Moteriški kvepalai Jo Malone Grapefruit 30ml EDC Unisex kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 48.15 € nuo 1.61 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Jo Malone _8329705 Jo Malone Greipfrutų odekolonas EDC 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 51.48 € 1.72 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Jo malone Grapefruit Eau de Cologne 30 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 51.95 € 1.73 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Odekolonas Jo Malone Grapefruit EDC vyrams/moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 87.3 € Galima mokėti atsiimant 54.90 € * 1.83 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 87.3 € Galima mokėti atsiimant Odekolonas Jo Malone Grapefruit, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € 55.90 € * 1.86 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € PAGAL KAINĄ Jo Malone Grapefruit Eau de Cologne 30 ml kvepalai unisex 6-8 d.d. 48.15 € 1.61 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Jo Malone - Grapefruit - EDC - 30 ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 48.39 € 1.61 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Jo Malone greipfrutų EDC odekolonas unisex, 30 ml Galima mokėti atsiimant 48.48 € 1.62 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Jo Malone London Grapefruit EDC kvepalai moterims ir vyrams - 30 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 48.49 € 1.62 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Grapefruit EDC odekolonas, 30 ml 8-10 d.d. 49.72 € 1.66 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Jo Malone _8329705 Jo Malone Greipfrutų odekolonas EDC 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 51.48 € 1.72 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Jo malone Grapefruit Eau de Cologne 30 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 51.95 € 1.73 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Jo malone Grapefruit Eau de Cologne 30 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 51.95 € 1.73 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Jo Malone Grapefruit Odekolonas 30ml Galima mokėti atsiimant 54.00 € 1.80 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Jo Malone Jo Malone Grapefruit Woda kolońska 30ml | 83079 | 690251000104 54.05 € 1.80 €/ml. Peržiūrėti Odekolonas Jo Malone Grapefruit EDC vyrams/moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 87.3 € Galima mokėti atsiimant 54.90 € * 1.83 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 87.3 € Galima mokėti atsiimant Odekolonas Jo Malone Grapefruit, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € 55.90 € * 1.86 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € Odekolonas Jo Malone Grapefruit, 30 ml, (be pakuotės) *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € 55.90 € * 1.86 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 68.9 € Jo Malone Grapefruit EDC odekolonas Unisex, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 56.90 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Grapefruit (Cologne) Unisex Cologne 30 ml 62.65 € 2.09 €/ml. Peržiūrėti Unisex kvapusis vanduo Jo Malone London Grapefruit EDC 30ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 77.82 € 2.59 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Jo Malone Grapefruit EDC 30 ml 80.65 € 2.69 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Jo Malone Grapefruit Eau de Cologne 30 ml (unisex) 48.26 € 1.61 €/ml. Išparduota JO MALONE LONDON Grapefruit Cologne 30ml 52.45 € 1.75 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Jo Malone Jo Malone Greipfrutų kolonijinė vanduo 30ml | 83079 | 690251000104 56.00 € 1.87 €/ml. Išparduota Jo Malone - Grapefruit - EDC - 30 ml 56.43 € 1.88 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 12:43. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0069025100010, 0690251000104, 0690251181957, 6902510001048 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0069025100010, 0690251000104, 0690251181957, 6902510001048 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Jo Malone London Wild Bluebell 30ml EDC nuo 36.27 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml nuo 93.50 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Nectarine Blossom & Honey 100ml EDC nuo 96.44 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Wood Sage & Sea Salt 30 ml nuo 50.15 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50ml nuo 69.99 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.02 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Ariana Grande Cloud EDP 100ml nuo 46.90 € 21 parduotuvė Peržiūrėti