Nokia Mobilieji telefonai (90)

Huawei Samsung Apple Xiaomi Sony MYPHONE Nokia Doogee MAXCOM LG Meizu
+40

Ekrano įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Kamera

  1. Rodyti visus »

Talpa

  1. Rodyti visus »

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

  1. Rodyti visus »

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

NOKIA telefonai – nesenstanti lietuvių pamėgta klasika

NOKIA prekės ženklo telefonai lietuviams pažįstami bene geriausiai: pirmieji Lietuvoje atsiradę telefonai buvo būtent NOKIA, ir vėliau šio garsaus gamintojo produkcija buvo tarp perkamiausių. Šiuo metu oficialiu NOKIOS atstovu laikoma kompanija „HMD Global“. NOKIA vis dar stebina naujovėmis, o pirkėjus abstulbino legendinio NOKIA 3310 naujoji versija. Taigi kuo ypatingi šiuolaikiniai NOKIA mobilūs telefonai?

Naujieji išmanieji

·         2017 m. rudenį „HMD Global“ koncernas pristatė pirmąjį telefoną – NOKIA 8 – su „Android“ OS. Šio NOKIA ženklu pažymėto telefono kaina siekia per 600 eurų.

·         Naujasis NOKIA flagmanas 5,3 colio įstrižaine, ekrano raiška 2560 x 1440. Darbinė atmintis – 4 GB, nuolatinė – 64 GB.

·         Gaminant pirmąjį išmanųjį telefoną, neatsisakyta storesnių ekrano rėmelių, o pirštų atspaudus nuskaitantis mygtukas įmontuotas ekrano priekyje.

·         Telefono korpusas storiausioje vietoje siekia apie 7,3 mm, o korpusas yra nežymiai išlenktas. Korpusas yra pagamintas iš aliuminio. Pristatomi tiek blizgūs, tiek ir matiniai korpusai: blizgūs – vario ir mėlynos, matiniai – mėlynos ir pilkos spalvų.

·         NOKIA 8 turi priekinėje ir galinėje kamerose sumontuotą optikos rinkinį, pavadintą „Zeiss“. Kameros su 13 MP jutikliais vienu metu vaizdą fiksuoja abiem kameromis (angl. bothie). Panašiu principu veikia ir garso įrašymo sistema, gebanti fiksuoti erdvinį – 360 laipsnių kampu išmanųjį supantį – garsą.

·         NOKIA 8 modelis turi LCD ekraną. Telefoną užrakinus, jo ekrane matoma informacija apie praleistus skambučius, neperskaitytas žinutes, el. laiškus ir kt. informacija, o akumuliatoriaus veikimo laiko toks režimas nė kiek nesutrumpina. Taigi NOKIA ir toliau išlieka energiją tausojančiais įrenginiais, o telefonų NOKIA atsiliepimai kaip visuomet – geri.

Klasikinių mygtukinių telefonų atnaujinti modeliai

·         NOKIA gamintojas pristatydamas naujuosius telefonų modelius siekia universalumo. NOKIA viena iš nedaugelio vis dar gamina senuosius mygtukinius telefonus, nes jais pasaulyje vis dar naudojasi apie 1,3 mlrd. gyventojų. 2017 m. vasarą pristatyti NOKIA 105 ir 130 telefonų modeliai, kurie turi spalvotą ekraną, mechaninę klaviatūrą, įmontuotą LED žibintuvėlį, FM radiją, mikro SD kortelės lizdą ir kitas funkcijas. NOKIA kaina internete stebina net visko mačiusius: „HMD Global“ oficialiai pranešė, kad šių mygtukais valdomų telefonų kaina sieks vos 15–22 JAV dolerius.

·         Atnaujintas NOKIA 3310 nėra išmanusis telefonas, internetu šiuo telefonu galima naudotis tik ribotai, 2.5G ryšiu. Taigi nors internetas ir pasiekiamas, tačiau programėlių pasirinkimas bus mažesnis nei telefonuose su „iOS“ ar „Android“.

·         NOKIA 3310 didžiausias pranašumas prieš naujuosius išmaniuosius telefonus – net iki 31 dienos veikianti telefono baterija. Toks jos veikimo laikas yra net 3 kartus ilgesnis, lyginant su pirmtako, rinkoje pasirodžiusio 2000 metais. Atnaujintu telefonu galima kalbėti net 22 valandas. NOKIA 3310  vis dar atranda vartotojus, kuriems visos išvardytosios šių telefonų savybės – aktualios.