2 Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml kaina, atsiliepimai 1 Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 34.39 € nuo 0.34 €/ml. Žiūrėti kainas (27) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 37.90 € * 0.38 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce & Gabbana L´imperatrice 3 EDT 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 39.62 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dolce & gabbana D&G Anthology L´Imperatrice Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 39.77 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce&Gabbana L´Imperatrice tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 57.50 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Dolce & Gabbana L'Imperatrice Eau De Toilette 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 34.39 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Dolce Gabbana L'Imperatrice EDT kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 34.40 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Kvepalai moterims Dolce & Gabbana L´imperatrice EDT, 100 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 34.89 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Dolce & Gabbana L’Imperatrice 3 EDT, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 34.99 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 34.99 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dolce & Gabbana 3 L'impératrice EDT tualetinis vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.05 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 37.90 € * 0.38 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 37.90 € * 0.38 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce & Gabbana Perfumy damskie L´imperatrice EDT 100 ml | 737052263137 | 737052263137 39.50 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana L´imperatrice 3 EDT 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 39.62 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dolce & gabbana D&G Anthology L´Imperatrice Eau De Toilette 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 39.77 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Dolce & gabbana D&G Anthology L´Imperatrice Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 39.77 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS DOLCE & GABBANA L'IMPERATRICE tualetinis vanduo, 100 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 39.90 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice tualetinis vanduo moterims 100 ml 40.32 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 l'Impératrice tualetinis vanduo moterims, 100 ml 41.49 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana - Collection 3 L'impératrice EDT 100 ml Galima mokėti atsiimant 42.65 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana - Collection 3 L'impératrice EDT 100 ml Galima mokėti atsiimant 44.44 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Moteriški kvepalai DOLCE & GABBANA L'IMPERATRICE, 100ml EDT Aromatas moterims „L’Impératrice“, savaime supranta, – imperatoriškas aromatas... Kas gi geriau nei Naomi Campbell įkūnija imperatoriškąją didybę? Šiai žvaigždei gyvenimas yra kino filmas, kuriame ji, be abejo, kuria pagrindinį vaidmenį. Jai įžengus į kam 46.88 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti Aromatas moterims „L’Impératrice“, savaime supranta, – imperatoriškas aromatas... Kas gi geriau nei Naomi Campbell įkūnija imperatoriškąją didybę? Šiai žvaigždei gyvenimas yra kino filmas, kuriame ji, be abejo, kuria pagrindinį vaidmenį. Jai įžengus į kam Dolce AND Gabbana L'Imperatrice (EDT) Eau de Toilette for Women 100 ml 47.91 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana Anthology - 3 L'Imperatrice Tualetinis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 50.00 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana L'Imperatrice Perfume EDT 100 ml 50.93 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana L´imperatrice EDT 100 ml moteriški kvepalai 55.22 € 0.55 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100 ML Kvepalai Moterims 55.99 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti Dolce&Gabbana L´Imperatrice tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 57.50 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo moterims DOLCE & GABBANA 3 L'IMPERATRICE 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 59.85 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dolce&Gabbana - L'Impératrice 3 Tualetinis vanduo 100 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 62.62 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Dolce&Gabbana - L'imperatrice Edt - Kvapusis vanduo - Nude Pristatymas 3-5 d.d. 111.99 € 1.12 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Dolce & Gabbana L'Imperatrice Eau De Toilette 100 ml (woman) 30.98 € 0.31 €/ml. Išparduota DOLCE & GABBANA L'IMPERATRICE EDT moterims, 100 ml 36.99 € 0.37 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Kvepalai moterims Dolce & Gabbana L’Imperatrice EDT, 100 ml 37.68 € 0.38 €/ml. Išparduota Dolce - Gabbana LImperatrice Pour Femme Edt Spray, 100 ml 42.09 € 0.42 €/ml. Išparduota DOLCE & GABBANA L' Imperatrice EDT | 100ML 61.95 € 0.62 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 12:33. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0034234730204, 0737052263137, 3423222015565, 3423473020615, 7370522631376, 8057971182053 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0034234730204, 0737052263137, 3423222015565, 3423473020615, 7370522631376, 8057971182053 2025-01-15, Juste labai geras ir svelnus kvapas, vyrui patiko, taip pat saldus ir moteriskas. Vienintelis minusas tai pakuote nes ji nera labai kuribinga ar grazi. Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml. EDT Testeris nuo 32.06 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDP 50ml nuo 33.81 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana My Devotion Intense EDP 30 ml nuo 55.23 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Dolce&Gabbana Dolce & Gabbana Devotion EDP 100ml nuo 43.49 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Devotion Intense EDP 100 ml nuo 61.40 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti