 € 1.31 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Rinkinys moterims Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100 ml + kūno losjonas 100 ml + dušo želė 100 ml 90.99 € 0.91 €/ml. Išparduota Dylan Blue pour Femme Gift set EDP 100 ml, body lotion 100 ml, shower gel 100 ml and cosmetic bag 113.39 € 1.13 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:54. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8011003871261, 8011003876761, 8011003884971, 8011003893362 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8011003871261, 8011003876761, 8011003884971, 8011003893362 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 90 ml nuo 77.85 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Lancome Idole EDP 100ml nuo 74.86 € 20 parduotuvių Peržiūrėti