3 Moteriški kvepalai Versace Versense 30ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 37.53 € nuo 1.25 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI VERSACE VERSENSE EDT moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 39.99 € 1.33 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Versace Versense tualetinis vanduo moterims 30 ml 2 - 5d.d. 43.90 € 1.46 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Versace Versense EDT moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 43.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Versace Versense, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 43.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Versace Versense EDT, 30 ml Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant 37.53 € 1.25 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Versace Versense EDT, 30 ml Galima mokėti atsiimant 37.53 € 1.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant VERSACE VERSENSE EDT moterims, 30 ml 1 - 2 d.d. 39.99 € 1.33 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Versace Versense Tualetinis vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant 40.00 € 1.33 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Versense EDT tualetinis vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 40.75 € 1.36 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Versense EDT 30 ml | 8011003997008 | 8011003997114 43.30 € 1.44 €/ml. Peržiūrėti VERSACE VERSENSE tualetinis vanduo moterims, 30 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 43.85 € 1.46 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Versace Versense tualetinis vanduo moterims 30 ml 2 - 5d.d. 43.90 € 1.46 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Versace Versense EDT moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 43.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.99 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Versace Versense, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 43.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Versace Versense, 30 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 43.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 52.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Versace Versense EDT 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 45.41 € 1.51 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Versense Eau De Toilette 47.95 € 1.60 €/ml. Peržiūrėti Versace - Versense Unisex kvepalai 30 ml unisex 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 48.40 € 1.61 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Versace Versence Eau de Toilette 30 Body Lotion 50 54.35 € 1.81 €/ml. Peržiūrėti Versace Versense Perfume EDT 30 ml 54.71 € 1.82 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo moterims VERSACE Versense EDT 30ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 64.86 € 2.16 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace, Versense, Eau De Toilette, For Women, 30 ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 68.00 € 2.27 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (8) Versace Versense EDT 30 ml 32.92 € 1.10 €/ml. Išparduota Versace Versense Eau De Toilette 30 ml kvepalai moterims 36.10 € 1.20 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+6) Versace Versense EDT kvepalai moterims, 30 ml 38.57 € 1.29 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Versace Versense EDT, 30 ml 39.26 € 1.31 €/ml. Išparduota Versace Versense Eau de Toilette 30ml kvepalai 40.55 € 1.35 €/ml. Išparduota Versace Versense EDT kvepalai moterims - 30 ml. 42.99 € 1.43 €/ml. Išparduota Versace Versense Eau De Toilette 30 ml Kvepalai 43.42 € 1.45 €/ml. Išparduota Versace Fragrance - Versense Edt - Eau De Toilette - Nude 72.00 € 2.40 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:17. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100399700, 8011003900107, 8011003997008, 8011003997114, 8011013997005, 8595562281155 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0801100399700, 8011003900107, 8011003997008, 8011003997114, 8011013997005, 8595562281155 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti