»Pasirinkite gamintoją

Huawei
Apple
Samsung
Sony
MYPHONE
LG
HTC
Asus
Prestigio
ULEFONE
Rodyti visus »

»Pasirinkite modelį

10 U Play U Ultra U11
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. 50 - 100 € (1)
 2. 100 - 150 € (4)
 3. 150 - 200 € (3)
 4. 200 - 300 € (18)
 5. 300 - 400 € (7)
 6. 400 - 550 € (5)
 7. Nuo 550 € (7)

Gamintojai

 1. Huawei
 2. Apple
 3. Samsung
 4. Sony
 5. MYPHONE
 6. LG
 7. HTC
 8. Asus
 9. Prestigio
 10. ULEFONE
 11. Nokia
 12. Xiaomi
 13. Meizu
 14. ALCATEL
 15. Doogee
 16. Motorola
 17. ZTE
 18. JUST5
 19. Lenovo
 20. Allview
 21. BLACKVIEW
 22. Blackberry
 23. UMI
 24. NOUS
 25. Kruger & Matz
 26. MAXCOM
 27. Denver
 28. Google
 29. TP-LINK
 30. Pelitt
 31. Energy Sistem
 32. eSTAR
 33. CAT
 34. ELARI
 35. OnePlus
 36. Oukitel
 37. Wiko
 38. Telefonai
 39. Philips
 40. Sony Ericsson
 41. KITI
 42. Lexand
 43. Elephone
 44. Cubot
 45. Microsoft
 46. Acer
 47. Overmax
 48. e-STAR
 49. GETNORD
 50. POSH

  Modelis:

 1. 10
 2. U Play
 3. U Ultra
 4. U11

Ekrano įstrižainė

Kamera

Talpa

Spalva

 1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

Sim

HTC Mobilieji telefonai

Rasta: 45

HTC – populiarus telefonų gamintojas, neduodantis ramybės konkurentams

Taivaniečių kompanija HTC nuo savo veiklos pradžios tapo rimtu konkurentu tokiems rinkos galiūnams kaip LG, Samsung ar net Apple. Sėkmės paslaptis paprasta: mobilieji telefonai HTC, žvelgiant į šių technologinę pusę, buvo orientuoti į vis augančius išrankių klientų poreikius. Tiesa, iš ekspertų pusės pasigirsta nuogąstavimų, jog HTC pradeda miegoti ant laurų ir naujieji telefonų modeliai tėra šiek tiek patobulintos senųjų kopijų. Visgi HTC fanatikai išlieka ištikimi šiam prekiniam ženklui ir su nekantrumu laukia prekyboje pasirodančių naujovių: dėl kokių savybių vertinami mobilieji telefonai HTC ir kuo pasižymi naujausias gaminys HTC U11?

HTC prekinio ženklo privalumai, sulaukę pripažinimo vartotojų tarpe:

·         Vientisas metalinis korpusas, kuriuo pasižymi HTC ONE ir kai kurie kiti gamintojo telefonų modeliai, garantuoja ne tik aparato tvirtumą, bet ir suteikia solidumo bei prabangos įspūdį (dauguma konkurentų korpusų gamybai naudoja plastiką).

·         Sveikintinas sprendimas įmontuoti du garsiakalbius telefono šonuose – puikus stereo garso atkūrimas. Dėl šios savybės HTC One buvo idealus variantas muzikos bei filmų gerbėjams.

·         HTC One modelis dengtas smūgiams atspariu „Gorilla Glass“ stiklu, kompensuojančiu liečiamųjų telefonų jautrumą.

·         Visi mobilieji telefonai HTC tarsi sutverti būti laikomi rankose – itin jautrus ekranas lengvai valdomas, o, dėl dizaino ypatybių, prietaisą patogu laikyti. Patogumui nepakenkė ir gamintojų sprendimas didinti telefonų gabaritus (HTC One ekrano įstrižainė buvo 4,7 colių įstrižainės, svoris – 143 gramai, tuo tarpu naujesnio modelio HTC One M8 parametrai padidėjo atitinkamai iki 5 colių bei 160 gramų).

·         Gamintojas pagalvojo apie klientams aktualią problemą – telefono baterijos gyvavimo trukmę. HTC 10 telefonas nepakrautas išbūna net iki pusantros paros. HTC One m8 baterijos patvarumą padidina ir ...telefono dangtelio dizaino ypatybės. Remiantis moksliniais tyrimais, telefono baterija senka dėl paprasčiausio valandų patikrinimo. Įsigijus šį modelį, kuriam specialiai pagamintas dangtelis su skylutėmis ekranui (deja, šis dangtelis į HTC telefono komplektaciją neįeina, norintieji šį priedą turi nusipirkti atskirai), laikas ar orų prognozė bus matomi per minėtą angą. Sulaukus skambučio ir norint pamatyti, kas skambina, nereikės atidaryti telefono dangtelio, o atsiliepiant užteks priglausti ragelį prie ausies.

Dauguma minėtų HTC telefono charakteristikų vartotojams pažįstamos iš asmeninės patirties naudojusis vienu ar kitu modeliu. Tikriausiai kur kas įdomiau susipažinti su naujausiu telefonu HTC kūriniu U11, kurį, nesunku atspėti, rankose laikė retas lietuvis.

·         „Edge Sence“ – karščiausia naujiena. Tai – jutiminis korpuso rėmelis, leidžiantis įjungti daugumą programų tiesiog suspaudus telefoną rankose.

·         Telefonas turi 5,5 colių ekraną, apsaugotą „3D Corning Gorrila Glass“ stiklu. Dėl šios techninės charakteristikos ypatybės telefonas aparatas pasižymi aukšta apsauga nuo dulkių ir vandens (pamerkus telefoną į 1 metro gylį ir palaikius 30 minučių, ištrauktas telefonas veiktų be priekaištų).

·         Įdiegta „HTC Sence Companion“ aplikacija, skirta telefono vartotojo įpročių analizei bei tam tikrų rekomendacijų, palengvinančių naudojimąsi telefonu, teikimui.

·         Unikalios „HTC USonic“ funkcijos dėka atliekama automatinė garso reguliacija priklausomai nuo ausies struktūros ypatybių.

 

Naujausias HTC U11 telefonas – puikus pavyzdys, jog gamintojas toliau juda į priekį ir gali pasiūlyti kozirių, pritraukiančių naujus bei išlaikančių senus vartotojus.