OnePlus Mobilieji telefonai

Rasta: 76

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano dažnis
Ekrano įstrižainė
  1. Rodyti daugiau »
Procesorius
  1. Rodyti daugiau »
Sim kortelė
Mobilus internetas

OnePlus mobilieji telefonai

OnePlus telefonai yra itin kokybiški Kinijos gamintojų telefonai, skirti verslo segmentui. Lietuvoje OnePlus išmanieji telefonai yra užsitarnavę tikrai gerą vardą, nes yra patvarūs, ilgaamžiai ir išbaigto dizaino. Ką dar reiktų žinoti apie šiuos telefonus?

OnePlus yra kito didelio Kinijos telefonų gamintojo OPPO dukterinė įmonė. Dėl to nereiktų nustebti matant tam tikrų panašumų su OPPO arba Realme telefonais. Nors dizainas skirtingas, tokių pačių arba panašių technologijų naudojama gana nemažai visuose trijuose telefonuose. Nepaisant visų kiniškų telefonų pašiepimų, OnePlus yra vieni iš geriausių ir profesionaliausių telefonų rinkoje.

OnePlus mobilieji telefonai – verslui

Jaunimas retai kada renkasi OnePlus telefonus, nes jie yra sukurti kitam segmentui. OnePlus mobilieji telefonai yra skirti verslui ir vadovams. Jie pigesni, nei analogiški Apple ar Samsung gaminiai, tačiau brangesni, nei vidutinio lygio telefonai. OnePlus telefonai visada buvo pristatomi kaip „flagmanų žudikai“ – telefonai, kurie gali nukonkuruoti populiariausius ir brangiausius modelius kaina, bet ne kokybe.
Naujausi OnePlus telefonai kainuoja keliais šimtais eurų mažiau už populiariausius flagmanus. Dėl to jie yra itin graibstomi ir mėgiami.

Populiariausi OnePlus telefonų modeliai:

  1. OnePlus Nord 2T 5G
  2. OnePlus 10 PRO 5G
  3. OnePlus 9 PRO
  4. OnePlus Nord CE 2 5G
  5. OnePlus 8 5G

Modelių yra ir daugiau, bet kai kurie jų Lietuvoje neparduodami arba yra skirti tik JAV rinkai, kur galioja įvairūs apribojimai kiniškiems telefonams ir technologijoms dėl prekybos konflikto, kilusio dar 2019 metais.

Pirkti OnePlus telefonai Lietuvoje yra patvarūs ir kokybiški. Plačiau apie esmines jų funkcijas.

Itin galingi procesoriai

OnePlus telefonai pasižymi itin galingais procesoriais Snapdragon, kurie yra pritaikyti dirbti su naujausiomis technologijomis. Naujausios procesorių versijos būdingos tik brangiems flagmanams, tačiau OnePlus juos taip pat naudoja.

Kam gi reikalingas tas pats galingiausias procesorius? Procesorius yra telefono/kompiuterio smegenys, kur atliekami visi skaičiavimai. Kiekviena programėlė naudoja procesorių duomenų apdorojimui, nuo to priklauso jos veikimo sparta. Jei vienu metu veikia kelios programėlės, procesorius yra apkraunamas ir telefonas gali pradėti strigti. Procesorius užtikrina ir sklandų dirbtiniu intelektu paremtų programėlių veikimą. Telefone tai yra fotokamera, kadangi vaizdas iš skirtingų objektyvų yra sujungiamas akimirksniu, atrenkamas geriausias kadras ir tik tada pateikiamas naudotojui. Žmogui tai užtrunka sekundės dalį, tačiau esant lėtesniam procesoriui, ši funkcija gali pradėti strigti.

Galingas procesorius turi kitą palydovą, be kurio sparta neįmanoma. Tai RAM.

RAM – aktyvioji atmintis

OnePlus telefonai gali pasigirti ir dideliu RAM. Paprastas ekonominės klasės telefonas, skirtas tik skambinimui ir bazinėms programėlėms turi 2GB RAM ir senesnį procesorių. Vidutinio lygio telefonas, pritaikytas ir žaidimams naudoja 4 GB RAM ir spartesnius procesorius. Verslo klasės telefonai turi 8 GB RAM. One Plus telefonai dažniausiai turi 8 arba 12 GB RAM. Tai labai daug, todėl telefonas yra našus ir nestringa.

Kam reikalinga tokia galia? Tik dėl programėlių? Nepamirškite, kad yra ir ekranas.

OnePlus telefonų ekranas – aukščiausios kokybės

AMOLED ekranas yra būdingas OnePlus telefonams jau seniai. Tai ekranas su Full HD raiška, bent 90 Hz atnaujinimo dažniu. Ekranas yra su Gorilla Glass apsauga, todėl yra atsparus smulkiems įbrėžimams.

Kuo geresnės kokybės ekranas, tuo didesnės ir talpesnės baterijos reikia telefonams.

Talpi baterija

OnePlus telefonai turi pakankamai talpias 4000-5000 mAh baterijas. Tai verslo klasės telefonams būdinga talpa, kuri leidžia telefono nekrauti visą dieną net ir naudojantis juo gana intensyviai. Turima omenyje kalbant, rašant žinutes, fotografuojant. Žaidžiant žaidimus galioja kiek kitokie dėsniai, todėl šis telefonas ilgiau laiko dirbant, o ne pramogaujant.

Labai kokybiškos kameros

OnePlus išmanieji telefonai dirba su Hasselblad – vienu iš seniausių ir geriausių optinės įrangos gamintoju pasaulyje. Telefonuose naudojami ir Sony jutikliai, todėl One Plus kameros yra ne tik labai kokybiškos, bet ir labai pažangios. Kameros yra iš trijų arba keturių objektyvų, kaip ir įprasta verslo klasės telefonams, todėl nuotraukos daromos mažiausiai 50 megapikselių kameromis.

Priekinė kamera yra 16 megapikselių. Nors ji nėra pritaikyta asmenukes mėgstančiųjų segmentui, priekinė kamera pakankamai nebloga.

Filmavimo galimybės yra tikrai geros. Kameros filmuoja 60 dažnių per sekundę 4K raiška. Tai reiškia, kad šiais telefonais galima filmuoti vaizdus ir peržiūrėti juos sulėtintai neprarandant kokybės. Ši funkcija yra reikalinga tiems, kas užsiima vaizdo klipų kūrimu. Aišku, kamera turi iš anksto nustatytus rėžimus, ne tik PRO, todėl fotografuoti yra paprasta.

„Sava“ operacinė sistema OxygenOS

Kaip ir kiti kiniški telefonai, taip ir OnePlus naudojasi „sava“ operacine sistema OxygenOS. „Sava“ kabutėse dėl to, kad iš tiesų ši operacinė sistema yra pagrįsta Android 12, o ne kurta „nuo nulio“ kaip Apple ar Huawei telefonuose.

OxygenOS turi keletą nustatymų rinkinių pagal tai, kam naudojamas telefonas. Pavyzdžiui darbo rėžimas, laisvalaikio rėžimas ir t.t. Kam reikalinga tokia sava operacinė sistema? Viskas labai paprasta – sava OS leidžia geriau optimizuoti procesoriaus darbą ir telefonas veikia ilgiau ir sparčiau. Taip pat padidinamas saugumo lygis. Papildomai yra suderinami to paties gamintojo periferiniai įrenginiai, pavyzdžiui OnePlus laikrodžiai ir ausinės „Buds“.

OnePlus išmanieji telefonai kainuoja nemažai, todėl prieš įsigydami palyginkite su pagrindinių konkurentų modeliais – neabejotinai OnePlus kaina yra viena iš geriausių rinkoje.