4 Moteriški kvepalai Givenchy L'Interdit EDP 80ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 59.89 € nuo 0.75 €/ml. Žiūrėti kainas (20) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Givenchy L'Interdit 2022 Eau de Toilette – bandomoji pakuotė 80 ml (moterims) Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 66.24 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Givenchy L'Interdit 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 68.06 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Givenchy L®Interdit EDP 80ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 77.93 € 0.97 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Parfumuotas vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 104.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 87.90 € * 1.10 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 104.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Givenchy L'Interdit (2022) EDT 80ml Testeris 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 59.89 € 0.75 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Givenchy L'Interdit Eau de Toilette Tualetinis vanduo - testeris 80ml Galima mokėti atsiimant 61.00 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Testeris Givenchy L'Interdit Rouge Ultime EDP 80ml Galima mokėti atsiimant 65.27 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Givenchy L'Interdit 2022 Eau De Toilette - tester 80 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 65.88 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Givenchy L'Interdit 2022 Eau de Toilette – bandomoji pakuotė 80 ml (moterims) Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 66.24 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Givenchy L'Interdit 80 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 68.06 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Givenchy L'Interdit 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 68.06 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Givenchy L®Interdit EDP 80ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 77.93 € 0.97 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Givenchy Perfumy L'Interdit EDP 80 ml | 3274872372153 | 3274872372153 78.65 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Givenchy L'Interdit EDP parfumuotas vanduo unisex, 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 78.75 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Givenchy L'Interdit EDP 80ml (TESTER) 81.02 € 1.01 €/ml. Peržiūrėti Givenchy L‘Interdit EDP kvepalai moterims - 80 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 81.99 € 1.02 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas GIVENCHY L'interdit Kvepalai moterims, 80 ml EDP 85.34 € 1.07 €/ml. Peržiūrėti Givenchy L´Interdit EDP kvepalai moterims, 80 ml 5-9 d.d. 86.54 € 1.08 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Parfumuotas vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 104.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 87.90 € * 1.10 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 104.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 87.90 € * 1.10 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 87.90 € * 1.10 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Givenchy L'Interdit Rouge Eau de Parfum 80 ml 90.26 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Givenchy L'Interdit 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 119.84 € 1.50 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Givenchy - L’Interdit Parfumuotas vanduo 80 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 152.00 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Moteriški kvepalai, Tester Givenchy L`Interdit Rouge EDP 80ml 70.65 € 0.88 €/ml. Išparduota Givenchy L'Interdit EDP 80 ml | 3274872372153 | 3274872372153 121.40 € 1.52 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 23:58. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274872372153, 3274872372160, 3274872388253, 3274872428065, 3274872441996, 3274872495500 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274872372153, 3274872372160, 3274872388253, 3274872428065, 3274872441996, 3274872495500 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Givenchy Very Irresistible, 50ml (EDP) nuo 86.59 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible 75ml EDP nuo 77.97 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Organza 100ml EDP nuo 52.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100ml Testeris nuo 25.51 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible Sensual EDP 50ml 98.79 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.25 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml nuo 65.51 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 57.05 € 20 parduotuvių Peržiūrėti