2 Moteriški kvepalai Calvin Klein Contradiction 100ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 22.26 € nuo 0.22 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Contradiction EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 25.99 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Contradiction, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 25.99 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Contradiction EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 25.99 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Contradiction Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.23 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Calvin Klein Contradiction EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 22.26 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Kvepalai moterims Calvin Klein Contradiction EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 22.98 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Calvin Klein Contradiction EDP, 100 ml Galima mokėti atsiimant 22.98 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Contradiction for Women Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 23.46 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein Contradiction EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 23.49 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Contradiction EDP parfumuotas vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 24.60 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Contradiction EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 25.99 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Contradiction, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 25.99 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Contradiction, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 25.99 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Contradiction EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 25.99 € * 0.26 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Contradiction Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 27.23 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Calvin Klein Contradiction Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.23 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Contradiction Women Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 28.00 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein, Contradiction, Eau De Parfum, For Women, 100 ml 28.78 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Contradiction (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 31.42 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Contradiction Edp 100ml Galima mokėti atsiimant 32.17 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Contradiction EDP 100 ml moteriški kvepalai 32.44 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Contradiction Eau de Parfum moteriškas gėlių ir medienos aromatas, 100 ml 35.00 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Contradiction Perfume 100ml 35.37 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai Calvin Klein Contradiction for Women EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 43.51 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Calvin Klein Contradiction for Women Eau De Parfum 100 ml (woman) 22.12 € 0.22 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein Contradiction EDP, 100 ml 25.69 € 0.26 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Calvin Klein Perfumy damskie Contradiction EDP 100 ml | 88300602513 | 0088300102518 31.35 € 0.31 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 14:07. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830010251, 0088300102518, 0088300602513, 0883001025186, 0883006025136, 0883006025181 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830010251, 0088300102518, 0088300602513, 0883001025186, 0883006025136, 0883006025181 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 21 parduotuvė Peržiūrėti