Samsung Televizoriai

Rasta: 370

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Įstrižainė
 1. Rodyti daugiau »
Smart TV
Energijos efektyvumas
 1. Rodyti daugiau »
Ekrano forma

Kokie yra pigiausi Samsung Televizoriai?

 1. Televizorius Samsung ECO Smart TV Remote Control 2021 Pilkas / .. - 60.99€
 2. Televizorius Samsung Baltas TM2281E - 79.86€
 3. Samsung UE32T4302AEXXH
 4. Samsung UE32J4100AWXBT
 5. Samsung UE24N4305

Samsung televizoriai

Samsung yra Pietų Korėjos technologijų milžinė, nuolatos investuojanti į naujausias technologijas ir kurianti naujus produktus. Vienas iš pagrindinių Samsung gaminių yra namų buities technika, o tarp jų – televizoriai. Kuo Samsung televizoriai ypatingi? Kodėl verta rinktis juos, o ne kito gamintojo prekes? Juk televizorių funkcionalumas dažnai yra vienodi arba labai panašūs.

Samsung televizoriai kainuoja brangiau

Samsung televizoriai kaina lenkia kitus gamintojus dėl kelių priežasčių.

 1. Samsung prekės ženklas yra vienas iš žinomiausių pasaulyje, todėl natūralu, kad mokama daugiau už galimybę turėti itin populiaraus gamintojo gaminį.
 2. Samsung gana nemažai investuoja į naujas technologijas ir kokybę, todėl didesnė kaina yra savotiška garantija, kad visi produktai yra kokybiški, o jų garantinis ir pogarantinis aptarnavimas – aukščiausio lygio.
 3. Samsung labai daug investuoja į reklamą Lietuvoje. Tai šiek tiek padidina ir gaminių kainą.

Nors ir televizoriai Samsung kainos atžvilgiu yra aukštesnės klasės, juos perka įvairias pajamas turintys žmonės – modelių yra tiek daug, kad patenkina kiekvieno segmento poreikius.

Ar yra brangesnių televizorių už Samsung? Taip, tai vienas gerai žinomas japoniškas prekės ženklas, gaminantis ir mobiliuosius telefonus ir kompiuterius. Pigesni už Samsung yra kiniški prekės ženklai, tačiau reikia labai atidžiai stebėti jų kokybę. Artimiausias Samsung konkurentė yra kita korėjiečių bendrovė LG, kurios televizoriai nenusileidžia populiarumu.

Kuo išsiskiria Samsung televizoriai? Reiktų atkreipti dėmesį į kelis aspektus:

 1. Ekrano tipai;
 2. Dizainas;
 3. Išmaniosios TV (Smart TV) funkcijos.

Samsung televizorių krano tipai

Ekrano tipas yra technologija, kurią naudojant buvo sukurtas pats ekranas. Nors atrodo, kad Samsung televizorius yra vien tik ekranas, tačiau tai ne visiškai taip. Kiekvienas televizorius turi kelias svarbiausias sudedamąsias dalis: ekranas, ekrano korpusas, kuriame sumontuotos garso kolonėlės, televizoriaus „kompiuteris“ su procesoriumi ir operacine sistema, taip pat įvairios duomenų perdavimo jungtys (antena, USB, HDMI, Ethernet, VGA ir t.t.). Nereiktų pamiršti ir IR spinduliais veikiančio valdymo modulio, kuris leidžia televizorių valdyti pulteliu. Bet grįžkime prie pagrindinio televizoriaus „organo“ – ekrano.

Samsung labai daug dirba su ekrano technologijomis, todėl čia galima pamatyti tam tikrų keistų ekrano tipų.

Niekam ne paslaptis, kad ekrano tipai yra trys:

Plazminiai televizoriai nebėra Samsung prioritetų sąraše, ši technologija visame pasaulyje yra po truputėlį išleidžiama užtarnauto poilsio. Gerus rezultatus pasiekia Qled technologija, todėl plazminiai televizoriai nebegaminami.

Samsung yra išradėjai, todėl jie ėmėsi grandiozinio darbo – ėmė ir patobulino esamas tris technologijas. Taip gimė specialūs, tik Samsung būdingi ekranų tipai:

Crystal UHD ekrano tipas yra šiek tiek patobulintas Ultra HD 4K raiškos televizorius. Nesigilinsime į technologinius dalykus, tačiau reikia pasakyti, kad tie skirtumai yra labai neesminiai, jų tikslas yra padaryti vaizdą ryškesnį, nei pasaulyje priimtas standartas.

NEO QLED ekrano tipas taip pat yra nežymiai pranašesnis už QLED technologiją, naudojamą ir kitų gamintojų. Ši technologija dar tik pradeda eiti pirmuosius žingsnius, todėl šioje srityje dirbama tikrai intensyviai. Ieškoma naujų būdų dar labiau paryškinti spalvas, sukurti ilgaamžiškesnius šviesos diodus, sutaupyti vietos, kad televizoriai būtų dar plonesni.

Samsung televizorių dizainas

Samsung televizoriai atrodo paprastai, tačiau ne pigiai. Naudojamas metalo lydinys sukuria prabangos įspūdį, tačiau viskas priklauso nuo televizoriaus klasės. Jei tai biudžetinis modelis, bus naudojamas tik plastikas. Jei brangesnis televizorius – naudojami metaliniai elementai. Premium klasėje gali pasitaikyti ne tik metalo, bet ir stiklo elementų.

Naujausi Samsung televizoriai yra pastatomi ant dviejų nedidelių kojelių, kurias nesunkiai galima nuimti ir pakabinti televizorių ant sienos.

Nemažai darbo dizaineriai turi su valdymo integravimu. Valdymas pulteliu yra praktiškai nematomas, tačiau pats pultelio dizainas, kuriame nėra daug mygtukų, yra revoliucinis ir ne visiems pasirodys patogus.

Smart TV funkcijos

Dauguma Samsung televizorių turi paties Samsung sukurtą ir palaikomą Tizen OS operacinę sistemą. Nauji Samsung televizoriai iš karto yra su šia programa, todėl vartotojai gali naudotis Smart TV funkcijomis paprastai, be jokių papildomų mokymų.

Pagrindinis Smart TV tikslas – suteikti televizoriui naujų galimybių ir leisti naudotis papildomais informaciniais šaltiniais. Todėl pagrindinės programėlės yra įvairios mokamos televizijos, interneto naršyklės, informacinių portalų programėlės ir žaidimai. Samsung neturi tikslo paversti televizoriaus kompiuteriu, tačiau galimybės tam yra.

Nereiktų pamiršti, kad kiekvienas išmanusis televizorius gali būti valdomas SmartThings programėle išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. AnyNet technologija leidžia transliuoti vaizdą be laidų tiesiai iš telefono, nešiojamo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio. Taip televizorius yra prijungiamas prie kitų „protingų“ įrenginių.

Populiarūs Samsung modeliai

Pasakyti konkretų modelį, kuris yra pats populiariausias, būtų labai sunku. Galima stebėti tam tikras tendencijas, pagal ką daugiausiai žmonės renkasi televizorius.

Populiariausios įstrižainės. Vienas iš televizorių kriterijų yra įstrižainė. Kainos.lt duomenimis, šiuo metu daugiausiai parduodama 65 colių (165 cm) įstrižainės Samsung televizorių. Ant kulnų lipa 55 colių (140 cm) įstrižainės televizoriai. Skirtumas tarp jų toks nedidelis, kad vieną mėnesį daugiau pasiūloma vienų, o kitą – kitų televizorių. Trečioje vietoje liko 50 colių (127 cm) įstrižainės televizoriai, tačiau nuo jų ne ką atsilieka dideli 43 colių (110 cm) ir didieji 75 colių (190 cm) televizoriai.

Toks išsidėstymas yra gana logiškas. Didieji televizoriai yra naudojami gyvenamajame kambaryje, kuriame laiką leidžia visa šeima. Mažesnieji savo vietą randa vaikų kambaryje, miegamajame, o patys mažiausi (32 colių) – darbo kambaryje ir komerciniuose objektuose. Vienuose namuose gali būti ir 3 televizoriai, todėl vienareikšmiškai pasakyti, kurios įstrižainės modelis yra populiariausias – negalima.

Populiariausias ekrano tipas – Crystal UHD. Šis ekranas yra sukurtas OLED technologijos pagrindu, jo raiška – beveik 4K. Taip pat šie televizoriai turi geriausią kainos ir kokybės santykį, nes NEO QLED televizoriai kol kas dar yra labai brangūs, o 8K turinio neturime labai daug, todėl investuoti į itin raiškų ekraną nėra jokio tikslo. Paprastos LED raiškos televizorių yra mažai, jie nebrangūs, tačiau kainos skirtumas nežymus, todėl daugelis pirkėjų renkasi ne atgyvenusią technologiją, o šiuolaikines tendencijas atitinkančius Crystal UHD ekranus turinčius televizorius.

Samsung televizoriai – neabejotini rinkos lyderiai.

Kaip išsirinkti gerą Samsung televizorių?

Jei netiks pultelis be mygtukų, galima valdyti televizorių telefonu. Jei reikia tradicinių mygtukų, galima įsigyti pultelį už 15-20 eurų.

Samsung televizoriai yra verti jūsų dėmesio.