Moteriški kvepalai Versace Dylan Turquoise moterims: tualetinis vanduo, EDT 30 ml + kūno kremas, 50 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 51.40 € nuo 1.71 €/ml. Žiūrėti kainas (12) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Versace DYLAN TURQUOISE RINKINYS 2VNT (30ML EDT PURKŠTUVAS IR 50ML KŪNO GELIS) Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 53.70 € 1.79 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Pour Femme Dylan Turquoise tualetinis vanduo, 30ml Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.71 € 1.79 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Rinkinys Versace Pour Femme Dylan Turquoise moterims: tualetinis vanduo EDT, 30 ml + kūno želė, 50 ml Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 58.90 € 1.96 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Turquoise EDT/S + BG *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € 58.90 € * 1.96 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € PAGAL KAINĄ VERSACE SET (DYLAN TURQUOISE EDT/S 30ML + PERFUMED BODY GEL 50ML) | 153924 | 8011003885565 51.40 € 1.71 €/ml. Peržiūrėti Versace DYLAN TURQUOISE RINKINYS 2VNT (30ML EDT PURKŠTUVAS IR 50ML KŪNO GELIS) Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 53.70 € 1.79 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Pour Femme Dylan Turquoise tualetinis vanduo, 30ml Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 53.71 € 1.79 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalų rinkinys moterims Versace Dylan Torquoise (EDT, 30 ml + kūno losjonas, 50 ml) Galima mokėti atsiimant 55.99 € 1.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant VERSACE SET (DYLAN TURQUOISE EDT/S 30ML + PERFUMED BODY GEL 50ML) 58.74 € 1.96 €/ml. Peržiūrėti Rinkinys Versace Pour Femme Dylan Turquoise moterims: tualetinis vanduo EDT, 30 ml + kūno želė, 50 ml Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 58.90 € 1.96 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Turquoise EDT/S + BG *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € 58.90 € * 1.96 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € Dovanų komplektas moterims Versace Dylan Turquoise EDT/S + BG *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € 58.90 € * 1.96 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 73.9 € Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau De Toilette 30 ml Edt 30 ml + Body Gel 50 ml Set nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. 61.01 € 2.03 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. Versace Pour Femme Dylan Turquoise Eau De Toilette 30 ml Edt 30 ml + Body Gel 50 ml Set Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 61.01 € 2.03 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS VERSACE Dylan Turquoise Eau de Toilette 30ml + Perfumed Body Gel 50ml Dovanų Rinkinys ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 7 d.d. Galima mokėti atsiimant 61.99 € 2.07 €/ml. Peržiūrėti ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 7 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvapų rinkinys VERSACE DYLAN TURQUOISE EDT 30 ml ir perfumuotas kūno gelis 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 64.98 € 2.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (1) VERSACE komplektas (DYLAN TURQUOISE EDT/S 30ML + kvepiantis kūno gelis 50ML) | 8011003885565 | 8011003885565 53.55 € 1.79 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:54. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8011003862580, 8011003870752, 8011003877058, 8011003879502, 8011003885565 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8011003862580, 8011003870752, 8011003877058, 8011003879502, 8011003885565 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.02 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml nuo 59.85 € 25 parduotuvės Peržiūrėti