2 Moteriški kvepalai Christian Dior Jadore 50ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. 103.08 € Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą Būklė Tik naudoti Visos Tik nauji nuo 90.91 € Tik naudoti nuo 103.08 € Būklė Tik naudoti Visos Tik nauji nuo 90.91 € Tik naudoti nuo 103.08 €
Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml Damaged box nauji KVEPALUSALA.LT namai Pažeista 24h 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai Naudota 24h Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml Damaged box Kvepalai Pažeista 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Naudota 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) J´adore EDP 92.96 € 1.86 €/ml. Išparduota Dior J'adore EDP 50 ml | 3348900417885 | 3348901738217 95.30 € 1.91 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) DIOR J'Adore EDP, 50 ml 99.98 € 2.00 €/ml. Išparduota EDP Christian Dior J´adore, 50ml 107.99 € 2.16 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Dior J'Adore, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 165.9 € 136.90 € * 2.74 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Dior J'Adore, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 165.9 € 136.90 € * 2.74 €/ml. Išparduota Parfumuotas vanduo Christian Dior J'Adore EDP moterims, 50 ml 180.00 € 3.60 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 15:36. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0334890122468, 3348900417885, 3348900535596, 3348900689428, 3348901224680, 3348901315326, 3348901637015, 3348901738217 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0334890122468, 3348900417885, 3348900535596, 3348900689428, 3348901224680, 3348901315326, 3348901637015, 3348901738217 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT 50ml nuo 88.90 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Christian Dior Dune EDT 100ml nuo 122.99 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Dior Miss Dior EDP 30 ml nuo 74.14 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT 150ml nuo 139.99 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever, 100ml (EDT) nuo 114.85 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Tom Ford Ombre Leather for Women EDP 100ml nuo 118.20 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Gritti Chantilly EDP 100 ml nuo 101.35 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Chanel No.5 Eau Premiere, 50ml (EDP) nuo 115.00 € 6 parduotuvės Peržiūrėti