»Pasirinkite gamintoją

Huawei
Samsung
Apple
Sony
MYPHONE
LG
HTC
Xiaomi
Nokia
Meizu
Rodyti visus »

»Pasirinkite modelį

10 One S9 U Play U Ultra U11
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. 50 - 100 € (1)
 2. 100 - 150 € (5)
 3. 150 - 200 € (5)
 4. 200 - 300 € (21)
 5. 300 - 400 € (12)
 6. 400 - 550 € (8)
 7. Nuo 550 € (6)

Gamintojai

 1. Huawei
 2. Samsung
 3. Apple
 4. Sony
 5. MYPHONE
 6. LG
 7. HTC
 8. Xiaomi
 9. Nokia
 10. Meizu
 11. Asus
 12. Prestigio
 13. Motorola
 14. ALCATEL
 15. Lenovo
 16. Doogee
 17. ZTE
 18. JUST5
 19. Allview
 20. BLACKVIEW
 21. Blackberry
 22. ULEFONE
 23. TP-LINK
 24. Kruger & Matz
 25. Doro
 26. Google
 27. Wiko
 28. NOUS
 29. MAXCOM
 30. OnePlus
 31. eSTAR
 32. Denver
 33. CAT
 34. Nubia
 35. Energy Sistem
 36. ELARI
 37. Lexand
 38. Pelitt
 39. Beafon
 40. POSH
 41. Lechpol Zbigniew Leszek
 42. Acer
 43. Sony Ericsson
 44. KITI
 45. BLUBOO
 46. UMI
 47. GoClever
 48. Olympia
 49. Elephone
 50. Philips

  Modelis:

 1. 10
 2. One S9
 3. U Play
 4. U Ultra
 5. U11

Ekrano įstrižainė

Kamera

Talpa

Spalva

 1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

Sim

HTC Mobilieji telefonai

Rasta: 58

HTC – populiarus telefonų gamintojas, neduodantis ramybės konkurentams

Taivaniečių kompanija HTC nuo savo veiklos pradžios tapo rimtu konkurentu tokiems rinkos galiūnams kaip LG, Samsung ar net Apple. Sėkmės paslaptis paprasta: mobilieji telefonai HTC, žvelgiant į šių technologinę pusę, buvo orientuoti į vis augančius išrankių klientų poreikius. Tiesa, iš ekspertų pusės pasigirsta nuogąstavimų, jog HTC pradeda miegoti ant laurų ir naujieji telefonų modeliai tėra šiek tiek patobulintos senųjų kopijų. Visgi HTC fanatikai išlieka ištikimi šiam prekiniam ženklui ir su nekantrumu laukia prekyboje pasirodančių naujovių: dėl kokių savybių vertinami mobilieji telefonai HTC ir kuo pasižymi naujausias gaminys HTC U11?

HTC prekinio ženklo privalumai, sulaukę pripažinimo vartotojų tarpe:

·         Vientisas metalinis korpusas, kuriuo pasižymi HTC ONE ir kai kurie kiti gamintojo telefonų modeliai, garantuoja ne tik aparato tvirtumą, bet ir suteikia solidumo bei prabangos įspūdį (dauguma konkurentų korpusų gamybai naudoja plastiką).

·         Sveikintinas sprendimas įmontuoti du garsiakalbius telefono šonuose – puikus stereo garso atkūrimas. Dėl šios savybės HTC One buvo idealus variantas muzikos bei filmų gerbėjams.

·         HTC One modelis dengtas smūgiams atspariu „Gorilla Glass“ stiklu, kompensuojančiu liečiamųjų telefonų jautrumą.

·         Visi mobilieji telefonai HTC tarsi sutverti būti laikomi rankose – itin jautrus ekranas lengvai valdomas, o, dėl dizaino ypatybių, prietaisą patogu laikyti. Patogumui nepakenkė ir gamintojų sprendimas didinti telefonų gabaritus (HTC One ekrano įstrižainė buvo 4,7 colių įstrižainės, svoris – 143 gramai, tuo tarpu naujesnio modelio HTC One M8 parametrai padidėjo atitinkamai iki 5 colių bei 160 gramų).

·         Gamintojas pagalvojo apie klientams aktualią problemą – telefono baterijos gyvavimo trukmę. HTC 10 telefonas nepakrautas išbūna net iki pusantros paros. HTC One m8 baterijos patvarumą padidina ir ...telefono dangtelio dizaino ypatybės. Remiantis moksliniais tyrimais, telefono baterija senka dėl paprasčiausio valandų patikrinimo. Įsigijus šį modelį, kuriam specialiai pagamintas dangtelis su skylutėmis ekranui (deja, šis dangtelis į HTC telefono komplektaciją neįeina, norintieji šį priedą turi nusipirkti atskirai), laikas ar orų prognozė bus matomi per minėtą angą. Sulaukus skambučio ir norint pamatyti, kas skambina, nereikės atidaryti telefono dangtelio, o atsiliepiant užteks priglausti ragelį prie ausies.

Dauguma minėtų HTC telefono charakteristikų vartotojams pažįstamos iš asmeninės patirties naudojusis vienu ar kitu modeliu. Tikriausiai kur kas įdomiau susipažinti su naujausiu telefonu HTC kūriniu U11, kurį, nesunku atspėti, rankose laikė retas lietuvis.

·         „Edge Sence“ – karščiausia naujiena. Tai – jutiminis korpuso rėmelis, leidžiantis įjungti daugumą programų tiesiog suspaudus telefoną rankose.

·         Telefonas turi 5,5 colių ekraną, apsaugotą „3D Corning Gorrila Glass“ stiklu. Dėl šios techninės charakteristikos ypatybės telefonas aparatas pasižymi aukšta apsauga nuo dulkių ir vandens (pamerkus telefoną į 1 metro gylį ir palaikius 30 minučių, ištrauktas telefonas veiktų be priekaištų).

·         Įdiegta „HTC Sence Companion“ aplikacija, skirta telefono vartotojo įpročių analizei bei tam tikrų rekomendacijų, palengvinančių naudojimąsi telefonu, teikimui.

·         Unikalios „HTC USonic“ funkcijos dėka atliekama automatinė garso reguliacija priklausomai nuo ausies struktūros ypatybių.

 

Naujausias HTC U11 telefonas – puikus pavyzdys, jog gamintojas toliau juda į priekį ir gali pasiūlyti kozirių, pritraukiančių naujus bei išlaikančių senus vartotojus.