2 Moteriški kvepalai Calvin Klein Escape EDP 100ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 23.85 € nuo 0.24 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Escape Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 23.85 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Escape parfumuotasis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 27.83 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Escape EDP moterims 100 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 29.59 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Escape, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 29.59 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € PAGAL KAINĄ Calvin Klein Escape Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 23.85 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Escape EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 24.99 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas „Calvin Klein Escape“ kvepalai, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 26.96 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Calvin Klein Escape EDP, 100 ml Galima mokėti atsiimant 26.96 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Escape for Women Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 26.97 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein Perfumy damskie Escape EDP 100 ml | 6108409 | 0088300608409 27.55 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Escape EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 27.72 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Calvin Klein Escape parfumuotasis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 27.83 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Escape EDP parfumuotas vanduo unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 28.40 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Escape Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 29.00 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Escape EDP moterims 100 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 29.59 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Escape, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 29.59 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Escape, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 29.59 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Calvin Klein moteriški kvepalai Escape EDP 100 ml moteriški kvepalai 30.53 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Escape Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 32.41 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Calvin Klein Escape (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 37.57 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein, Escape, Eau De Parfum, For Women, 100 ml 38.38 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Escape EDP 100ml 39.26 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims CALVIN KLEIN Escape EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 44.61 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Escape EDP 19.98 € 0.20 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein Escape EDP, 100 ml 25.52 € 0.26 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Calvin Klein Escape Perfume EDP 100 ml | 0088300608409 | 0088300608409 34.95 € 0.35 €/ml. Išparduota Calvin Klein Escape Eau de Parfum 100ml 37.66 € 0.38 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN ESCAPE parfumuotas vanduo, 100 ml 41.90 € 0.42 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 12:04. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300108404, 0088300608409, 0883001084046, 0883006084096, 8595734229114 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300108404, 0088300608409, 0883001084046, 0883006084096, 8595734229114 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Femme EDP 75ml nuo 24.99 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Fragrance World Liquid Brun French Avenue EDP 100 ml nuo 25.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti