2 Moteriški kvepalai Calvin Klein CK One, 200ml (EDT) kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 27.60 € nuo 0.14 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein One EDT 200 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 30.58 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein CK One Eau De Toilette 200 ml Kvepalai 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 35.52 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS Tualetinis vanduo Calvin Klein CK One EDT moterims/vyrams 200 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 35.89 € * 0.18 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK One tualetinis vanduo Unisex 200 ml 2 - 5d.d. 35.90 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Calvin Klein CK One EDT kvepalai, 200 ml 8-10 d.d. 27.60 € 0.14 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Universalūs kvepalai Calvin Klein CK One EDT, 200 ml Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. Pristatymas tą pačią d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant 27.64 € 0.14 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. Pristatymas tą pačią d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant Unisex kvepalai Calvin Klein CK One EDT, 200 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 27.64 € 0.14 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK One EDT 200ml 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 27.89 € 0.14 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Calvin Klein One EDT tualetinis vanduo unisex, 200 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 29.35 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein CK One EDT kvepalai moterims / vyrams - 200 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 29.99 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein One EDT 200 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 30.58 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein CK One Eau De Toilette 200 ml kvepalai unisex 6-8 d.d. 31.07 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein Perfumy unisex One EDT 200 ml | 6107433 | 8717524079635 31.50 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK One Tualetinis vanduo 200ml Galima mokėti atsiimant 33.00 € 0.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Ck One Edt Spray, 200 ml 33.94 € 0.17 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK One Eau De Toilette 200 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 24h 35.52 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 24h Calvin Klein CK One Eau De Toilette 200 ml Kvepalai 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 35.52 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS Tualetinis vanduo Calvin Klein CK One EDT moterims/vyrams 200 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 35.89 € * 0.18 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK One tualetinis vanduo Unisex 200 ml 2 - 5d.d. 35.90 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Calvin Klein, CK One, Eau De Toilette, Unisex, 200 ml 38.38 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK One (EDT) Eau de Toilette unisex 200 ml 39.03 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK One Perfume EDT 200 ml 47.97 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Calvin Klein CK One 200 ml unisex Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 50.38 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Universalūs kvepalai Calvin Klein CK One EDT, 200 ml 31.36 € 0.16 €/ml. Išparduota Calvin Klein - CK One EDT 200 ml 44.03 € 0.22 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Calvin Klein - Ck One Eau De Toilette - Eau De Toilette - Nude 88.00 € 0.44 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 11:56. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 200 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0088300107438, 0088300607433, 0883001074382, 0883006074332, 3607343811798, 7775562287208, 8595562227344, 8717524079635 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 200 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0088300107438, 0088300607433, 0883001074382, 0883006074332, 3607343811798, 7775562287208, 8595562227344, 8717524079635 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Femme EDP 75ml nuo 24.99 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Fragrance World Liquid Brun French Avenue EDP 100 ml nuo 25.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti