Samsung Mobilieji telefonai (197)

Huawei Samsung Apple Xiaomi Sony MYPHONE Nokia Doogee MAXCOM LG Meizu
+40

Ekrano įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Kamera

  1. Rodyti visus »

Talpa

  1. Rodyti visus »

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

  1. Rodyti visus »

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Samsung telefonai – patrauklus „grobis“ už priimtiną kainą

Samsung – tai visiems puikiai pažįstamas Pietų Korėjoje įsikūręs elektronikos koncernas. Samsung gamina vienus patraukliausių rinkoje išmaniuosius telefonus, pasižyminčius stulbinamais parametrais.

Samsung Galaxy S7 ir S7 edge

·         Samsung, pristatydamas „Galaxy S7“ ir „S7 edge“ modelius, užtikrino savaime prie šviesos sąlygų prisitaikančią telefono kamerą. Taigi nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų, išmaniaisiais telefonais darytos nuotraukos yra itin ryškios, aiškios, tikroviškos, puikios kokybės.

·         Reikėtų paminėti ir naujesnių modelių Samsung išmaniųjų telefonų atsparumą dulkėms ir drėgmei. Ar pasirinktas telefonas turi šią funkciją, aprašyta specifikacijoje. Gamyboje naudojamos geromis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčios medžiagos, todėl telefonai yra atsparūs aplinkos poveikiui. Atviros paliktos tik ausinių jungtis ir USB prievadas – nėra jokių papildomų dangtelių, kuriuos reikia atidaryti bei uždaryti.

·         Samsung mobilieji telefonai puikiai pritaikyti žaisti žaidimus. „Galaxy S7“ serijos mobiliuosiuose telefonuose yra specialūs žaidimo valdymo centrai, taip pat žaidimus galima įrašyti ir baigti žaisti patogiu metu.

Samsung Galaxy S8

·         Samsung koncernas, kurdamas išmaniuosius telefonus, orientuojasi į jaunus žmones, kurie mėgsta klausytis muzikos ir daryti asmenukes, todėl tobulina telefono garso ir vaizdo parametrus. Prie naujųjų „Galaxy S8“ išmaniųjų pridedamos ergonomiškos, patogios ir labai kokybišką garsą atkuriančios ausinės, kurių kaina, kaip deklaruoja gamintojas, siekia per 100 JAV dolerių.

·         Samsung „Galaxy S8“ serijos mobilieji telefonai nebeturi plokščių ekranų. Ekranas kampuose suapvalintas, o ties kraštais yra šiek tiek lenktas. Tai sudaro berėmio ekrano įspūdį.

·         Visi mobilūs telefonai Samsung pasižymi ypač aukšta surinkimo kokybe – tai lemia jų ilgaamžiškumą, patvarumą, atsparumą. Galaxy S8 papildyti specialia danga „Gorilla Glass 5“, kuri telefonus saugo nuo subraižymo.

·         Kurdamas naująjį „Galaxy S8“, Samsung gamintojas pristatė naują, kiek neįprastą kraštinių santykį 9:18 (įstrižainė – 6,2 colio) ir 1440 x 2960 taškų raišką. Naujųjų Samsung telefonų atsiliepimai yra labai geri.

·         „Galaxy S8“ modelis ypatingas tuo, jog visi žaidimai, buvę anksčiau turėtame įrenginyje, automatiškai perkeliami į bendrą žaidimų sritį – vieną aplanką.

Tai, kuo didžiuojasi Samsung

·         Samsung išmanieji telefonai turi galingus procesorius, kurie garantuoja, kad telefonas veiks greitai ir nesukels jokių nesklandumų juo naudojantis. Telefonai lengvai nuskaito duomenis iš mikroSD kortelės.

·         Samsung kūrėjai pristato ir daugybę mobiliųjų telefonų priedų: itin greitai telefoną leidžiančius įkrauti įkroviklius, dėklus, kurie dar geriau apsaugo jūsų mobiliuosius telefonus ir t. t.

·         Samsung gamintojas pristatė ir KNOX saugumo sprendimą siekiantiems apsaugoti savo mobilųjį įrenginį nuo kenkėjiškų programėlių ir įsilaužimo. Apsauga veikia 24 val. per parą, nuolat pristatomi programos naujiniai, kad visi duomenys būtų patikimai apsaugoti.

·         Įsigijus naujosios kartos Samsung telefoną, visus duomenis į jį galėsite paprastai perkelti iš senojo įrenginio. Tai atliksite su programėle „Samsung Smart Switch“.

·         Samsung telefonų kaina yra labai palanki, lyginant su aukšta jų kokybe. Telefonus Samsung internetu įsigysite pigiau nei fizinėse parduotuvėse.