2 Moteriški kvepalai Calvin Klein In2U Her EDT 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 12.99 € nuo 0.26 €/ml. Žiūrėti kainas (23) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Calvin Klein In2U EDT 50 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 14.99 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. 15.24 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Calvin Klein CK IN2U Her EDT moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.59 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.33 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.59 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK IN2U Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 16.87 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Calvin Klein CK In2U for Her Eau De Toilette 50 ml (woman) 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 12.99 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK In2U for Her Eau De Toilette 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 13.84 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Calvin Klein In2U EDT kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 14.30 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Kvepalai moterims Calvin Klein CK IN2U For Her EDT, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 14.99 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Calvin Klein In2U EDT 50 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 14.99 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Calvin Klein CK IN2U Her EDT kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 14.99 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Calvin Klein CK IN2U EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 15.10 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. 15.24 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Her, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. 15.24 € * 0.30 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 16.69 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvepalai moterims Calvin Klein Ck IN2U EDT, 50 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 15.34 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Calvin Klein CK IN2U Her EDT moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.59 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.33 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.59 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK IN2U Eau De Toilette 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 16.87 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Calvin Klein CK IN2U Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 16.87 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Calvin Klein CK IN2U tualetinis vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 17.60 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Calvin Klein, CK IN2U, Eau De Toilette, For Women, 50 ml 18.36 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti CALVIN KLEIN CK IN2U HER EDT moterims, 50 ml 1 - 2 d.d. 19.99 € 0.40 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Calvin Klein In2U Women Tualetinis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 21.00 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Calvin Klein CK IN2U EDT 50ml 21.08 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U EDT 50 ml moteriški kvepalai 21.36 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U EDT 50ml 22.22 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti CK IN2U tualetinis moterų vanduo, 50 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 23.90 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Moteriškas tualetinis vanduo Calvin Klein Ck In2U 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 34.22 € 0.68 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas CALVIN KLEIN Panaši į tave Dėl tavęs, Moteriški kvepalai Rytietiškas potpourri akordas Tualetinis vanduo Greipfrutas Orchids 150ml|Without Gift Box Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas 64.00 € 1.28 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Kvepalai moterims Calvin Klein CK IN2U For Her EDT, 50 ml 11.98 € 0.24 €/ml. Išparduota Calvin Klein CK IN2U Her Eau De Toilette 22.95 € 0.46 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 00:08. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000061968523, 0088300196845, 0088300196852, 0883001968452, 0883001968520, 8595562208640 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000061968523, 0088300196845, 0088300196852, 0883001968452, 0883001968520, 8595562208640 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 100ml nuo 35.99 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 160ml nuo 47.06 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein Euphoria EDP 50ml nuo 24.09 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.70 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Mexx Woman 60ml EDT nuo 14.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Lattafa Ana Abiyedh Scarlet EDP 60ml nuo 12.60 € 18 parduotuvių Peržiūrėti