2 Moteriški kvepalai Calvin Klein Truth, 100ml (EDP) kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 26.40 € nuo 0.26 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein Truth EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 26.40 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Calvin Klein Truth, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 28.99 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Truth EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 38.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 28.99 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 38.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Truth Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 30.72 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Calvin Klein Truth EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 26.40 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Truth EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 26.40 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalai moterims Calvin Klein Truth EDP, 100 ml Galima mokėti atsiimant 26.40 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Truth For Women EDP parfumuotas vanduo unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 26.50 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Truth EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 26.99 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein Truth EDP kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 28.42 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Kvapusis vanduo Calvin Klein Truth, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 28.99 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Truth, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € 28.99 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 35.9 € Kvapusis vanduo Calvin Klein Truth EDP moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 38.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 28.99 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 38.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Truth Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 30.72 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Calvin Klein Truth Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 30.72 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein Truth Woman Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 32.00 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein Truth EDP 100 ml moteriški kvepalai 35.57 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Truth EDP 100ml 37.86 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein Truth Perfume EDP 100 ml 40.64 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti CALVIN KLEIN TRUTH EDP moterims, 100 ml 1 - 2 d.d. 48.24 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Calvin Klein Truth moteriškas parfumuotas vanduo, 100 ml 48.24 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Calvin Klein Truth Woman 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 48.63 € 0.49 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Calvin Klein Truth Edp 100ml 24.39 € 0.24 €/ml. Išparduota Calvin Klein Truth Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 26.85 € 0.27 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Calvin Klein Truth EDP 100 ml | 6149493 | 0088300049479 27.30 € 0.27 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Calvin Klein Truth EDP, 100 ml 28.51 € 0.29 €/ml. Išparduota CALVIN KLEIN TRUTH parfumuotas vanduo, 100 ml 32.83 € 0.33 €/ml. Išparduota Calvin Klein Truth Eau de Parfum 100ml 40.69 € 0.41 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 11:56. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300049479, 0088300049493, 0659920540006, 0883000494792, 0883000494938, 8595562269788, 8830004949300 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0088300049479, 0088300049493, 0659920540006, 0883000494792, 0883000494938, 8595562269788, 8830004949300 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 26.50 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Hugo Boss Femme EDP 75ml nuo 24.99 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Fragrance World Liquid Brun French Avenue EDP 100 ml nuo 25.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti