Google Mobilieji telefonai

Rasta: 46

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
  1. Rodyti visus »
Ekrano tipas
Ekrano įstrižainė
  1. Rodyti daugiau »
Mobilus internetas
Baterijos talpa
  1. Rodyti daugiau »
Spalva
  1. Rodyti daugiau »

Google telefonai

Gana keista, kad Google išmaniųjų telefonų rinkoje vis dar kamuojasi kažkur sąrašo gale. Juk tai jie sukūrė populiariausią pasaulyje operacinę sistemą Android. Google turėtų būti lyderė išmaniųjų telefonų gamyboje, tačiau taip nėra. Kodėl?

Atsakymas gana paprastas – mažai modelių. Jei Samsung per metus išleidžia dešimtis naujų modelių, tai Google sugeba išleisti tik 2. 2022 metais pasirodė paskutiniai Google telefonai Pixel 7 ir Pixel 7 PRO. Senesni modeliai Google Pixel 6 ir Pixel 6a vis dar paklausūs ir gerai perkami.

Nors pasaulyje senesni modeliai jau nebeparduodami, Lietuvoje dar galima rasti senesnių modelių Pixel 5, Pixel 4 ir net Pixel 3 ir Pixel 2. Kadangi telefonai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, senesni modeliai vis dar paklausūs. Jie gauna naujausius Android OS atnaujinimus, todėl Lietuvoje pirkti Google mobilieji telefonai tarnauja pakankamai ilgai.

Kuo išskirtiniai Google Pixel telefonai?

Google Pixel telefonai yra gana unikalios išvaizdos. Jų kameros išdėstytos specialioje juostelėje per visą telefono plotį, o ne kamputyje, kaip daugelio telefonų. Naujieji modeliai turi tris kameras, kurios yra laikomos vienomis geriausių rinkoje. Taip yra ne tik dėl kokybiškų optikos sprendimų, bet ir dėl pažangios programinės įrangos, kurią kuria pati Google. Google telefonai turi dirbtinį intelektą, kuris padeda atrinkti pačius geriausius kadrus ir nuotraukos pavyksta tikrai įspūdingai net ir tiems, kas neturi fotografijos žinių.

Kitas išskirtinumas – kokybiškos medžiagos. Savo kaina Google telefonai Lietuvoje nėra labai konkurencingi, bet tik dėl to, kad naudojamos itin kokybiškos medžiagos, kurios iš dalies padidina įrenginio vertę. Panašiu keliu eina ir konkurentai Apple, rinkai teikiantys ilgaamžius ir aukštos vertės įrenginius.

Google skiria nedaug reklamos telefonams. Todėl apie šiuos įrenginius žino tik patys ištikimiausi Google fanai ir telefonais besidomintys asmenys. Ne paslaptis, kad tokių „nepopuliarių“ kokybiškų gamintojų yra ir daugiau (pavyzdžiui, Asus), tačiau jie populiarūs tam tikruose sluoksniuose.

Patraukliausias Google Pixel telefonų bruožas – naujausi Android operacinės sistemos atnaujinimai.

Net ir senesnis modelis gali gauti naujausią Android versiją su visu palaikymu. Tai svarbu tiems, kas nori turėti naujausią Android versiją. Android One programa taip pat apima naujausias versijas, tačiau Google Pixel telefonai gauna išskirtinius atnaujinimus ir programėles.

Google Pixel telefonai gali pasigirti savo procesoriumi. Dauguma telefonų naudoja Snapdragon arba Mediatek procesorius, tuo tarpu Google gali sau leisti sukurti savą procesorių Tensor. Seniau Google naudojo Snapdragon procesorius, tačiau nuo Pixel 4 modelio naudojami savi procesoriai. Tai leidžia dar labiau optimizuoti įrenginio darbą ir operacijas.

Kitos svarbios Google Pixel telefonų specifikacijos

Google Pixel telefonai yra labai kokybiški, nors ir apie juos girdima labai nedažnai.