Sony Televizoriai

Rasta: 97

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Įstrižainė
  1. Rodyti daugiau »
Smart TV
Ekrano forma

Sony

Jeigu turite užduotį išsirinkti naują televizorių savo namams, tai susidursite su tikrai dideliu jų asortimentu. Televizorius gamina daug kompanijų ir viena jų – žymioji Sony. Kiekvienas prekės ženklas išsiskiria tam tikromis televizorių savybėmis ir mūsų aprašoma Sony garsėja kaip bendrovė, gaminanti televizorius, kurie pasižymi itin aukšta bei gera garso kokybe. Žinoma, įrenginių vaizdas, dizainas bei platus asortimentas taip pat nenusileidžia ypatingam jų garsui, nes gamintojas pabrėžia, jog naujausi Sony televizoriai turi integruotus žemo dažnio garsiakalbius, kurie suteikia dar labiau įtraukiančių garsų.

Kodėl svarbus TV garsas Sony televizoriuje?

Daugeliui atrodo, kad vaizdas visuomet yra pats svarbiausias, renkantis televizorių. Tai yra tiesa. Norėdami pačios geriausios vaizdo kokybės rinkitės tuos Sony televizorius, kurie turi OLED tipo ekraną, kuris turės itin aukštą kontrasto lygį, puikų užtemdymą bei išgaunamą juodą spalvą. OLED ekranus turintys Sony televizoriai taip pat turi platų vaizdo kampą, pasižymi savo plonumu ir mažu svoriu. Be to, jei dar nežinojote, tai Sony kompanija yra sukūrusi ir tokių hibridinių QD-OLED televizorių, kurie suteikia dar didesnį vaizdo ryškumą nei standartiniai OLED modeliai. Šie Sony įrenginiai turi ne tik ryškias spalvas, bet taip pat ir žymiai platesnį žiūrėjimo lauką. Sony televizoriai kaina pasižymi gera ir yra puikus pirkinys dar ir tiems klientams, kurie nori sutaupyti elektros sąskaitas, nes šie televizoriai vartoja mažai energijos.

Žinoma, vaizdas ir garsas yra neatsiejami gero televizoriaus komponentai. Kiekvienas televizijos, filmų ar video klipų gerbėjas sutiks, jog akimis stebimas turinys yra daug labiau įtraukiantis, jeigu gerą vaizdą lydi ir kokybiškas garsas šalia. Dėl to labai svarbu rinktis tokį televizorių, kuris turės puikią garso kokybę. Būtent tuo ir pasižymi Sony tv.

Pirkdami naują televizorių būtinai atkreipkite dėmesį, kokius garsiakalbius jis turės. Dažniausiai televizoriai turi du 20 W garsiakalbius. Jei rinksitės brangesnius modelius, tai jie gali turėti ir galingesnius stereogarsiakalbius. Visada verta pasidomėti papildomomis garso sistemomis, ypač jei norite pačios geriausios garso patirties. Nei vienos vidinės televizoriaus kolonėlės neatstos galingesnės, nors ir gana pigios garso sistemos. Šias sistemas taip pat galite rinktis iš plataus siūlomo Sony asortimento.

Tad rinkdamiesi kartu su televizoriumi ir garso gerinimo sistemas, būtinai pasitikslinkite ir apie tai, kokios yra televizoriaus jungtys. Tikrai nemaža dalis tiek Sony, tiek ir kitų prekės ženklų televizorių vietoj įprastos 3,5 mm garso jungties naudoja prisijungimą per „Bluetooth“, „Wi-Fi“ arba optinę, ar HDMI ARC / eARC jungtis.

Garsioji Sony kompanija gali didžiuotis, jog didžioji dalis jos įrenginių modelių turi integruotus žemo dažnio garsiakalbius. Jie suteikia dar labiau įtraukiančius garsus mūsų ausiai. Tikrai verta pirkti naują Sony televizorių, kad mėgautumėtės ne tik puiku vaizdu, bet ir stulbinamu garsu.

Sony televizoriai išlieka vieni perkamiausių

Jei kiekvienais metais peržiūrėsime pačių perkamiausių televizorių sąrašus, tai Sony pagaminti įrenginiai tikrai užims vieną iš aukštesnių vietų. Ir taip jau yra ne vieneri metai. Ši kompanija televizorius gamina jau labai seniai, tad prekinis ženklas yra žinomas ir jaunam, ir senam. Jie vertinami dėl patrauklios kainos, puikios garso bei vaizdo kokybės. Tad toks Sony televizorius Jūsų namuose leis dar labiau pasinerti į žiūrėjimo patirtis, padarys jas žymiai įsimintinesnes bei kiekvieną kartą išskirtines.

Puikiai žinote, kad visi televizoriai skiriasi ne tik savo parametrais, bet ir svarbiausia – ekrano dydžiu. Tad pagal įstrižainių didumą jie ir yra skirstomi. Yra sudaryti ir pastarųjų dviejų metų Sony populiarūs modeliai: