Asus Mobilieji telefonai

Rasta: 42

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano tipas
Operatyvioji atmintis (RAM)
Sim kortelė
Mobilus internetas

Asus mobilieji telefonai

Kviečiame susipažinti su Asus kompanija, kuri gaminta puikius mobiliuosius telefonus, atitinkančius Jūsų lūkesčius.

Kuo išskirtiniai Asus mobilieji telefonai?

Žymioji Asus yra Taivano kompanija. Ją daugelis mūsų puikiai žino, nes Asus jau seniai garsėja dėl savo gaminamų nešiojamų bei stacionarių kompiuterių. Bet jei dar nežinojote, tai Asus yra sukūrusi ir nemažai mobiliųjų telefonų modelių, kurie mažai nusileidžia moderniųjų kompiuterių kokybei. Pirkti Asus mobilieji telefonai galima jau beveik 20 metų. Galbūt tik Lietuvos rinkoje jie ne taip seniai yra žinomi bei buvo pristatyti.

Kompanijos prioritetai visada buvo ir iki šiol išlieka stipriai alsuojantis kūrybiškumas bei sklindanti jėga. Taip, kaip ir kompanijos pavadinimas, kuris yra paskutinės žodžio „Pegasus“ raidės. Būtent tokias asociacijas ir kelia Pegaso mitologinė būtybė.

Kompanijos Asus mobilieji telefonai yra kupini aukštų kokybės standartų bei mažai kam prilygstamo ilgaamžiškumo. Šio gamintojo mobilūs telefonai yra skirti kiekvieno Jūsų skoniui. Naują įrenginį galite rinktis iš nemažo asortimento ir perkant jį internetu geriausia kaina Asus telefonai bus pristatyti Jums į namus.

Asus telefonai – ką dar turite apie juos žinoti?

Šios kompanijos mobilieji telefonai išsiskiria iš kitų savo kokybe, patvarumu bei puikiomis specifikacijomis. Žinoma, svarbus ir vertės niuansas. Bet visgi kaina Asus telefonai Lietuvoje parduodami viena geriausių. Jie visada parduodami pigiau internetu. Tad būtinai pasižvalgykite, kuri elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti geriausius Asus mobiliųjų telefonų variantus.

Vieniems pliusas, o kitiems minusas, kad Asus telefonai neturi itin plataus asortimento. Nepaisant to, jie tikrai yra geras pasirinkimas ir puiki kokybė tikrai nustelbia daugelį prekės ženklų.

Visi Asus mobilieji telefonai veikia naudodami Android operacinę sistemą.

Svarbu dar žinoti, jog Asus turi dvi pagrindines telefonų serijas, kurių kiekviena skiriasi savo specifikacijomis, kaina bei išvaizda.

  1. ZenFone mobilieji telefonai turi unikalų dizainą ir pačius pažangiausius bei moderniausius komponentus, taip pat yra nedidelio dydžio. Aukštos kokybės nuotraukas atlieka įmontuotos puikiausios kameros.
  2. ROG mobilieji telefonai. Jie ypatingi tuo, jog turi išskirtinę AirTriggers ypatybę, kuri užtikrina tikslų telefonų valdymą bei vartotojui suteikia patogesnį telefono laikymą rankoje. Juk kiekvienas norime, kad telefonas tiesiog „liptų“ prie rankos. ROG mobilieji telefonai turi itin našius procesorius bei greitai veikiančius ekranus. Tai – galingas ir našus įrenginys.