Snaigė Šaldytuvai (125)

Liebherr Snaigė Bosch Whirlpool Beko SMEG Samsung Electrolux GORENJE Sharp Atlant
+40

Plotis

Ilgis

  1. Rodyti visus »

Aukštis

  1. Rodyti visus »

Energijos efektyvumas

Korpuso spalva

  1. Rodyti visus »

Kameros talpa

  1. Rodyti visus »

Bendra talpa

  1. Rodyti visus »

Garso lygis

Atitirpinimo funkcija

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Lietuviškas prekinis ženklas Snaigė – vakarietiška kokybė

Snaigės šaldytuvai – neabejotinai vieni populiariausių Lietuvoje. Pati Snaigės gamykla veikia jau daugiau nei pusę amžiaus – nuo 1963-iųjų. Naujausia Snaigės serija – šaldytuvai „Ice Logic“. Gamintojas gali didžiuotis aukšta šaldytuvų komplektacijos kokybe, nenusileidžiančia vakariečių siūlomų šaldytuvų kokybei, bei patrauklia kaina.

Šaldytuvai pagaminti Europoje

Per 90 proc. Snaigės šaldytuvų dalių gaminamos išsivysčiusiose Europos valstybėse: Vokietijoje, Italijoje bei Danijoje. Kompresorius Snaigės šaldytuvams tiekia garsi italų kompanija „ACC“, danų įmonė „Danfoss“, šaldymo įrangą tiekia vokiečių kompanija „Climate Control“, plieno detales tiekia italų kompanija „Marcegalia“.

Ekonomiški ir universalūs šaldytuvai

Šaldytuvai Snaigė yra labai ekonomiški. Pavyzdžiui, visi naujosios kartos „Ice Logic“ šaldytuvai yra tarptautiniais sertifikatais patvirtintos A+ arba A++ klasės – elektros sąnaudos yra minimalios: vos apie 0,56 kW per parą, kai tuo tarpu mažiau efektyvus šaldytuvas suvartoja 0,91 kWh. Snaigės gaminiai pasižymi universalumu: gaminami šaldytuvai su šaldikliu apačioje ir viršuje, šaldikliai, vitrinos ir vyno šaldytuvai, dvigubi šaldytuvai-šaldikliai ir kt. Šiuo gaminama 30 modelių ir dar apie 200 jų modifikacijų.  „Ice Logic“ šaldytuvai yra talpūs: naudinga šaldytuvų talpa siekia iki 245 litrų, šaldiklio – iki 119 litrų.

Pritaikytos šiuolaikinės technologijos

·         Šaldytuvuose įmontuota unikali šaldymo sistema, kuri leidžia pasiekti didesnį energinį efektyvumą nepatiriant papildomų energijos sąnaudų.

·         Dalis šaldytuvų valdomi elektroniniais valdikliais, palengvinančiais šaldytuvų eksploataciją.

·         Snaigės šaldytuvuose palaikomas tinkamas drėgmės lygis. Tai svarbu siekiant, kad maistas šaldytuvuose kuo ilgiau išliktų šviežias. Šaldytuvai turi automatinę atitirpinimo sistemą. Ant galinės šaldytuvo sienelės kaupiasi kondensatas, kurio dalis pašalinama specialiais latakais, o dalis išgarinama šaldytuvo viduje – tai ir leidžia palaikyti optimalų drėgmės balansą. Ši technologija už populiariąją bešerkšnę „No Frost“ yra pažangesnė, nes „No Frost“ atveju maistas netenka drėgmės.

·         Gaminant šaldytuvus diegiama antibakterinė sistema, kuri neleidžia daugintis bakterijoms, dėl kurių įtakos maistas greičiau genda, ir mikroorganizmams – ligų sukėlėjams. Vidinėse šaldytuvų sienelėse yra sidabro jonų, kurie stabdo bakterijų plitimą.

Modernus šaldytuvų Snaigė dizainas

Modernus šaldytuvų dizainas – viena iš Snaigės stipriųjų pusių. Gamintojas siūlo ne tik tradicinius baltus ir sidabro spalvos, bet ir spalvotus ryškiaspalvius šaldytuvus. Taip pat Snaigė gamina unikalų šaldytuvą, kuris yra juodas ir kurio paviršius skirtas rašyti kreida. Jau nebe pirmus metus Snaigės klientams siūloma galimybė patiems susikurti šaldytuvo dizainą, kai ant šaldytuvo paviršiaus tam tikra technologija gali būti perkeliamas pirkėjui patinkantis iš katalogo pasirinktas paveikslas.

Atitinka aukščiausius reikalavimus

Šaldytuvų gamyboje naudojamos nekenkiančios aplinkai ir žmonėms žaliavos, todėl kiekvienas šaldytuvas Snaigė atitinka aukščiausius aplinkosaugininkų ir ekologų keliamus reikalavimus. Snaigė laikosi tarptautinio Kioto protokolo. Šaldytuvai gaminami ir pagal ES Direktyvos RoHS reikalavimus. Šaldymo agregatui užpildyti panaudotos gamtinės izobutano dujos, o ciklopentanas naudojamas kaip izoliacinė medžiaga. Kiekvienas šaldytuvas Snaigė pasižymi tyliu veikimu, atitinkančiu visus ES standartus.

 

Pažangiuosius Snaigės šaldytuvus pigiau įsigysite tik internetu!