HTC Mobilieji telefonai (35)

Huawei Samsung Apple Xiaomi Sony MYPHONE Nokia Doogee MAXCOM LG Meizu
+40

Ekrano įstrižainė

Kamera

Talpa

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

HTC – populiarus telefonų gamintojas, neduodantis ramybės konkurentams

Taivaniečių kompanija HTC nuo savo veiklos pradžios tapo rimtu konkurentu tokiems rinkos galiūnams kaip LG, Samsung ar net Apple. Sėkmės paslaptis paprasta: mobilieji telefonai HTC, žvelgiant į šių technologinę pusę, buvo orientuoti į vis augančius išrankių klientų poreikius. Tiesa, iš ekspertų pusės pasigirsta nuogąstavimų, jog HTC pradeda miegoti ant laurų ir naujieji telefonų modeliai tėra šiek tiek patobulintos senųjų kopijų. Visgi HTC fanatikai išlieka ištikimi šiam prekiniam ženklui ir su nekantrumu laukia prekyboje pasirodančių naujovių: dėl kokių savybių vertinami mobilieji telefonai HTC ir kuo pasižymi naujausias gaminys HTC U11?

HTC prekinio ženklo privalumai, sulaukę pripažinimo vartotojų tarpe:

·         Vientisas metalinis korpusas, kuriuo pasižymi HTC ONE ir kai kurie kiti gamintojo telefonų modeliai, garantuoja ne tik aparato tvirtumą, bet ir suteikia solidumo bei prabangos įspūdį (dauguma konkurentų korpusų gamybai naudoja plastiką).

·         Sveikintinas sprendimas įmontuoti du garsiakalbius telefono šonuose – puikus stereo garso atkūrimas. Dėl šios savybės HTC One buvo idealus variantas muzikos bei filmų gerbėjams.

·         HTC One modelis dengtas smūgiams atspariu „Gorilla Glass“ stiklu, kompensuojančiu liečiamųjų telefonų jautrumą.

·         Visi mobilieji telefonai HTC tarsi sutverti būti laikomi rankose – itin jautrus ekranas lengvai valdomas, o, dėl dizaino ypatybių, prietaisą patogu laikyti. Patogumui nepakenkė ir gamintojų sprendimas didinti telefonų gabaritus (HTC One ekrano įstrižainė buvo 4,7 colių įstrižainės, svoris – 143 gramai, tuo tarpu naujesnio modelio HTC One M8 parametrai padidėjo atitinkamai iki 5 colių bei 160 gramų).

·         Gamintojas pagalvojo apie klientams aktualią problemą – telefono baterijos gyvavimo trukmę. HTC 10 telefonas nepakrautas išbūna net iki pusantros paros. HTC One m8 baterijos patvarumą padidina ir ...telefono dangtelio dizaino ypatybės. Remiantis moksliniais tyrimais, telefono baterija senka dėl paprasčiausio valandų patikrinimo. Įsigijus šį modelį, kuriam specialiai pagamintas dangtelis su skylutėmis ekranui (deja, šis dangtelis į HTC telefono komplektaciją neįeina, norintieji šį priedą turi nusipirkti atskirai), laikas ar orų prognozė bus matomi per minėtą angą. Sulaukus skambučio ir norint pamatyti, kas skambina, nereikės atidaryti telefono dangtelio, o atsiliepiant užteks priglausti ragelį prie ausies.

Dauguma minėtų HTC telefono charakteristikų vartotojams pažįstamos iš asmeninės patirties naudojusis vienu ar kitu modeliu. Tikriausiai kur kas įdomiau susipažinti su naujausiu telefonu HTC kūriniu U11, kurį, nesunku atspėti, rankose laikė retas lietuvis.

·         „Edge Sence“ – karščiausia naujiena. Tai – jutiminis korpuso rėmelis, leidžiantis įjungti daugumą programų tiesiog suspaudus telefoną rankose.

·         Telefonas turi 5,5 colių ekraną, apsaugotą „3D Corning Gorrila Glass“ stiklu. Dėl šios techninės charakteristikos ypatybės telefonas aparatas pasižymi aukšta apsauga nuo dulkių ir vandens (pamerkus telefoną į 1 metro gylį ir palaikius 30 minučių, ištrauktas telefonas veiktų be priekaištų).

·         Įdiegta „HTC Sence Companion“ aplikacija, skirta telefono vartotojo įpročių analizei bei tam tikrų rekomendacijų, palengvinančių naudojimąsi telefonu, teikimui.

·         Unikalios „HTC USonic“ funkcijos dėka atliekama automatinė garso reguliacija priklausomai nuo ausies struktūros ypatybių.

 

Naujausias HTC U11 telefonas – puikus pavyzdys, jog gamintojas toliau juda į priekį ir gali pasiūlyti kozirių, pritraukiančių naujus bei išlaikančių senus vartotojus.