Sony Televizoriai (124)

LG Samsung Sony Philips Panasonic Sharp TOSHIBA TCL Hisense MANTA Thomson
+21

Įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Raiška

Smart TV

Energijos efektyvumas

Ekrano forma

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Naujausi Sony televizoriai

Sony televizoriai – vieni populiariausių rinkoje, o beveik visi pirkėjų atsiliepimai – teigiami. Šis gamintojas vartotojus kasmet nustebina stulbinamomis naujovėmis. Viena Sony gamintojo naujienų – tai televizoriai  A1 ir A1E, turintys akustinį ekraną. Lietuvoje Sony A1 televizorius pardavinėti pradėtas 2017-ųjų vasarą.

A1, A1E serijos televizoriai neturi garsiakalbių, kuriuos turėdavo iki šiol kurti televizoriai. Televizoriaus paviršius „Accoustic Surface“ geba atkurti garso bangas, arba tiksliau – pats ekranas skleidžia garsą, todėl garsiakalbiai praranda savo funkciją.

Galima išvardyti daugybę naujausių, neseniai prekyboje pasirodžiusių Sony televizorių savybių ir privalumų:

- Naujausi Sony televizoriai turi OLED ekraną. OLED (angl. Organic Light Emitting Diodes) – tai organinių šviesos diodų technologija, ypatinga tuo, jog televizoriui nereikia papildomo apšvietimo – diodai spinduliuoja šviesą. OLED ekranai pasižymi ilgaamžiškumu – televizorius gali tarnauti net iki 30-ies metų ir ilgiau, televizorių kasdien žiūrint ne mažiau kaip po 8 valandas.

- Kuriant Sony televizorius, nuolat mažinami rėmai, televizorių korpusai plonėja, o visus laidus paprasta paslėpti, todėl tokie televizoriai Sony puikiai įsilieja į interjerą. Ploni televizoriai gali stovėti tiesiog ant grindų panaudojant specialų laikiklį. Visa televizoriaus konstrukcija primena didelį rėmelį nuotraukoms.

- Naujieji Sony modeliai atkuria labai aukštos kokybės 4K vaizdą, paremtą HDR funkcija. Televizoriai su HDR funkcija ypač gerai perduoda realius natūralius vaizdus, palyginus su kitomis rinkoje dar neseniai įsitvirtinusiomis technologijomis. Vaizdo atkūrimo technologijos atkartoja tokius subtilius atspalvius, kuriuos iki šiol gebėjo atpažinti tik žmogaus akis. „X1 Extreme“ procesorius, apdorojantis vaizdą, padidina transliuojamo vaizdo tikroviškumą, kontrastą ir paryškina spalvas. Tai naujoji pažangioji „Triluminos“ technologija, kurią kiti gamintojai vadina „Quantum dot“.

- Televizoriai ir internetas tampa nebeatskiriami, todėl kuriant naujausius Sony modelius diegiama „Android TV“ funkcija, leidžianti greitai pasiekti tokias TV platformas kaip „Youtube“ ar „Netflix“.

- Naujausiuose televizoriuose Sony taip pat įdiegta „Chromecast“ funkcija, kuri naudojantis „Wi-Fi“ leidžia peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus iš kitų įrenginių.

- Jei mėgstate 3D technologiją, Sony gamintojas vis dar gali pasiūlyti televizorių, kuriuose įdiegta ši funkcija. Tuo tarpu didelė dalis kitų gamintojų šios funkcijos į naujausius savo modelius nebediegia teigdami, kad 3D įdiegimas televizoriuose nepasiteisino.

Kaip vienus perkamiausių galima paminėti 32 colių ir 55 colių Sony televizorius. Sony televizorių kaina yra patraukli visiems vartotojams ir prasideda nuo 260 eurų. Pats brangiausiais šio prekės ženklo televizorius kainuoja per 8000 eurų. Kadangi šiuolaikinių televizorių gamybos standartai yra ypač aukšti, o technologijos tobulėja taip sparčiai, net ir už mažesnę kainą įsigyto televizoriaus kokybė bus stulbinamai puiki, palyginus su senojo televizoriaus transliuojamo vaizdo kokybe. Techniniai aspektai ir dizainas Sony televizorius paverčia patraukliais bet kuriam pirkėjui.