4 Moteriški kvepalai Calvin Klein Eternity 30ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 19.87 € nuo 0.66 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI CALVIN KLEIN ETERNITY EDP moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 22.99 € 0.77 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Calvin Klein Eternity Eau De Parfum 30 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 24.42 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein - Eternity for Women 30 ml. EDP *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 33.89 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 25.48 € * 0.85 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 33.89 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 25.99 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Calvin Klein Eternity for Women Eau De Parfum 30 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 19.87 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein Eternity EDP kvepalai moterims, 30 ml 8-10 d.d. 20.55 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Calvin Klein Eternity eau de parfum for women 30 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 21.05 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity EDP parfumuotas vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant 21.05 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity EDP parfumuotas vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 21.75 € 0.73 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Eternity EDP kvepalai moterims - 30 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 21.99 € 0.73 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas CALVIN KLEIN ETERNITY EDP moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 22.99 € 0.77 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Calvin Klein Eternity Women Parfumuotas vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant 24.00 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity Eau De Parfum 30 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 24.42 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Calvin Klein Eternity Eau De Parfum 30 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 24.42 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein - Eternity for Women 30 ml. EDP *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 33.89 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 25.48 € * 0.85 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 33.89 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 25.99 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 26.59 € * 0.89 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 26.59 € * 0.89 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Calvin Klein Eternity (EDP) Eau de Parfum for Women 30 ml 28.98 € 0.97 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Eternity For Women Intense Parfumuotas vanduo moterims 30 ml 2 - 5d.d. 39.50 € 1.32 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvepalai Calvin Klein Eternity moterims 30 ml EDP Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 40.79 € 1.36 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein - Eternity for Women 30 ml. EDP Galima mokėti atsiimant 53.83 € 1.79 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein - Eternity for Women 30 ml. EDP Galima mokėti atsiimant 55.21 € 1.84 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein - Eternity Eau De Parfum - Kvapusis vanduo - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 66.34 € 2.21 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Eternity EDP 17.48 € 0.58 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo moterims Calvin Klein Eternity EDP Purškiklis 30 ml 22.70 € 0.76 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Calvin Klein Perfumy Eternity EDP 30 ml | 6101387 | 0088300601387 28.35 € 0.95 €/ml. Išparduota Calvin Klein Eternity For Women Eau de Parfum 30ml 28.91 € 0.96 €/ml. Išparduota Calvin Klein Eternity Perfume EDP 30ml 31.60 € 1.05 €/ml. Išparduota Kvapnusis vanduo Eternity Women Calvin Klein 30ml 47.99 € 1.60 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 11:56. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830010138, 0088300101382, 0088300601387, 0883001013824, 0883006013874, 3616303429652, 3616308016093 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830010138, 0088300101382, 0088300601387, 0883001013824, 0883006013874, 3616303429652, 3616308016093 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 21 parduotuvė Peržiūrėti