2 Moteriški kvepalai Calvin Klein Obsession Night EDP 100 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 22.05 € nuo 0.22 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvapusis vanduo Calvin Klein Obsession Night EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 27.89 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 24.98 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 27.89 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Obsession Night Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 24.99 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Calvin Klein Obsession Night Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.18 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Obsession Night EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 28.69 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Calvin Klein Obsession Night eau de parfum for women 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 22.05 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Calvin Klein Obsession Night EDP, 100 ml Galima mokėti atsiimant 22.05 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Obsession Night EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 22.99 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Obsession Night EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 23.26 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Calvin Klein Obsession Night EDP parfumuotas vanduo unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 24.60 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvapusis vanduo Calvin Klein Obsession Night EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 27.89 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 24.98 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 27.89 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Calvin Klein Obsession Night Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 24.99 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Obsession Night Women, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 24.99 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Calvin Klein, Obsession Night, Eau De Parfum, For Women, 100 ml 26.41 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Obsession Night EDP 100 ml moteriški kvepalai 26.87 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Obsession Night Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 27.18 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Calvin Klein Obsession Night Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.18 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Obsession Night EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 28.69 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein Obsession Night Woman Eau de Parfum Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 33.00 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Obsession Night (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 33.57 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Obsession Night Perfume EDP 100ml 34.38 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai Calvin Klein Obsession Night 100ml EDP Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 42.35 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Calvin Klein Obsession Night Woman Edp 100ml 20.79 € 0.21 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN OBSESSION NIGHT EDP moterims, 100 ml 21.85 € 0.22 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Calvin Klein Obsession Night for Women Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 22.05 € 0.22 €/ml. Išparduota Calvin Klein Obsession Night EDP Spray 100 ml moterims 24.53 € 0.25 €/ml. Išparduota Calvin Klein Perfumy damskie Obsession Night EDP 100 ml | 22480 | 088300150410 28.80 € 0.29 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 14:07. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000051392185, 0008830015041, 0088300150410, 0088300150427, 0883001504100, 0883001504278, 1234567899527, 8595562232874 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0000051392185, 0008830015041, 0088300150410, 0088300150427, 0883001504100, 0883001504278, 1234567899527, 8595562232874 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 21 parduotuvė Peržiūrėti