Samsung Šaldytuvai (92)

Liebherr Snaigė Bosch Beko Samsung Whirlpool SMEG GORENJE Electrolux Sharp Atlant
+40

Plotis

  1. Rodyti visus »

Ilgis

  1. Rodyti visus »

Aukštis

  1. Rodyti visus »

Energijos efektyvumas

Korpuso spalva

Kameros talpa

  1. Rodyti visus »

Bendra talpa

  1. Rodyti visus »

Garso lygis

  1. Rodyti visus »

Atitirpinimo funkcija

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Šiuolaikiniai Samsung šaldytuvai – verta rinktis!

Samsung – vienas žinomiausių buitinės technikos gamintojų, veiklą pradėjęs Korėjoje ir gamyklas įsteigęs visame pasaulyje. Samsung šaldytuvai ypač mėgstami lietuvių, o jų kokybė kalba pati už save.

Samsung siūlo įsigyti ypač didelės talpos dviejų durų šaldytuvų, kuriuose tilps visos šeimos savaitės ir ilgesnio periodo maisto atsargos. Šiuolaikiškuose šaldytuvuose iš viso sumontuota net iki 4 durelių.  

Samsung šaldytuvų ypatybės ir privalumai

·         Vienas naujesnių Samsung modelių – dviejų durų šaldytuvas su „Food ShowCase“ išorine dalimi. Maisto produktai, kurie naudojami dažniausiai, sudedami specialių lentynėlių priekyje. Tai leidžia reikiamus produktus rasti ir pasiekti greičiau.

·         Samsung gamintojas garsėja itin tyliai veikiančiais prietaisais. Juose įmontuoti skaitmeninio inverterio kompresoriai, skleidžiantys vos 38 dB garsą, prilygstantį šnibždėjimuisi. Todėl daugelis Samsung šaldytuvų tinka butams, kuriuose svetainės ir virtuvės erdvė – bendra.

·         Beveik visi Samsung šaldytuvų modeliai – su bešerkšne „NoFrost“ technologija. Pastaroji technologija papildyta šaltą orą į įvairias šaldytuvo zonas tiekiančiomis „Multi Flow“ bei „All Around Cooling“ sistemomis. Tokiu būdu palaikoma reguliari temperatūra ir optimalus drėgmės lygis.

·         Dar viena iš sistemų, padedančių palaikyti tolygią temperatūrą – tai speciali metalinė sienelė („Metal Cooling“). Šaldytuve palaikomas vienodas mikroklimatas, stabdantis kondensato kaupimąsi ant šaldytuvo sienelių ir neleidžiantis susidaryti ledo kristalams. Ledo kristalai neigiamai veikia šaldytuvo mechanizmus ir dalis, taip pat trumpina maisto produktų galiojimo laiką, suprastina maisto skonio savybes.

·         Dėl bešerkšnės „NoFrost“ sistemos šaldytuvo nereikia atitirpinti, taip dažnai valyti. Šaldytuvai su „NoFrost“ eikvoja mažiau elektros energijos, nes kuo labiau šaldytuvo ir šaldiklio sienelės apledėjusios, tuo daugiau energijos šaldytuvui reikia.

·         „Fresh Zone“ skyriuje, kurį taip pat turi didesnė dalis naujųjų modelių, palanku laikyti mėsą bei žuvį. Skyriuje palaikoma žemesnė negu visame šaldytuve temperatūra, todėl žuvis, mėsa ilgiau išlieka nepakitusio skonio ir nepraranda maistingųjų medžiagų. Taip pat šiame skyriuje laikomi produktai neužšąla.

·         Šaldytuvai Samsung pasižymi patogia durelių lentynėlių išdėstymo sistema – lentynėles galima išdėstyti patogiausiu būdu, priklausomai nuo laikomų butelių ar pakuočių aukščio.

·         Samsung šaldytuvų šaldikliai turi „Full Open Box“ stalčius. Lengvai ištraukiamiems, talpiems stalčiams gaminti panaudotas permatomas plastikas, kad atidarius šaldiklį būtų matoma, kas kuriame stalčiuje sudėta.

·         2017 m. pristatytas išmanusis Samsung šaldytuvas, kuris be daugybės įvairių funkcijų dar ir valdomas balsu. Nors pastarųjų kainos aukštesnės nei standartinių Samsung šaldytuvų, naujieji šaldytuvai savo galimybėmis primena kompiuterius ar net robotus: geba skaityti receptus, pateikti pirkinių sąrašėlį ir kt. – kitaip tariant, atlikti įvairiais programėlėse numatytas funkcijas.

 

Apibendrinant, Samsung šaldytuvų didžiausias privalumas – tai nedidelė kaina, universalumas ir technologijos, pritaikytos prie vartotojų poreikių. Technologijas papildo klasikinis laikui nepavaldus dizainas, aukšta medžiagų ir surinkimo kokybė, todėl tokie šaldytuvai nesensta. Samsung: pigiau ir geriau nebūna.