Sony Mobilieji telefonai (125)

Huawei Samsung Apple Xiaomi Sony MYPHONE Nokia Doogee MAXCOM LG Meizu
+40

Ekrano įstrižainė

  1. Rodyti visus »

Kamera

  1. Rodyti visus »

Talpa

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Mobilieji telefonai Sony -  populiarumo viršūnėje

Sony Mobile yra visiems gerai žinoma elektronikos milžinės Sony Corporation dalis, užsiimanti būtent mobiliųjų telefonų gamyba ir pristatymu pasauliui. Šiuo metu rinkoje didelę dalį užima naujausi Xperia prekinio ženklo mobilieji telefonai. Senesni modeliai buvo pristatyti su Windows Mobile operacine sistema, o šiuo metu į rinką įleidžiami modeliai veikia su Android OS. Sony reklamuoja dalį savo telefonų kaip atsparius vandeniui ir dulkėms.

Xperia XA1 Plus – naujausias Sony telefonas

2017 metų rugpjūtį pristatytas naujausias Sony telefono modelis Xperia XA1 Plus. Mobiliojo telefono ekranas yra 5,5 colių, o raiška 1080x1920 px. Naujojo modelio galią kuria 1.6GHz octa-core Mediatek Helio P20 procesorius, o greitį 4 GB RAM. Mobilusis telefonas Xperia XA1 Plus gali pasigirti 23 MP galine kamera ir 8 MP priekine kamera selfių mėgėjams. Būtent kamerai, foto, video ir garso kokybei  buvo skirtas didelis dėmesys kuriant šį modelį. Išskirtinis ir prabangos įspūdį sukuriantis dizainas lėmė greitą šio mobiliojo telefono modelio išpopuliarėjimą.

Sony mobiliųjų telefonų savybės ir privalumai

Kiekvienas gamintojas turi savo išskirtinius bruožus, ne išimtis ir Sony mobilieji telefonai. Apžvelgiant populiariausius šiuo metu rinkoje esančius Sony telefonų modelius, galima išskirti:

·         Išskirtinė raiška ir vaizdo kokybė. Sony mobiliesiems telefonams gaminti pasitelkiamos naujausios technologijos, kurios padeda užtikrinti itin aukštą ekrano rezoliuciją, vaizdo raiškumą ir multimedijos funkcijas. Sony Exmor technologija leidžia fotografuoti esant blogam apšvietimui ir vis tiek išgauti puikią vaizdo kokybę. Tuo tarpu Mobile Bravia technologija leidžia kokybiškai atvaizduoti ekrane pageidaujamus vaizdus.

·         Naujausia operacinė sistema. Naujausi Sony mobilieji telefonai išleidžiami su Android operacine sistema. Kiekvienas naujausias modelis rinkoje pasirodo su  tuo metu naujausia stabilia OS versija. T.y. Jei gaminant tam tikrą modelį, rinkoje pasirodo naujesnė OS, tuomet ir vėlesni mobilieji telefonai jau parduodami su naujesne operacine sistema.

·         Atsparūs vandeniui. Daugelis aukštesnės klasės Sony mobiliųjų telefonų, pvz., Xperia M2 Aqua, yra atsparūs vandeniui, jais netgi galima filmuoti po vandeniu.  Žinoma, jie nėra sutverti būti naudojami po vandeniu ar būti po didelio slėgio vandens srove, tačiau turint tokį Sony mobilųjį telefoną galima drąsiai rašyti sms žinutes lyjant ar greitai perskaityti horoskopą esant duše. Atsparumas priklauso nuo telefono korpuso sandarumo, tad jei atsparus vandeniui, reiškia atsparus ir dulkėms.

·         Kiekvieno pasirinkimui. Sony Xperia modeliai skirstomi pagal klases. Sony Xperia C su viena arba dviem SIM kortelėmis priskiriami vidutinei klasei ir labiausiai tinka tiems, kurie ieško kokybės ir kainos balanso. Xperia E ir U yra ekonominės klasės modeliai, Sony Xperia Z ir Xperia Ultra yra rafinuoti, subtilūs aukštos klasės modeliai išsiskiriantys savo dizainu ir papildomomis funkcijomis. Visgi mobiliojo telefono kaina nepriklausomai nuo modelio yra prieinama Lietuvos pirkėjams.