9 Moteriški kvepalai Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 18.99 € nuo 0.19 €/ml. Žiūrėti kainas (22) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 100 ml *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 48.99 € 20.99 € * 0.21 €/ml. Peržiūrėti *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 48.99 € Calvin Klein In2U EDT 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 21.17 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein CK IN2U tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 21.50 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. 21.50 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Calvin Klein CK IN2U For Her EDT, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 18.99 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK IN2U Her EDT kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 18.99 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein IN2U Eau De Toilette Spray 100 ml/, 3.4oz 19.00 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Calvin Klein Ck IN2U EDT, 100 ml Galima mokėti atsiimant 20.16 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 100 ml *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 48.99 € 20.99 € * 0.21 €/ml. Peržiūrėti *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 48.99 € Calvin Klein In2U EDT 100 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 21.17 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein CK IN2U tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 21.50 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. 21.50 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. 21.50 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 25.29 € Pristatymas 1-4 d. d. Calvin Klein - CKIN2U for Women EDT 100 ml. *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.09 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 21.50 € * 0.22 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.09 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Ck IN2U EDT tualetinis vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 21.75 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein IN2U Tualetinio vandens purškalas 100 ml / 3.4 fl. oz 22.79 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Eau De Toilette 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 24h 23.47 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 24h Calvin Klein CK IN2U Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 23.47 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein - CKIN2U for Women EDT 100 ml. Galima mokėti atsiimant 24.14 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein, CK IN2U, Eau De Toilette, For Women, 100 ml 24.14 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein - CKIN2U for Women EDT 100 ml. Galima mokėti atsiimant 24.50 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein In2U Women Tualetinis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 25.00 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK IN2U EDT 100 ml moteriški kvepalai 26.45 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti CALVIN KLEIN CK IN 2U HER tualetinis moterų vanduo, 100 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 26.90 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Tualetinis vanduo CALVIN KLEIN IN2U 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 37.42 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein - Calvin Klein In2U Women Eau De Toilette 100 Ml - Eau De Toilette - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 66.99 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (10) Calvin Klein CK In2U for Her Eau De Toilette 100 ml (woman) 15.72 € 0.16 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein CK IN2U For Her EDT, 100 ml 16.63 € 0.17 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+8) Calvin Klein CK In2U for Her Eau De Toilette 100 ml kvepalai moterims 16.98 € 0.17 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN CK IN2U HER EDT moterims, 100 ml 18.98 € 0.19 €/ml. Išparduota Calvin Klein In2U EDT kvepalai moterims, 100 ml 20.41 € 0.20 €/ml. Išparduota Calvin Klein IN2U Eau De Toilette Spray 100ml/3.4oz 22.87 € 0.23 €/ml. Išparduota Calvin Klein CK IN2U Woman 100 ml 25.37 € 0.25 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein CK IN2U EDT, 100 ml 25.44 € 0.25 €/ml. Išparduota Calvin Klein CK In2U For Her (EDT) tualetes ūdens sievietēm 100 ml 25.59 € 0.26 €/ml. Išparduota Calvin Klein CK IN2U Woman Eau de Toilette 100 ml 25.78 € 0.26 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 10:38. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0008830019681, 0088300196807, 0088300196814, 0883001968070, 0883001968148 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0008830019681, 0088300196807, 0088300196814, 0883001968070, 0883001968148 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 22.89 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Lattafa Pride Nebras Elixir EDP 100ml nuo 20.80 € 17 parduotuvių Peržiūrėti