LG Televizoriai (178)

LG Samsung Sony Philips Panasonic Sharp TOSHIBA Hisense MANTA TCL Thomson
+20

Įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Raiška

Smart TV

Energijos efektyvumas

Ekrano forma

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Vieni populiariausių – LG televizoriai

Korėjiečių kompanija LG – viena populiariausių televizorių gamintojų. LG koncernas neatsilieka nuo kitų televizorių gamintojų ir pastaraisiais metais išleido inovatyvius televizorių modelius.

LG televizorių privalumai

·         LG OLED ekranai taip patobulėjo, kad geba perteikti sodrią juodą spalvą, paryškinti kitas tamsias spalvas, pavaizduoti vaizdo gilumą. LG OLED televizorių ekraną sudaro maži taškeliai, formuojantys kontrastą ir perteikiantys skirtingo šviesumo vaizdus. Tai leidžia išgauti dar tikslesnį vaizdą. Čia galima paminėti, kad ši LG televizorių savybė prilygsta kitų gamintojų diegiamai 4K raiškai.

·         LG televizorius perteikia kaip niekad ryškias ir sodrias spalvas, kurios atrodo tikroviškai. Vaizdo kokybė nekinta ir ryškumas nenukenčia vaizdams greitai keičiantis.

·         2017-aisiais išleisti LG televizoriai palaiko aukštesnės kokybės HDR turinį ir 4 standartus: bendruosius HDR 10 ir HLG bei aukštesnės kokybės Dolby Vision ir Advanced HDR.

·         Naujuosiuose LG televizoriuose įdiegta WebOS 3.5 paleidimo juosta, kuri leis stebėti kokybišką pramoginį turinį internete per išmaniąją televiziją. Televizoriai ir internetas pristatant vaizdo perdavimo galimybes tapo neatskiriami. Išmanioji televizija valdoma „Magic Remote“ nuotolinio valdymo pulteliu.

·         WebOS 3.5 sistema dar ypatinga tuo, kad užtikrina saugumą ir patikimumą, neleidžia įdiegti nelegalių programų, saugo nuo įsilaužimo į programų paketą ir duomenų vagystės. Ši saugumo užtikrinimo priemonė turi tarptautinį sertifikatą (CAP 2900-1).

·         Kuriant LG televizorius, daug dėmesio skiriama jų dizainui – tai viena skiriamųjų šio prekės ženklo televizorių savybių. Televizorių dizainas savitas, tačiau jame išlaikyta visiems LG gaminiams būdinga elegancija.

„LG Nano Cell“ modeliai

·         Tiems, kuriems aktualu ne tik kokybė, bet ir kaina, svarbu paminėti, kad LG gamintojas vis dar aktyviai tobulina LCD ekranus. Pristatyti naujieji „LG Super UHD“ modeliai. Jų ekranai dengti „Nano Cell“ plėvele, kuri padeda tiksliau atkurti raudonos, žalios ir mėlynos atspalvius bei perteikti realų vaizdą.

·         Inžinieriai tobulino technologiją ir dabar žiūrint televizorių iš bet kurio kambario taško, vaizdas nė kiek nepakinta – išlieka toks pat ryškus.

Daugiausiai pirkėjų dėmesio sulaukiantys LG televizorių modeliai

·         LG Smart TV LED 32 colių televizorius su integruota „WebOS 3.0“ sistema ir „WiFi“.

·         LG Smart TV LED 42 colių televizorius su „Full HD“ ir „WiFi“.

·         Tiems, kuriems taip pat aktuali žemesnė kaina, turėtų patikti senesnių serijų plazminiai televizoriai. Šiuose televizoriuose įdiegta „Smart TV“ – išmaniojo interneto turinio funkcija. Televizorius geba atkurti 3D vaizdus, aukštos kokybės HD raišką, taip pat ypač efektyviai naudoja elektros energiją, todėl yra ekonomiškas variantas. Skaičiuojama, kad šis modelis atitinka tarptautinius EPA ir ErP energinio efektyvumo standartus ir leidžia sutaupyti net 20 proc. daugiau energijos. Nors šie televizoriai – senesnio modelio, jie atkuria ryškias, natūralias spalvas.

 

Šiuos ir kitus televizorius LG internetu įsigysite pigiau nei fizinėse parduotuvėse.