4 Moteriški kvepalai Calvin Klein Euphoria EDP 30ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 27.99 € nuo 0.93 €/ml. Žiūrėti kainas (14) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Euphoria EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 33.99 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 34.99 € 1.17 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria EDP moterims 30 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 35.27 € 1.18 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € 36.90 € * 1.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € PAGAL KAINĄ Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum moterims, 30 ml 27.99 € 0.93 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP kvepalai moterims - 30 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 28.99 € 0.97 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Euphoria EDP parfumuotas vanduo unisex, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 31.25 € 1.04 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein, Euphoria, Eau De Parfum, For Women, 30 ml 32.16 € 1.07 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria Parfumuotas vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant 33.00 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Perfumy damskie Euphoria EDP 30 ml | 522 | 088300162567 33.00 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 30 ml Galima mokėti atsiimant 33.57 € 1.12 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Euphoria EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 33.99 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo CALVIN KLEIN EUPHORIA EDP moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 34.99 € 1.17 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria EDP moterims 30 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 35.27 € 1.18 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein moteriški kvepalai Euphoria EDP 30 ml moteriški kvepalai 36.58 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € 36.90 € * 1.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € 36.90 € * 1.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 44.9 € Parfumuotas vanduo moterims CALVIN KLEIN Euphoria EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 46.10 € 1.54 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (13) Calvin Klein Euphoria for Women Eau De Parfum 30 ml (woman) 21.25 € 0.71 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria for Women Eau De Parfum 30 ml kvepalai moterims 22.48 € 0.75 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+11) Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 30 ml 26.99 € 0.90 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria Eau De Parfum 30ml kvepalai 27.43 € 0.91 €/ml. Išparduota Calvin Klein - Euphoria EDT 30 ml 27.95 € 0.93 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein Euphoria EDP, 30 ml 28.07 € 0.94 €/ml. Išparduota Calvin Klein euphoria Parfumuotas vanduo moterims 30 ml 28.72 € 0.96 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria EDP W 30 ml 30ml 30.14 € 1.00 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria (EDP) Eau de Parfum for Women 30 ml 33.47 € 1.12 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN EUPHORIA parfumuotas moterų vanduo, 30 ml 33.52 € 1.12 €/ml. Išparduota Calvin Klein Euphoria Perfume EDP 30ml 37.09 € 1.24 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN Euphoria EDP | 30ML 51.95 € 1.73 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 30 ml 69.99 € 2.33 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 11:56. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300162567, 0088300162574, 0883001625676, 0883001625744, 3607349622534, 3616304248245 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300162567, 0088300162574, 0883001625676, 0883001625744, 3607349622534, 3616304248245 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Femme EDP 75ml nuo 24.99 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Fragrance World Liquid Brun French Avenue EDP 100 ml nuo 25.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti