Nokia Mobilieji telefonai

Rasta: 137

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Ekrano įstrižainė
 1. Rodyti daugiau »
Ekrano raiška
 1. Rodyti daugiau »
Procesorius
 1. Rodyti daugiau »
Vidinė talpa
 1. Rodyti daugiau »
Operatyvioji atmintis (RAM)
 1. Rodyti daugiau »
Galinė kamera
 1. Rodyti daugiau »
Baterijos talpa
 1. Rodyti daugiau »
Spalva
 1. Rodyti daugiau »
Išleidimo metai
 1. Rodyti daugiau »

Kokie yra pigiausi Nokia Mobilieji telefonai?

 1. Nokia 105 (2023) TA-1569 Charcoal
 2. NOKIA 105 (2023) Dvi SIM kortelės TA-1557 anglis
 3. Nokia 105 (2023) TA-1569 (Charcoal) 1.8" TFT LCD 120x160/4MB/4MB RAM/microUSB/LTE - 22.59€
 4. Nokia 105 (2023) Black (Juodas)
 5. Nokia | 105 (2023) TA-1557 | Charcoal | 1.8 " | TFT LCD | 120 x 160 pixels | Dual SIM | Mini Sim | 3G | USB version microUSB | 1000 mAh - 22.79€

Nokia telefonai

Nokia telefonai kelia gana dviprasmiškus jausmus: vieniems tai pirmasis telefonas, su kuriuo buvo galima daryti praktiškai bet ką, kitiems tai visiškai naujas atradimas, nes niekas nesitikėjo, kad Nokia išmanieji telefonai gali būti tokie nebrangūs ir geri... Nokia patyrė labai daug nuotykių nuo paprasto telefono iki išmaniojo. Kiekvienas šio telefono pirkėjas turėtų žinoti keletą faktų.

Klasikiniai Nokia mobilieji telefonai buvo sukurti ir pagaminti Suomijoje. Kai atsirado išmanieji telefonai, Nokia nesugebėjo susitvarkyti su iššūkiais ir per labai trumpą laiką prarado lyderės pozicijas. Telefonų verslas ėjo link visiško žlugimo, todėl Nokia nusprendė jį parduoti Microsoft. 2014 metais prasidėjo garsiųjų Microsoft Lumia telefonų era, tačiau jie pasirodė esą nelabai konkurencingi, todėl 2016 metais išskirtinai tik telefonų prekės ženklą įsigijo HMD Global, kurie nusprendė telefonus gaminti Kinijoje. Nuo 2016 metų visi Nokia telefonai yra kiniški. Kadangi kinai moka dirbti su gana nebrangiomis medžiagomis, telefonai irgi yra nebrangūs.

Nokia dirba dviem kryptimis – leidžia klasikinius mobiliuosius telefonus ir kuria gana įdomius išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius.

Nokia turi ką atgaivinti. Tai įrodė naujojo Nokia 3310 sėkmė. Iš naujo atgimė klasikinis telefonas, kuris sulaukė pasaulinės sėkmės ir Nokia vardas dar kartą buvo minimas visame pasaulyje. Šis modelis yra vienas iš sėkmingiausių Nokia telefonų iki pat šiol, nes yra labai patvarus ir turi ilgai veikiančią bateriją, kuri gali laikyti iki savaitės. Lyginant su 1 išmaniojo telefono diena, tai yra labai ilgas laikotarpis, todėl tokius telefonus renkasi tie, kas daug ir intensyviai skambina ir nori būti tikri, kad telefonas neišsikraus per dieną.

Nokia turi ką atgaivinti. 2022 metais buvo atgaivintas klasikinis Nokia 8210 telefonas. Dabar jis vadinasi Nokia 8210 4G. Išvaizda labai primena originalą, tačiau vidus yra visiškai šiuolaikiškas. Dar vienas neseniai atgaivintas telefonas yra senasis MP3 mėgėjų modelis Nokia 5310 XpressMusic. 2007 metais tai buvo telefonas-MP3 grotuvas. Dabar Nokia atnaujino šį telefoną paslėpdama į jo korpusą ausines, dedamas į ausis. Tiesa, naujasis modelis vadinasi kiek kitaip – Nokia 5710 XpressAudio. Telefonas turi radijo imtuvą, tad lieka tik susirašyti savo mėgstamą muziką į mikro SD kortelę. Nokia 2660 buvo vienas iš geriausiai veikiančių atverčiamų telefonų. Kol Samsung ir Huawei leidžia sulenkiamus per ekraną telefonus, Nokia nusprendė atgaivinti savo senąjį Nokia 2660 Flip modelį. Nokia 6310 telefonas taip pat išlaikė senojo modelio formą, tačiau technologiškai atnaujintas. Tokių modelių yra ir daugiau. Nors jie nėra išmanūs, juose mažai vietos, o kamera yra tik dėl mados (nelabai kuo nustebinsi 0,3 Mpix kamera), savo funkciją skambinti, rašyti SMS ir klausyti radijo jie atlieka puikiai.

Kad būtų pakankamai konkurencingi, Nokia išleido keletą biudžetinių išmaniųjų telefonų modelių.

Kuo išsiskiria naujausi Nokia telefonai?

Naujausi Nokia telefonai yra labai įdomūs. Jų tikrai nėra tarp geriausių ir šauniausių, tačiau kai kurie išskirtinumai tikrai įdomūs.

Populiariausi Nokia išmaniųjų telefonų modeliai

Populiariausi Nokia išmaniųjų telefonų modeliai:

 1. Nokia X30 – optimalus kainos ir kokybės santykis. Pagamintas iš perdirbtų medžiagų. Kasdieniniam darbui tinkamas modelis, nes baterija laiko 2 dienas.
 2. Nokia XR20 – atsparus telefonas, nebijo smūgių, vandens. Skirtas darbui.
 3. Nokia G400 5G – naujas modelis su triguba kamera, skirtas jaunimui ir socialinių tinklų entuziastams.
 4. Nokia X20 – senesnis modelis su geresne kamera ir paskutine Android 13 operacinės sistemos versija.
 5. Nokia G60 – paprastas ir nebrangus modelis.

Išmaniųjų modelių yra ir daugiau, tačiau jie visi deklaruoja tas pačias vertybes – ilgaamžiškumas, tvarumas, įperkamumas.

Naujausias Nokia C12 modelis yra išleistas 2013 metais. Jis pasižymi itin žema kaina, be to jo specifikacijos yra labai paprastos. Tai biudžetinis telefonas tiems, kurie nori skambinti ir bendrauti socialiniuose tinkluose.

Nokia gamina ne tik telefonus, bet ir planšetinius kompiuterius (Nokia T10, T21).

Kodėl Nokia telefonai pritrūko populiarumo?

Dažnai pasirodantis klausimas, tačiau atsakymas ne toks jau ir paprastas. Nokia nepritrūko populiarumo. Tai viena iš daugiausiai telefonų parduodančių kompanijų, tačiau jie nebūtinai yra išmanieji. Nokia yra labiau žinoma kaip mygtukinių telefonų gamintoja. Pasaulyje pastebimos grįžimo prie mygtukinių telefonų tendencijos. Jei mygtukiniais telefonais iki šiol naudojosi tik vaikai ir nostalgiškai nusiteikę senjorai, tai dabar matoma tendencija, kad vis dažniau mygtukinį telefoną įsigyja ir jauni žmonės, bet... kaip antrąjį arba atsarginį. Mygtukinis telefonas yra laikomas namuose vietoj laidinio ir paimamas ekstra atveju einant į žygį miške, dirbant fizinius darbus. Ilgai laikanti baterija yra kur kas žavesne funkcija, negu beveik vidutinio lygio kamera. Mygtukiniai telefonai parodė savo pranašumus ir kare Ukrainoje.

Išmanieji Nokia telefonai tokiu pasisekimu pasigirti negali. Be to, trūksta ir reklamos. Nokia gamina kokybiškus telefonus už prieinamą kainą, tačiau daugelis apie jų išmaniuosius nieko nėra girdėję, todėl nedrįsta įsigyti, juo labiau, kad už panašią kainą galima įsigyti kur kas garsesnių kiniškų prekės ženklų telefonų.