Moteriški kvepalai Versace Pour Femme tualetinis vanduo 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 50.90 € nuo 1.02 €/ml. Žiūrėti kainas (2) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
Rinkinys Versace Dylan Turquoise: EDT moterims 50 ml + dušo želė 50 ml + kūno losjonas 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 63 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 50.90 € * 1.02 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 63 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Rinkinys moterims Versace Dylan Turquoise: tualetinis vanduo 50 ml + gelio kapsulė Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 93.40 € 1.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (8) VERSACE Dylan Turquoise Pour Femme EDT purškalas 50ml + dušo želė 50ml + kūno losjonas 50ml 41.89 € 0.84 €/ml. Išparduota Kvepalų rinkinys moterims Versace Dylan Torquoise (EDT, 50 ml + kūno losjonas, 50 ml + dušo želė, 50 ml) 46.21 € 0.92 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+6) Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml 71.15 € 1.42 €/ml. Išparduota Versace Dylan tourquoise EDT 50 ml gift set 76.48 € 1.53 €/ml. Išparduota Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 50 ml + SG 50 ml + BG 50 ml (moteris) 82.60 € 1.65 €/ml. Išparduota Versace Versace Set: Dylan Turquoise, Eau De Toilette, For Women, 50 ml + Dylan Turquoise, Shower Gel, 50 ml + Dylan Turquoise, Body Gel, 50 ml 84.21 € 1.68 €/ml. Išparduota Triton Zestaw Perfum dla Kobiet Versace EDT Dylan Turquoise 3 Części | S8315891 | 8011003884988 96.90 € 1.94 €/ml. Išparduota Triton Rinkinys moterims Versace EDT Dylan Turquoise 3 dalių | S8315891 | 8011003884988 100.55 € 2.01 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:49. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100387677, 8011003870158, 8011003871896, 8011003876778, 8011003879212, 8011003884988, 8011003893379 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100387677, 8011003870158, 8011003871896, 8011003876778, 8011003879212, 8011003884988, 8011003893379 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.05 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml nuo 65.57 € 20 parduotuvių Peržiūrėti