Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml. EDT Testeris kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 32.09 € nuo 0.32 €/ml. Žiūrėti kainas (9) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 100 ml Tester Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 37.99 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue EDT 100ml Tester pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.00 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette - tester 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 32.09 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 100 ml TESTERIS Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 32.75 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Dolce Gabbana Light Blue EDT Tester kvepalai moterims, 100 ml 8-10 d.d. 32.90 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Dolce&Gabbana Dolce & Gabbana Light Mėlyna EdT 100ml - TESTER Galima mokėti atsiimant 37.86 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 100 ml Tester nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. 37.99 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 100 ml Tester Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 37.99 € 0.38 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue EDT 100ml Tester pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.00 € 0.41 €/ml. Peržiūrėti pristatymas 2-3 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dolce & Gabbana Light Blue Women Tualetinis vanduo - testeris 100ml Galima mokėti atsiimant 46.00 € 0.46 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce AND Gabbana Light Blue eau de toilette 100 ml TESTER 46.16 € 0.46 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette - tester 100 ml (woman) 30.01 € 0.30 €/ml. Išparduota Dolce & Gabbana Light Blue EDT tualetinis vanduo moterims, 100 ml 39.80 € 0.40 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana, Light Blue, Eau De Toilette, For Women, 100 ml For Women | 8057971188215 | 8057971188215 44.30 € 0.44 €/ml. Išparduota Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue EDT moterims, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 55.09 € 45.89 € * 0.46 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 100 ml TESTERIS 48.57 € 0.49 €/ml. Išparduota Dolce & Gabbana Light Blue (EDT) tualetes ūdens sievietēm 100 ml 49.20 € 0.49 €/ml. Išparduota BOTTLE Dolce & Gabbana šviesiai mėlynas tualetinis vanduo 100ml 84.00 € 0.84 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 21:28. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0737052074399, 3423473026709, 7370520743996, 7370522111526, 8057971180882, 8057971188215 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0737052074399, 3423473026709, 7370520743996, 7370522111526, 8057971180882, 8057971188215 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDP 50ml nuo 33.81 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana My Devotion Intense EDP 30 ml nuo 55.31 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Dolce&Gabbana Dolce & Gabbana Devotion EDP 100ml nuo 44.03 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50 ml nuo 32.34 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Kenzo Ca Sent Beau 50ml EDT nuo 34.43 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Esteé Lauder Beautiful, 75ml (EDP) nuo 30.72 € 22 parduotuvės Peržiūrėti