2 Moteriški kvepalai Calvin Klein Eternity Moment EDP 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 19.78 € nuo 0.40 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Eternity Moment EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 19.78 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity Moment EDP moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.9 € Galima mokėti atsiimant 21.29 € * 0.43 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.9 € Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity Moment, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.29 € 21.29 € * 0.43 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.29 € Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 23.67 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Calvin Klein - Eternity Moment - EDP - 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 19.78 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity Moment EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 19.78 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Eternity Moment EDP parfumuotas vanduo unisex, 50 ml Galima mokėti atsiimant 19.78 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Eternity Moment EDP parfumuotas vanduo unisex, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 19.85 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 19.87 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein Eternity Moment EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 19.99 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Eternity Moment EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 20.74 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity Moment EDP moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.9 € Galima mokėti atsiimant 21.29 € * 0.43 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.9 € Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity Moment, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.29 € 21.29 € * 0.43 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.29 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Eternity Moment, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.39 € 21.29 € * 0.43 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 27.39 € Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 23.67 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Calvin Klein Eternity Moment Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 23.67 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Eternity Moment Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 24.00 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant CALVIN KLEIN ETERNITY MOMENT EDP moterims, 50 ml 1 - 2 d.d. 27.99 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Calvin Klein Eternity Moment (EDP) Eau de Parfum for Women 50 ml 29.08 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Eternity Moment EDP 50 ml | 88300139484 | 0088300139484 29.75 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Eternity For Women Moment Parfumuotas vanduo moterims 50 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 33.90 EUR. 2 - 5d.d. 30.51 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 33.90 EUR. 2 - 5d.d. Calvin Klein Eternity Moment Perfume EDP 50ml 30.91 € 0.62 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai Calvin Klein Eternity Moment Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 46.07 € 0.92 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Eternity Moment EDP 18.33 € 0.37 €/ml. Išparduota Calvin Klein - Eternity Moment - EDP - 50 ml 21.59 € 0.43 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Calvin Klein Eternity Moment Eau de Parfum 50 ml 26.09 € 0.52 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 14:10. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830013948, 0088300139477, 0088300139484, 0883001394770, 0883001394848 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0008830013948, 0088300139477, 0088300139484, 0883001394770, 0883001394848 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 21 parduotuvė Peržiūrėti