Žaidimų kompiuteriai

Rasta: 114

Filtrai
Populiarūs filtrai
 1. Nuolaidos
Paieška kategorijoje
Kaina
-
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »

Kaip išsirinkti žaidimų kompiuterį?

„SONY PLAYSTATION“

„PlayStation 4 Slim“

Tai ne tokia galinga mažesnė versija, kuri techniniu požiūriu nesiskiria nuo pirmtakės „PS4“. Pagrindinis jos išskirtinumas – mažesnės energijos sąnaudos. Ši versija buvo sukurta, kad galėtų visiškai pakeisti „PS4“ modelius ir patenkinti ne tokių reiklių ar profesionalių žaidėjų poreikius.

„PlayStation 4 Pro“

Teigiama, kad tai geriausia žaidimų konsolė rinkoje, turinti plačiausią žaidimų pasirinkimą. Tokį vertinimą ji užsitarnavo dėl savo patobulintos, dvigubai galingesnės nei prieš tai vaizdo plokštės, HDR 10 suderinamumo, 4K vaizdo raiškos, iki 60 kadrų per sekundę atnaujino dažnio ir 1 TB disko. Visais parametrais „PS4 Pro“ yra pranašesnė už savo pirmtakę „PS4“ konsolę. Dėl platesnio kontrasto diapazono (HDR) žaidimo vaizdas tampa dar patrauklesnis, o žaidėjas gali matyti daugiau. Geresnė vaizdo kokybė ypač atsiskleis žaidimus žaidžiant tamsioje patalpoje. Dar vienas konsolės privalumas – žemesnės raiškos žaidimus ji gali konvertuoti į 4K raišką, jei šią palaiko televizorius. Taip pat „PS4 Pro“ visiškai palaiko virtualios realybės įrangą ir žaidimus.

Privalumai

 • Garantuoja kokybišką VR patirtį.
 • Gali automatiškai konvertuoti žaidimo raišką į 4K.
 • Žaidimų vaizdas kokybiškai atrodo net ir naudojant 1080p televizorių.
 • Palaiko visus „PS4“ žaidimus.

Trūkumai

 • Nėra 4K „Blu-ray“ leistuvo.

„XBOX“ Skirta pirkėjams, kurie nori turėti aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę žaidimams žaisti ir filmams žiūrėti. Konsolė palaiko tiek HDR, tiek 4K „Blu-ray Player“.

„Xbox One S“

Ši versija pritaikyta tiems, kurių televizoriai nepalaiko 4K raiškos, bet nori mėgautis kokybišku žaidimu ir plačia žaidimų biblioteka. „One S“ konsolė leis žaisti visus esamus ir būsimus žaidimus, įskaitant kelias išskirtines franšizes. Nors „Microsoft“ buvo paskelbę, kad sumažino konsolės dydį 40 proc., realybėje ji sumažėjo vos keliais centimetrais. Nepaisant to, „One S“ dizainas traukia akį – minimalistinis, švarių ir aiškių linijų, plokščias. Modelis palaiko 4K „Blue-ray Player“, ko nerasite „PS4 Pro“.

„Xbox One X“

Nors šis modelis išsiskiria savo galingumu, daugelis, kaip didžiausią jo trūkumą, įvardija virtualios realybės įrenginių nepalaikymą. Didžioji dalis žaidėjų tikėjosi, kad šis modelis taps pigesniu būdu išmėginti VR žaidimų patirtį. Nepaisant šio nusivylimo, „Microsoft“ pasirūpino, kad konsolė turėtų geresnę techninę įrangą. „Xbox One X“, kaip ir „One S“, siūlo 4K „Blu-ray Player“ ir HDR vaizdo atkūrimą ir taip pagerina žaidimų vaizdo kokybę. Patogus mygtukų ir USB 3.0 jungties išdėstymas priekyje užtikrina, kad jais būtų patogu naudotis esant prieblandai.

Privalumai

 • Platus įvesties/išvesties pasirinkimas.
 • „Ultra HD Blu-ray“ palaikymas.
 • Patobulintas suderinamumas su „Windows 10“ .
 • Patraukli kaina.
 • Galingesnis nei „Playstation 4 Pro“.

Trūkumai

 • Nėra toks mažas, kaip kad tikėtasi.
 • Nuviliantis „Cortana“ veikimas.

Kuo skiriasi „Xbox One X“ ir „PlayStation 4 Pro“?

Kaina. „PS4 Pro 1 TB“ yra šiek tiek brangesnis už „Xbox One X“.

Specifikacijos. „PS4 Pro“ turi aštuonių branduolių x86-64 AMD „Jaguar“ CPU, AMD „Radeon“ vaizdo plokštę, 8 GB RAM ir 1 TB atminties. Konsolė automatiškai konvertuoja žemesnę žaidimų raišką 4K, palaiko 4K „Netfilx“ ir „Amazon“ transliacijas. Šios specifikacijos paverčia „PS4 Pro“ viena iš galingiausių konsolių rinkoje, žadančią įspūdingą vaizdą. Tiesa, „PS4 Pro“ trūksta 4K „Blu-ray Player“.

„Xbox One X“ turi aštuonių branduolių CPU, AMD „Polaris“ architektūrą, 12 GB RAM, 1 TB atminties. Ši konsolė turi geresnę CPU/GPU kombinaciją nei „PS4 Pro“. AMD „FreeSync“ ir HDR atkurti vaizdai atrodo pritrenkiančiai. Dėl 4K „Blu-ray Player“ šis modelis šiek tiek praktiškesnis už „PS4 Pro“.

Dizainas. „Xbox One X“ dizainas labai patrauklus – kompaktiškas, su integruotu maitinimo šaltiniu, tačiau šis modelis gerokai sunkesnis už „PS4“. „PS4 Pro“ turi atnaujintą dizainą – apvalesnes formas ir matinę spalvą. Šis modelis didesnis, nes turi papildomą sluoksnį, kuris reikalingas galingai vidinei įrangai.

Žaidimų biblioteka. Vienareikšmiškai, „PS4 Pro“ turi didesnę išskirtinių žaidimų biblioteką nei „Xbox One X“.

VR palaikymas. „Xbox One X“ nepalaiko VR funkcijos.

„NINTENDO SWITCH“

Tai hibridinė žaidimų konsolė, kurią galime jungti prie televizoriaus arba naudoti kaip nešiojamą įrenginį. „SWITCH“ turi 6.2 colių LCD liečiamą ekraną, „Nvidia Tegra“ procesorių ir 32 GB vidinės atminties. Taip pat ši konsolė turi visas nešiojamo įrenginio savybes: akselerometrą, giroskopą, „Bluetooth“ 4.1, NFC, Wi-Fi.

Dėl savo specifikos konsolė nepalaiko 4K raiškos, bet suteikia galimybę mėgautis iki 60 kadrų per sekundę žaidimu bet kurioje vietoje. Dėl savo unikalumo „Nintendo Switch“ turi išskirtinę žaidimų biblioteką, kuri iš esmės skiriasi nuo „PS4“ ir „Xbox“ pasiūlymų. Taip pat „Nintendo“ išleido savo virtualios realybės rinkinį, kuris leidžia mėgautis VR žaidimų pasauliu.

Jeigu planuojate naudoti tik nešiojamą konsolės versiją, vertėtų apsvarstyti „Nintendo Switch Lite“ versiją. Jos negalima prijungti prie ekrano, bet ji yra mažesnė ir turi šiek tiek ilgiau veikiančią bateriją nei pirmosios revizijos Nintendo Switch žaidimų kompiuteris. Su ja taip pat galėsite žaisti visus „Nintendo Switch“ žaidimus. Tai puikus pasirinkimas ir tiems, kurie jau turi vieną iš prieš tai aptartų konsolių, bet nori kažko patogaus, nešiojamo ir suteikiančio unikalią žaidimų patirtį.

Privalumai

 • Detalus ekranas.
 • Galima naudoti kaip nešiojamą žaidimų kompiuterį.
 • Nuostabi žaidimų biblioteka.
 • Ilgas baterijos gyvavimas.

Trūkumai

 • Ribota vidinė atmintis.
 • Kai kurie valdymo sprendimai nėra patogūs.