Samsung Mobilieji telefonai

Rasta: 564

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano įstrižainė
  1. Rodyti daugiau »
Ekrano raiška
  1. Rodyti daugiau »
Procesorius
  1. Rodyti daugiau »
Operatyvioji atmintis (RAM)
  1. Rodyti daugiau »
Galinė kamera
  1. Rodyti daugiau »
Priekinė kamera
  1. Rodyti daugiau »
Mobilus internetas
Baterijos talpa
  1. Rodyti daugiau »
Spalva
  1. Rodyti daugiau »

Samsung telefonai

Daugeliui žmonių telefonai yra svarbi gyvenimo dalis. Jie padeda ne tik bendrauti, tačiau ir greitai, čia ir dabar gauti svarbiausią informaciją apie tai, kas vyksta pasaulyje, taip pat, įamžinti akimirkas, pramogauti bei atlikti daugelį kitų darbų. Tradiciniai telefonai visiškai pasikeitė nuo tada, kai rinkoje atsirado išmanieji telefonai. Ir žmonės taip pat pradėjo ieškoti tokių modelių, kurie pasižymi labai įvairiomis funkcijomis ir vertinami dėl savo inovatyvumo. Tokie yra ir Samsung telefonai, kurių išmanumas kiekvienais metais vis auga.

Samsung mobilieji telefonai

Mobilieji telefonai Samsung labai dažnai yra pristatomi kaip vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško prieinamos kokybės, kuri nėra itin brangi. Nors šio gamintojo telefonai tikrai nėra pigiausi, tačiau lyginant su Apple arba Huawei – džiugina įkainiais. Natūralu, kad naujausi Samsung telefonai kainuoja brangiau nei tie modeliai, kurie yra pigesni. Kinta ir specifikacijos (procesorius, branduolių skaičius)... Vieni modeliai yra išmanesni ir kainuoja brangiau nei kiti, tačiau faktas, kad apskritai Samsung išmanieji telefonai lyginant kainos ir kokybės santykį – geras pasirinkimas daugeliui.

Elektroninėje parduotuvėje galima rasti labai daug šio gamintojo mobiliųjų tipų: Galaxy, Note ir kitų serijų modeliai. Jie kinta specifikacijomis bei reikšmingiausiomis savo savybėmis. Note serijos mobilieji dažniausiai vertinami dėl didelio našumo bei galimybių, programėlių, kurios leidžia mėgautis nesibaigiančiomis pramogomis. Android operacinė sistema suteikia galimybę atsisiųsti didelį kiekį įvairių programėlių, kurios pagerina mūsų kasdienybę. Svarbu, kad dalis yra visiškai nemokamos, saugiai naudojamos. Ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir Samsung Galaxy telefonai, kurių asortimentas yra labai platus. Rasite ir brangesnių, dažniausiai inovatyvesnių modelių ir paprastesnių, kurie priskiriami prie biudžetinės klasės mobiliųjų. Jokio skirtumo, ar Jums reikia telefono, kurio fotoaparatas džiugina itin gera raiška ir aukšta kokybe, ar tokio, kurio baterija labai ilgai laiko – Samsung gamintojas tikrai padės rasti Jums tinkamą variantą.

Samsung telefonai: pasirinkimas

Jau daugiau nei 80 metų rinkoje esantis Samsung gamintojas siūlo labai daug modelių ir kiekvienais metais pasiūlo vis išmanesnius mobiliuosius, kurie leidžia naršyti dar greičiau ir lanksčiau. Lietuvoje galite įsigyti tuos pačius modelius, kurie yra siūlomi ir visame pasaulyje, tad nepamirškite naujausių šio gamintojo produkcijos pažibų, kurios dažniausiai turi dar daugiau išmanumo.

Renkantis mobiliuosius pirmiausia žiūrėkite – kokių matmenų jie yra. Samsung ekranas dažniausiai yra didesnės įstrižainės nei daugelio kitų gamintojų, tiesa, galima rasti ir mažesnio “leidimo”, rečiau tobulinamus ne tokius didelius mobiliuosius. Tokie mobilieji puikiai tinka bendravimui, tačiau žiūrėti filmus per juos, natūralu, kad yra ne taip patogu. Nauji Samsung telefonai dažniausiai džiugina ir ilgiau tarnausiančia baterija, tačiau apskritai susipažinkite – kaip dažnai reikia krauti Jums tinkamo modelio mobilųjį. Žinoma, kinta ir telefonų vidinė atmintis, procesorius, kuris lemia naršymo bei žaidimų greitį. Varijuoja net ir medžiaga iš kurios telefonas yra pagamintas. Ilgai karaliavę aukštos kokybės plastiko korpusai šiuo metu keičiami net ir metaliniais, tad mobilieji tampa dar patvaresni. Ne ką mažiau svarbus aspektas yra mobiliojo fotoaparatas. Norisi tokių telefonų, kurie leistų įamžinti akimirkas tarsi su profesionaliu fotoaparatu. Ir tai tikrai įmanoma. Dažniausiai geresnės kameros Samsung modeliai kainuoja brangiau, tačiau tai atsiperka funkcionalumu. Galiausiai, žmonių patogumui, siūlomas ir labai įvairus telefonų stilius. Nors jį galima koreguoti su norimu įdėkliuku, tačiau apskritai ir tie, kurie labiau mėgsta klasiką, ir tie, kurie renkasi modernumą, gali džiaugtis Samsung gamintojo modeliais, kurie leis naršyti ne tik patogiai, tačiau ir stilingai.

Samsung telefonai internetu

Pirkti Samsung telefonus internetu – geras pasirinkimas. Tai yra galimybė ne tik kur kas paprasčiau palyginti variantus ir rasti tokį mobilųjį kuris savo parametrais Jums labiausiai tinka, tačiau taip pat ir įvertinti kainas. Kartais prekybos vietos siūlo to paties modelio telefonus labai skirtingomis kainomis. Jos gali varijuoti ne tik keliomis dešimtimis, tačiau net ir šimtais eurų. Palyginus kainas yra paprasta sutaupyti. Žinoma, greta įkainių gretinimo taip pat reikia žiūrėti, ar vienodos yra mobiliųjų techninės charakteristikos. Galiausiai, pirkti iš tokių prekybos vietų, kurios siūlo mobiliuosius legaliai ir su garantija. Galite būti ramus, kad telefonas bus toks, koks yra reklamoje, tarnaus Jums ilgai. Internete pateikti skelbimai turėtų kelti abejones dėl mobiliojo kokybės. Pirkite iš įmonių, kurios siūlo gaminius tik legaliai. Netaupykite kokybei.

Kita patraukli galimybė sutaupyti yra pirkti per akcijas. Taigi, mokate mažiau, tačiau telefonas yra geras. Lengviausia pamatyti nuolaidas yra internete. Tuomet jos dažniausiai pačios suranda ieškotojus. Gera, kai galima vienoje vietoje palyginti kainas ir pamatyti, kurie šiuo metu Samsung mobiliuosius parduoda pigiau. Tokią galimybę rasite pas mus. O kadangi komunikacijos yra svarbi gyvenimo dalis, norisi būti visada pasiekiamu – taupyti telefonui tikrai neverta.

Samsung telefonų kaina

Kaip jau minėjome, Samsung telefonai dažniausiai yra priskiriami prie vidutinės klasės mobiliųjų. Galima rasti ir brangesnių modelių, kurie beveik atitinka iPhone kainą ir pigesnių, kurie kainuoja kaip Nokia mobilieji. Visgi, vidurkis dažniausiai siejamas su vidutines pajamas uždirbančiais asmenimis, kurie taupo, tačiau tikisi, kad telefonas veiks našiai, žinoma, ilgą laiką. Daugeliui žmonių patinka, kad iPhone mobilieji palaiko Android operacinę sistemą. Ji suteikia galimybę naudotis labai įvairiomis programėlėmis. Dalis jų yra visiškai nemokamos. Juk būtent programėlės suteikia telefonui išmanumą, kurio ir siekia XXI amžiaus žmogus.

Taip pat Samsung mobilieji dažnai įvardijami kaip vieni patvariausių. Nors galima įsigyti įvairių dėkliukų bei papildomų stikliukų, kurie apsaugo telefoną kritimo ant žemės metu, visgi, net kai jie neturi jokios papildomos apsaugos – tikrai ne taip lengvai dūžta kaip kitų gamintojų modeliai. Dažniausiai jautresni yra tie telefonai, kurių stikliukas yra didesnis, tai yra, didesnių įstrižainių matmenų mobilieji. Tiesa, Samsung modeliai dažnai ir yra didesnių matmenų, tad papildoma apsauga – labai rekomenduojama. Visgi, vien tai, kad šio gamintojo modeliai yra patvarūs, dažnai atsparūs vandeniui, subraižymams – kaina atsiperka, kadangi jie tarnauja ilgai. Nors daugelis keičia mobiliuosius kas dvejus metus (specialistų rekomendacijos), tačiau jie veikia kur kas ilgiau ir svarbiausia, kad gali būti naudojami puikiai ir po daugelio metų.