4 Moteriški kvepalai Versace Yellow Diamond: tualetinis vanduo 90ml + kūno losjonas 100 ml + dušo želė 100 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 67.93 € nuo 0.75 €/ml. Žiūrėti kainas (9) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Spray 90ml Set 4 Pieces Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 67.93 € 0.75 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Dovanų komplektas moterims Versace Yellow Diamond, 4 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € 72.90 € * 0.81 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € Kvepalų dovanų rinkinys Versace Yellow Diamond 4 dalių EDT Gėlių Medienos *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 89.9 € Galima mokėti atsiimant 81.25 € * 0.90 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 89.9 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Spray 90ml Set 4 Pieces Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 67.93 € 0.75 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Geltona Diamond rinkinys moterims (EDT, 90 ml + dušo želė, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml + kosmetinė) Galima mokėti atsiimant 67.93 € 0.75 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Yellow Diamond rinkinys moterims (EDT, 90 ml + dušo želė, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml + kosmetinė) Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 71.15 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dovanų komplektas moterims Versace Yellow Diamond, 4 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € 72.90 € * 0.81 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € Dovanų komplektas moterims Versace Yellow Diamond, 4 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € 72.90 € * 0.81 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 89.9 € Versace Yellow Diamond Dovanų rinkinys, Tualetinis vanduo 90ml + Kūno losjonas 100ml + Dušo želė 100ml + krepšys Galima mokėti atsiimant 78.00 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Kvepalų dovanų rinkinys Versace Yellow Diamond 4 dalių EDT Gėlių Medienos *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 89.9 € Galima mokėti atsiimant 81.25 € * 0.90 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 89.9 € Galima mokėti atsiimant Kvepalų rinkinys Versace Yellow Diamond EDT 90 ml + dušo gelis 100 ml + losjonas 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 85.41 € 0.95 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Spray 90ml 4-Piece Set 87.92 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (10) SET VERSACE Yellow Diamond Pour Femme EDT spray 90ml + SHOWER GEL 100ml + BODY LOTION 100ml + kosmetyczka | 8011003902842 | 8011003902842 61.50 € 0.68 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Edt Spray 90ml/Bath & Shower Gel 100ml/Body Lotion 100ml/Make-Up Case kvepalai 63.25 € 0.70 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+8) Komplektas VERSACE Yellow Diamond Pour Femme EDT purškiklis 90ml + DUŠO ŽELĖ 100ml + KŪNO LOSJONAS 100ml + kosmetinė | 8011003902842 | 8011003902842 64.00 € 0.71 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond EDT 90ml 66.85 € 0.74 €/ml. Išparduota VERSACE YELLOW DIAMOND moterų dovanų rinkinys 68.90 € 0.77 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Spray 90ml Set 4 Pieces 69.09 € 0.77 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond rinkinys EDT 90 ml, kūno losjonas 100 ml, dušo želė 100 ml ir kosmetinė 76.74 € 0.85 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond rinkinys moterims ( 90 ml. EDT + 100 ml. dušo gelis + 100 ml. kūno losjonas + kosmetinė) - 1 vnt. 79.49 € 0.88 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond Eau De Toilette Spray 90ml Set 4 Pieces 84.59 € 0.94 €/ml. Išparduota Versace Yellow Diamond dovanų rinkinys moterims 88.11 € 0.98 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:54. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100388490, 0801100389329, 8011003876662, 8011003884902, 8011003893294, 8011003902842 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100388490, 0801100389329, 8011003876662, 8011003884902, 8011003893294, 8011003902842 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.05 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Lancome Idole EDP 100ml nuo 74.86 € 20 parduotuvių Peržiūrėti