2 Moteriški kvepalai Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 97.89 € nuo 1.09 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 97.89 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 103.84 € 1.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 106.72 € 1.19 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EDP, Kvapusis vanduo moterims, 90ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 113.59 € 1.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 97.89 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 90 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 97.89 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Yves Saint Laurent Black Opium EDP kvepalai moterims - 90 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 97.99 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 98.95 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 100.60 € 1.12 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas YVES SAINT LAURENT Black Opium Kvepalai moterims, 90 ml 102.60 € 1.14 €/ml. Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 103.84 € 1.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Yves Saint Laurent Black Opium Parfumuotas vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant 106.00 € 1.18 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 106.72 € 1.19 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 106.72 € 1.19 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Yves Saint Laurent Black Opium EDP kvepalai moterims, 90 ml 8-10 d.d. 107.62 € 1.20 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Yves Saint Laurent Black Opium (EDP) Eau de Parfum for Women 90 ml 112.51 € 1.25 €/ml. Peržiūrėti YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EDP, Kvapusis vanduo moterims, 90ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 113.59 € 1.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas YSL Black Opium Edp Spray, 90 ml 113.80 € 1.26 €/ml. Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium Parfumuotas vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 114.00 € 1.27 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium EDP moterims, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 149 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 114.00 € * 1.27 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 149 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Moteriškas parfumuotas vanduo Yves Saint Laurent Black Opium, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 122.01 € 1.36 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Yves Saint Laurent - Black Opium Parfumuotas vanduo 90 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 135.00 € 1.50 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium Perfume EDP 90 ml 148.79 € 1.65 €/ml. Peržiūrėti YVES SAINT LAURENT parfumuotas vanduo, 90 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 170.00 € 1.89 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 90 ml kvepalai moterims 97.72 € 1.09 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 90 ml 104.33 € 1.16 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 141.9 € 113.90 € * 1.27 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 141.9 € 113.90 € * 1.27 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 10:31. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000061879713, 3365440787971, 3612620313551, 3614274285147, 7775562221660 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000061879713, 3365440787971, 3612620313551, 3614274285147, 7775562221660 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Yves Saint Laurent Libre Berry Crush EDP 50ml nuo 87.25 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Yves Saint Laurent YSL Myslf EDP 60 ml nuo 63.66 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 30ml nuo 54.00 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50ml nuo 74.67 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Libre EDP 90ml nuo 103.80 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Armani Power of You EDP 90 ml nuo 77.85 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Gritti Chantilly EDP 100 ml nuo 101.35 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Tiziana Terenzi Kirke EDP 100ml nuo 88.72 € 19 parduotuvių Peržiūrėti