»Pasirinkite gamintoją

LG
Samsung
Sony
Philips
Panasonic
Hisense
TCL
MANTA
HITACHI
JVC
Rodyti visus »
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. Iki 200 € (4)
 2. 200 - 300 € (6)
 3. 300 - 350 € (3)
 4. 350 - 450 € (10)
 5. 450 - 500 € (5)
 6. 500 - 600 € (12)
 7. 600 - 700 € (12)
 8. 700 - 850 € (9)
 9. 850 - 1,000 € (9)
 10. 1,000 - 1,500 € (30)
 11. 1,500 - 2,500 € (30)
 12. Nuo 2,500 € (20)

Gamintojai

 1. LG
 2. Samsung
 3. Sony
 4. Philips
 5. Panasonic
 6. Hisense
 7. Rodyti visus »

Įstrižainė

 1. Rodyti visus »

Raiška

Smart TV

Dažnis

Spalva

Energijos efektyvumas

Ekrano forma

3D palaikymas

Samsung Televizoriai

Rasta: 150

»Dienos pasiūlymai

Naujausi Samsung televizoriai

Naujausi Lietuvos rinkoje pasirodę Samsung modeliai – „Samsung QLED TV“. Kokiomis ypatybėmis televizorius Samsung šį kartą pasirengęs nustebinti pirkėją?

- Naujausios „Quantum Dot“ technologijos dėka užtikrinama 100 proc. spalvų raiška.

- Nepriklausomai nuo esamo patalpos apšvietimo, televizorius Samsung garantuoja tą pačią vaizdo perteikimo kokybę. Šią galimybę užtikrina paryškintas kontrastas ir sodriai juoda ekrano spalva.

- QLED TV serijos gaminiuose veikiantis HDR1500 standartas lemia, jog žiūrovo akį pasiekia numatytoms analogiškos spalvos – jokių paslėptų detalių ar vaizdo iškraipymo.

- Vaizdo kokybė išlieka tokia pat gera nepriklausomai nuo to, iš kurios patalpos vietos žiūrima į ekraną.

- „Samsung One Remote Control“ funkcija, kurią palaiko ir kiti naujausi Samsung modeliai, įgalina vieno pultelio pagalba ne tik valdyti televizorių, bet ir kai kuriuos kitus namuose esančius prietaisus (suderintus su pulteliu).

- Integruota „Smart TV“ funkcija ir galimybė šią valdyti balsu.

- Televizoriai Samsung gali atsidurti ir...žiūrovo išmaniajame įrenginyje su „Android“ ar „iOS“ operacinėmis sistemomis: televizoriuje įdiegta „Smart View App“ programėlė leidžia naudotis „Smart Hub“ funkcija telefone.

- Naujausi televizoriai Samsung orientuoti į filmų bei muzikos mylėtojų gretas. Galima naudotis integruota „TV plius“ programa, skirta filmų ir kitų įrašų paieškai, įsigijimui ir peržiūrai 4K raiška (4K – vaizdo raiška, net 4 kartus geresnė už Full HD formatą). „Music“ programa padės rasti ir parsisiųti dainą, kurią girdėjote, tačiau nežinojote pavadinimo.

- Naujausi Samsung televizoriai ne tik išpildo pačių reikliausių pirkėjų poreikius, bet ir puikiai dera prie skirtingo stiliaus interjero. Televizoriui pajungti užteka vienintelio laido, o „Invisible Connection“ permatomas kabelis padaro šį visiškai nepastebimu.

- Televizorius gali būi tvirtinamas ant sienos ar specialaus stovo. Pasirinkus pirmąjį variantą, nustebins naujas „No Gap Wall“ tvirtinimo mechanizmas, ne tik pagreitinantis patį procesą, bet ir leidžiantis pritvirtinti televizorių dar arčiau sienos.

Naujausių Samsung televizorių kaina, priklausomai nuo įstrižainės dydžio ir konkretaus modelio, dažnam lietuviui gali pasirodyti iš tiesų nemaža. Tačiau nereikia stėbėtis: šie modeliai mūsų šalies rinkoje pasirodė vos kovo mėnesį, o siūlomos galimybės yra išties viliojančios. Jei vertinate Samsung prekinį ženklą, tačiau turite mažesnį biudžetą, puiki alternatyva – ankstesnių metų modeliai, kurie yra parduodami pigiau, tačiau savo techninėmis galimybėmis bei dizainu atitinka išrankaus šiuolaikinio pirkėjo poreikius.